48.gün kızlarım

sixDark

Yeni üye
Aynen kanka veg donemindeler isik gubre paylasta durum degelendirmesi yapalım :D
Kanka inanması güç ama isik 100 watt gübrelerim biobizz den set halinde farklı marka kullanmıyorum biliyoruz ki biobizz gübrelerin real madridi Ahahahahahaha bio-grow kullandım çoğunlukla fishmix kullandım 2 kere root juice kullandım 1 kere top max var bloom var bunları çiçeklenme döneminde kullanıcam boş sulama yaptım az önce 1er litre su verdim saksılar 8 litre 3 gün geçtikten sonra hem top max ve bloomu vericem toprak tamamen temiz bir şekilde vericem gübreleri, growu kesmicem devam edicem 2 3 hafta daha 3 hafta sonra zaten tamamen gübreyi kesip boş sulama yapıcam sürekli sonrası hasat :)

sixDark

Yeni üye
Kanka inanması güç ama isik 100 watt gübrelerim biobizz den set halinde farklı marka kullanmıyorum biliyoruz ki biobizz gübrelerin real madridi Ahahahahahaha bio-grow kullandım çoğunlukla fishmix kullandım 2 kere root juice kullandım 1 kere top max var bloom var bunları çiçeklenme döneminde kullanıcam boş sulama yaptım az önce 1er litre su verdim saksılar 8 litre 3 gün geçtikten sonra hem top max ve bloomu vericem toprak tamamen temiz bir şekilde vericem gübreleri, growu kesmicem devam edicem 2 3 hafta daha 3 hafta sonra zaten tamamen gübreyi kesip boş sulama yapıcam sürekli sonrası hasat :)
Ayrıca çiçeklenme döneminde bloom hps lamba alacağım 450 watt lık 6 kizima da yeter diye düşünüyorum..

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Deex Deex:
    +1
  • Deex Deex:
    ***** ******* ******* hahahaha**** *** *** ****
  • Deex Deex:
  • İstanbul İstanbul:
  • Deex Deex:
  • İstanbul İstanbul:
  • Deex Deex:
    *** ******* *** ***** ***** **** hahahaha*
  • İstanbul İstanbul:
  • Deex Deex:
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha** hahahaha** *****
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    hahahahahahahaha
  • Deex Deex:
    ********** hahahaha*** *****
  • Deex Deex:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ***** ******* hahahaha** ******** ****** ******* ****** ******* ********
    ********** ***** ***** ******* hahahaha** ******** ****** ******* ****** ******* ********
    ****** ****** ***** ** ******** *** ******* ******** ***** ** *** ******** hahahaha******* ***** *** ** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** hahahaha ***** ** ***** **** ***** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** ** **** hahahaha**
    ******* **** hahahaha ********* *****
    ********* ** hahahaha* ** ********** hahahaha** hahahaha ***** ** ***** **** ***** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** hahahaha*******
    Bandaleros Bandaleros: ***** hahahaha*******