48.gün kızlarım

sixDark

Yeni üye
Aynen kanka veg donemindeler isik gubre paylasta durum degelendirmesi yapalım :D
Kanka inanması güç ama isik 100 watt gübrelerim biobizz den set halinde farklı marka kullanmıyorum biliyoruz ki biobizz gübrelerin real madridi Ahahahahahaha bio-grow kullandım çoğunlukla fishmix kullandım 2 kere root juice kullandım 1 kere top max var bloom var bunları çiçeklenme döneminde kullanıcam boş sulama yaptım az önce 1er litre su verdim saksılar 8 litre 3 gün geçtikten sonra hem top max ve bloomu vericem toprak tamamen temiz bir şekilde vericem gübreleri, growu kesmicem devam edicem 2 3 hafta daha 3 hafta sonra zaten tamamen gübreyi kesip boş sulama yapıcam sürekli sonrası hasat :)

sixDark

Yeni üye
Kanka inanması güç ama isik 100 watt gübrelerim biobizz den set halinde farklı marka kullanmıyorum biliyoruz ki biobizz gübrelerin real madridi Ahahahahahaha bio-grow kullandım çoğunlukla fishmix kullandım 2 kere root juice kullandım 1 kere top max var bloom var bunları çiçeklenme döneminde kullanıcam boş sulama yaptım az önce 1er litre su verdim saksılar 8 litre 3 gün geçtikten sonra hem top max ve bloomu vericem toprak tamamen temiz bir şekilde vericem gübreleri, growu kesmicem devam edicem 2 3 hafta daha 3 hafta sonra zaten tamamen gübreyi kesip boş sulama yapıcam sürekli sonrası hasat :)
Ayrıca çiçeklenme döneminde bloom hps lamba alacağım 450 watt lık 6 kizima da yeter diye düşünüyorum..

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ***** *** ** hahahaha**** **** ****** hahahaha **** *
  • TabldotLife TabldotLife:
    **** ***** ****** ********* ******* *** ** hahahaha**** **** ****** hahahaha **** *
    *** **** hahahaha* ***** *** ** *******
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** *** ** hahahaha**** **** ****** hahahaha **** * ** *** *
  • MusT+ MusT+:
    **
    ***** ******* **** *** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ******* ** *
    *** *** *** ********** ****** *** hahahaha*
    ******* ***** hahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    ** ** **** ********* ***** **** ********** ****** ********** ** *** ********** hahahaha*********
  • MusT+ MusT+:
    ******* ***** ***** hahahaha ****** ********* *** ** hahahaha*
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • MusT+ MusT+:
    ********* ****** ********** ****** ******* hahahaha* ***
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ******* ***** ***** hahahaha ****** ********* *** ** hahahaha* ***** ** **** **
    ***** ******* ** **** *** ******** hahahaha *** **** ******* *** ** ** **** ********* ***** **** ********** ****** ********** ** *** ********** hahahaha*********
  • T Taha2580:
    hahahahahahahaha
  • MusT+ MusT+:
  • T Taha2580:
  • L lityum:
    ***** **** **** hahahaha*** ** hahahaha** hahahahahahahaha* ** **** ********* ***** **** ********** ****** ********** ** *** ********** hahahaha*********
  • A ax-b:
    hahahahahahahaha**
  • T Taha2580:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** ******* **** *
    ErdemRS6 ErdemRS6: ***** ******* **** *