İlk grow

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka bitki herma olmadan yani dölenmeden bir kac tohum verebilir, o tohumlari tekrar ekebilirsin, ama herma olan bitkiden cikan tohumlari kesinlikle kullanma. Aslinda en iyisi yeni growa tohum bankasindan yeni tohumla baslamak.

Yesil888

Ordinaryüs
Masallah kanka, bayagi güzellesmisler. :) Ama sen seker yapraklarinin resmini cekmissin, esas bakman yer, sömeklerin üzerinde kücük tomurcuklar var ya, iste o tomurcuklrin üzerindeki trikomlara bakacaksin.

Masallah kanka, bayagi güzellesmisler. :) Ama sen seker yapraklarinin resmini cekmissin, esas bakman yer, sömeklerin üzerinde kücük tomurcuklar var ya, iste o tomurcuklrin üzerindeki trikomlara bakacaksin.
kanka kuyumcu mikroskobu aldım bu seker yapraklari dışındaki yerlerden net bir görsel alamıyorum malesef 1000x 1600x bir mikroskop ayarlicam ama o zamana kadar bu çoktan olur gibi

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka benim görmem önemli degil, gönderdigim linke göre bak, hasat et.

Yesil888

Ordinaryüs
@Yesil888 kanka yoruyorum seni ama bir bakarmisin sence ne kadar var rakı rengi olmasına
Yok kanka yorulmak filan, seker yapraklarindaki trikomlar güzel olmus, tahminim 10-12 güne sömeklerde ki trikonlarda %50 den fazla raki rengi olur.

Yok kanka yorulmak filan, seker yapraklarindaki trikomlar güzel olmus, tahminim 10-12 güne sömeklerde ki trikonlarda %50 den fazla raki rengi olur.
son flush ve 3 gün karanlık periyodu kanka dimi rakı renginde olunca trikomlar

Yesil888

Ordinaryüs
Hasata cok az kalmis, bitkilerin ölüm moduna girmis, yesil yaprak kalmamis, trikomlara bak. 2-3 gün . Flush at bekle toprak kurusun vur baltayi

Hasata cok az kalmis, bitkilerin ölüm moduna girmis, yesil yaprak kalmamis, trikomlara bak. 2-3 gün . Flush at bekle toprak kurusun vur baltayi
kanka şimdi tırtık attım ufak bir kafasına bakıcam trikom fotosunuda gece aticam şimdiki tirtikladigimda gördüğüm kadarıyla daha seffaflar trikomlar olmasi gereken kıvamda değilse eğer gelişmeleri için yapılabilecek bir şeyler var mıdır.

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka trikomlari gördügüm kadari ile yazdigim gibi flush zamani gelmis. Gönderdim linke bak.

Kanka trikomlari gördügüm kadari ile yazdigim gibi flush zamani gelmis. Gönderdim linke bak.
tmmdir kanka 2 3 gün trikom takibi en kötü 3. gün sonra flush sonrası toprak kuruyunca balta işlemi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • xskyrex7 xskyrex7:
    ********* **** ********* ******* ***** ** ********** ******** ******* **** *****
  • S sefilzenci:
    hahahaha *** ******** ****** ******** ***** **** ******** ****** ** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** hahahaha*
    ****** ******** ********** ********** ***** ****** ******* *** ** ***** ******* ******* *** **
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    **** ******* ****** *** **** **** ****** **
    ***** **** ***** ******* ********* *** ***** hahahaha **** ***** ** ** ********* *** ******* ******** **
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    ** hahahaha ******* *** ********** ******* ********* ** ***** ****** ***** **** **** ********** *****
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha ****** ***** ******** ***
  • Narkotik Narkotik:
    ******* ****** ** ***** ** hahahaha** ****** ***** * ***
  • Growerdigi Growerdigi:
    ****** ***** hahahaha* ****** *** ***** ****** hahahaha ********* ***** ***** ********* *******
  • Growerdigi Growerdigi:
    ***** ***** ***** hahahaha* ****** ** ********** hahahaha** *****
    ***** hahahaha* **
  • Narkotik Narkotik:
    *** **
  • Narkotik Narkotik:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ****** **** ***** hahahaha* ***** **** ** hahahahahahahaha**
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ***** *** *** ***** hahahaha*