Öğrenci işi grow

cvgaks

Yeni üye
Hocalarım kusura bakmayın daha yeni telefona bakma fırsatım oldu malum iş güç öncelikle evet bez dolaptan yapmayı planlıyorum cob led alıp diğer growlarım için de kafayı rahata almak en mantıklısı sanırım bir de birkaç tane ürün buldum kabin için onları yorunlarsanız sevinirim

https://www.hepsiburada.com/aircol-150-kt-kanal-tipi-fan-pm-HB00000G30E5
https://www.avfmarket.com/aircol-10...MIj-u4iammgAMVQQmLCh3q0QGfEAQYASABEgJUe_D_BwE

Shepard

Müptezel
Bende daha önce bu siteden aldım güvenlik gerekçesi ile linklere tıklamıyorum dostum fakat 200m3 çıkış 100m3 giriş yeterli olacaktır tek bitkilik sistem için. Bizzat 2 bitkilik sistem için aynısını yaptım çünkü sıkıntı yok. Daha önce dediğim gibi bunlar için 2x0.75 kablo fiş alır bağlantısını yaparsın çok basit sonra devam havalandırma işin çözülür

cvgaks

Yeni üye
Hocam up gireyim buraya tohum hariç bütün herşeyi aldım ama şehirdeki sıcaklıklar şuanda 35 ile 40 arasında seyir ediyor biraz daha havaların soğumasını bekliyorum growa başlamak için

felixsteiner

Yeni üye
bende senin gibiyim küçük bir kutuda hafta farkıyla tek bitki koyucam
şimdilik arkadaşın dediği ledler güzel gidiyor sanırım bitki başı 20 gram alabiliyoruz

Genetiği kokmayan türden birşey al bende jack herer auto var çiçeğe girerken bi miktar saldı koku ama aşırı yoğun değil evi 10-15 dk havalandırarak giderebileceğin bir cinsten başlangıç için güzel bir hybrit yüksek kafa ama günlük yaşamında da rahat kullanırsın. Mexican airlines auto da var o hiç kokmuyor full sativa aklında bulunsun bu ikisi. İndica istersen northern lights ta da hiç koku yok
Kanka kısa dönem auto için kommayan tür ne onerirsin? Odada bez dolapta bakacağım fan filtre falan yok

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ********* **** ***** **** ********** hahahaha*** **** ** ****** ****** ******* *** ** **** **** ** hahahaha*
  • blackmambaa blackmambaa:
    ***** ********** **
  • blackmambaa blackmambaa:
    blackmambaa blackmambaa: ****** ********* **** ***** ********