Öğrenci işi grow

cvgaks

Yeni üye
Genetiği kokmayan türden birşey al bende jack herer auto var çiçeğe girerken bi miktar saldı koku ama aşırı yoğun değil evi 10-15 dk havalandırarak giderebileceğin bir cinsten başlangıç için güzel bir hybrit yüksek kafa ama günlük yaşamında da rahat kullanırsın. Mexican airlines auto da var o hiç kokmuyor full sativa aklında bulunsun bu ikisi. İndica istersen northern lights ta da hiç koku yok
Hocam lsd auto ya da zkittles düşünüyordum onların kokusu hakkında bilginiz var mıdır?

Shepard

Müptezel
Hocam lsd auto ya da zkittles düşünüyordum onların kokusu hakkında bilginiz var mıdır?
Malesef ikisini de yapmadım. Sana önerim herkesin beğendiği bilinen ödüllü genetiklerden başlaman. Her sigaranın kafasını seveceksin diye bişey yok 3 ay bekleyeceksin sonra beğenmediğin birşey çıkmasın ortaya

cvgaks

Yeni üye
Malesef ikisini de yapmadım. Sana önerim herkesin beğendiği bilinen ödüllü genetiklerden başlaman. Her sigaranın kafasını seveceksin diye bişey yok 3 ay bekleyeceksin sonra beğenmediğin birşey çıkmasın ortaya
İkisinin de yorumları falan güzel duruyor bir de kafa raporlarında istedigim kafalar gibi duruyor ama bakalım yetiştireceğim genetik şuanda benim için 2. Planda öncelikle bu kabinimi sorunsuz bir şekilde kurmam lazım bence hocam

Shepard

Müptezel
İkisinin de yorumları falan güzel duruyor bir de kafa raporlarında istedigim kafalar gibi duruyor ama bakalım yetiştireceğim genetik şuanda benim için 2. Planda öncelikle bu kabinimi sorunsuz bir şekilde kurmam lazım bence hocam
Tek bitki için kabin kurmak çok zor bi olay değil. Maddiyat olduktan sonra bi haftaya toplarsın hepsini büyük bi şehirde yaşıyosan kargolar 1-2 güne geliyor. Yardıma iht olursa yazarsın buradayım genelde böyle öğrencilere yardım etmek keyif veriyor torbacıdan kurtulursun 3 ayda tertemiz kendi sigaranı içersin umarım.

cvgaks

Yeni üye
Tek bitki için kabin kurmak çok zor bi olay değil. Maddiyat olduktan sonra bi haftaya toplarsın hepsini büyük bi şehirde yaşıyosan kargolar 1-2 güne geliyor. Yardıma iht olursa yazarsın buradayım genelde böyle öğrencilere yardım etmek keyif veriyor torbacıdan kurtulursun 3 ayda tertemiz kendi sigaranı içersin umarım.
Çok teşekkürler hocam

cvgaks

Yeni üye
Hocam şöyle bir çizim yaptım kabin hakkında sizce bu şekilde konumlandırma doğeu mudur dolapın genişliği de 50 cm içiB5E81F9E-740C-47A9-8DA2-6498A768A35F.jpeg

Shepard

Müptezel
Doğru dostum sıkıntı yok. Ben cob led kullanıyorum 250watt senin mor ışık dediğinden. Eğer bütçen varsa elektrozoomdan 200watt lensli bi cob led al tek bitki için kafan rahat etsin. Cob led dediğimiz olay içinde bitkinin ihtiyaç duyduğu tüm frekansları barındırır. Bizse maliyeti düşük tutabilmek için vegetative döneminde ihtiyaç duyduğu 6500kelvin ve çiçeklenmede duyduğu 3000kelvin renklerini torch led ile karşılıyor olacağız.

cvgaks

Yeni üye
Hocam bu cob ledi alınca diğerlerini almaya gerek yoksa biraz bütçeyi aşabiliriz sanırım

Mertali54

Doktor
Hocam şöyle bir çizim yaptım kabin hakkında sizce bu şekilde konumlandırma doğeu mudur dolapın genişliği de 50 cm içiEkli dosyayı görüntüle 17665
Ellerine sağlık çizimin harika mükemmel olmuş bunu sunta lem'den mi yapacaksın yoksa eşya dolabından mı bez eşya dolabı mı ben de aynı senin gibi yaptım dolap yaptım yani parçalarını kestirdim kendim montajını yaptım bu şekilde olursa çok güzel olur ama sadece benim yaptığım dolabın kestirmesi hani işçiliği bize ait 2000 lira tuttu ayakları ve kolları dahil ölçüler aşağı yukarı aynı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****