Zamanı geldi mi

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Eline emeğine sağlık biraderim,çok güzel gozukuyorlar karanlığa almadan önce son bı trikom incelemesi yaparız sonrası karanlık bı sonrası da en güzel aşama hasat zamanı :)

Kuşcu

Üye
Eline emeğine sağlık biraderim,çok güzel gozukuyorlar karanlığa almadan önce son bı trikom incelemesi yaparız sonrası karanlık bı sonrası da en güzel aşama hasat zamanı :)
Tamam dostum dediğin gibi devam artık bitsin da bitmek bilmedi:) kabinde 2tanede lemon haze var onlarında az zamanı kaldı saygılar baştacısın

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Tamam dostum dediğin gibi devam artık bitsin da bitmek bilmedi:) kabinde 2tanede lemon haze var onlarında az zamanı kaldı saygılar baştacısın
Basın gözün var olsun kanka,emeklerinin karşılığını alınca asıl o zaman başlıyor grow sevdası :) buralardayız,ne zaman aklına takılan bir şey olur her daim sor çekinme.Kolay gelsin.

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Kanka bunları karanlığa al artık flushu atmış olman lazım,sonrada karanlık sonrası vur baltayi gitsin bitti gitti :D

dostlar bişey sorucam bu arada tricomlara bakmayı bu konuda öğrendim farkındaysanız ben normalde ürünü maf edicektim bu hafta sonu kesecektim 40x mikroskop aldım idare eder zamanla alırım :) öyle değilmiş öğrettiniz sağolun @Freew0rm
bende sonlara doğru yaklaştım 2/3 haftam kaldı gibi ben 2 gübreli 1 boş veriyordum aynen böyle 2 ye 1 devam edicem dimi yoksa son haftalarda gübreye dayanmak gibi bi mantık varmı boş sulamayı es mi geçiyoruz acaba sağolun :)
bu arada bol dumanların olsun dostum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
    Mordecai Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********