Zamanı geldi mi

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Kanka ellerine sağlık öncelikle,pistiller dioki ver overi baba biraz daha şişir bizi,şu aşamada zaten amberlesmeyi görmen imkansız vaktin var daha güzel hasat olucak takipteym :D

Kuşcu

Üye
Kanka ellerine sağlık öncelikle,pistiller dioki ver overi baba biraz daha şişir bizi,şu aşamada zaten amberlesmeyi görmen imkansız vaktin var daha güzel hasat olucak takipteym :D
Süper kank 1 kere daha veriyim ozaman ama inan farklı sömeklerde amber gördüm mikroskop kare olanlardan görüntüyü bakarsam yakalıyorum foto çekince bulanık oluyo sabit tutamıyorum

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Süper kank 1 kere daha veriyim ozaman ama inan farklı sömeklerde amber gördüm mikroskop kare olanlardan görüntüyü bakarsam yakalıyorum foto çekince bulanık oluyo sabit tutamıyorum
Kanka amber fazla ışık stresinden de olabiliyor bazilarinda,pisttilerin halen bembeyaz %60 70 pistiller kahverengiye donmeden trikoma bakmıyorum bile ben.Beni dinleyecek olursan bı sulama daha yapabilirsin gerisi senin kararin brom.

Kuşcu

Üye
Kanka amber fazla ışık stresinden de olabiliyor bazilarinda,pisttilerin halen bembeyaz %60 70 pistiller kahverengiye donmeden trikoma bakmıyorum bile ben.Beni dinleyecek olursan bı sulama daha yapabilirsin gerisi senin kararin brom.
Senin yolundan gidicem brom cansın 10-15 gün var gibi ozaman Allah'a emanet

https://ibb.co/jD8Nz08
Tricomlara bakma Yeri burasımı acaba
Bi fikir alabilirmiyim dostum şu son flush kararını vermek için kaba mantık araştırmama göre pistiller (yani tüyler)%70 olduğunda kaba mantık flush yapılabilirmi sağolasın

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Kanka somegin ustunde beyaz beyaz tozsekere benziyor,trikomlari oradan 60* büyüteç ile inceleyebiliorsun çıplak gözle göremezsin,pistiller %60 % 70 kahverengiye dönünce hasatı net bir şekilde planlayabilmen için trikomlari takip etmen gerekiyor oyleki sütlü rakı kıvamındaki trikomlar zirve kafalara ulaştırıyor,rakı kivami ambere döndüğü zaman thc parcalaniyor ve cbd'e dönüyor buda kafa yaşamadan ziyade daha narkotik fazla parçalanması da etkisini komple yitirmesine sebep oluyor..yurtdışında cbd ağırlıklı ürünleri tedavi amaçlı reçetede yaziyor doktorlar..nasıl bir kafa yaşamak istediğinle doğru orantılı diyebilirim bir bakıma hasat zamani

Kanka somegin ustunde beyaz beyaz tozsekere benziyor,trikomlari oradan 60* büyüteç ile inceleyebiliorsun çıplak gözle göremezsin,pistiller %60 % 70 kahverengiye dönünce hasatı net bir şekilde planlayabilmen için trikomlari takip etmen gerekiyor oyleki sütlü rakı kıvamındaki trikomlar zirve kafalara ulaştırıyor,rakı kivami ambere döndüğü zaman thc parcalaniyor ve cbd'e dönüyor buda kafa yaşamadan ziyade daha narkotik fazla parçalanması da etkisini komple yitirmesine sebep oluyor..yurtdışında cbd ağırlıklı ürünleri tedavi amaçlı reçetede yaziyor doktorlar..nasıl bir kafa yaşamak istediğinle doğru orantılı diyebilirim bir bakıma hasat zamani
Eyvallah sağol dostum

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Kanka hani bana hani bana.))

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kkush kkush:
    ***** ****** ****** ***** hahahaha*
  • kkush kkush:
    ****** ** ****** ***** hahahaha****
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ** *** ******** ******** ******** ****** ********** ***** ***** hahahaha hahahaha* ******* **********
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    ********** hahahaha**
  • kkush kkush:
    ********** ** ******** ***** ** ***** hahahaha** hahahaha*** ******
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* *** ******* *** ******* hahahaha *** ***** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ***** *** hahahaha
    +1
  • M merto1835:
    ****** *** ****** ****** ********* **** hahahaha*** ********** ****** ** ******* hahahaha** ********* ****** *** ***** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ***** hahahaha*****
  • lavrens lavrens:
    * ******** ******* ***** ********* ** *** hahahaha*** hahahaha*
  • lavrens lavrens:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • lavrens lavrens:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ** ****** ***** *** *** ***** ***** ******** *** ******* ********* ******** ********* ******* ***** *******
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: ********** **** *****