Zamanı geldi mi ağalar?

pogi

Üye
Hayırlı forumlar dilerim sayın büyüklerim.
İstanbulda ikamet edenleriniz vardır diye düşünüyorum, jack herer tohumlarım hazır, biobizz all mix toprak, çarşaf saksı ve biobizz bloom grow top max gübrelerim hazır lakin başlamak için doğru zaman mı yoksa havanın ısınmasını biraz daha beklemem gerekiyor mu onu sormak istiyorum.
Teşekkür ederim cevap veren vermeyen herkese.

Khalifajoint

Kıdemli Üye
10 gun icinde tohumu ufak bjr saksiya ek 10 15 gun cam kenarinda buyusun tam nisan sonu gibide outdoor yapicagin alana daha buyuk bi saksiya transfer edip ekersin

pogi

Üye
10 gun icinde tohumu ufak bjr saksiya ek 10 15 gun cam kenarinda buyusun tam nisan sonu gibide outdoor yapicagin alana daha buyuk bi saksiya transfer edip ekersin
şimdi youtubede izlediğim bi videodaki gibi nemli peçetenin içine karanlık odaya attım salı günü 4 gün olucak ama hafta sonuna kadar yağmur gösteriyor ilk ektiğim zamanlarda güneş görmeyecek olması sağlıksız olmaz mı bitki için?
teşekkür ederim.

şimdi youtubede izlediğim bi videodaki gibi nemli peçetenin içine karanlık odaya attım salı günü 4 gün olucak ama hafta sonuna kadar yağmur gösteriyor ilk ektiğim zamanlarda güneş görmeyecek olması sağlıksız olmaz mı bitki için?
teşekkür ederim.
Kanka bunu ben tecrübe ettim. Sağlıksız olacağını kanısında değilim. Yağmur yağsın üstlerine. Havaların ısınmasıyla birlikte hızlı bir büyüme yaşayacaklardır.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • A anarkokapital:
    **** **** ***** ********** **** *** ****** *** *** **** ****** * **** ***** ****** hahahaha hahahaha ********* **
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
    **** ****** hahahaha** *****
  • D DrNewMember:
  • A anarkokapital:
  • D DrNewMember:
    hahahaha *** ********
  • B Bacardi:
  • A anarkokapital:
    ** ** ****** hahahaha* ******* ****** ****** ******* ******** ******* hahahaha** ********** ** ******** ******** ******* **
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
    ********** ****** ****** ***** ******* ******* ***** ******** hahahaha ** ****** *** ***** ****** **
  • kkush kkush:
    *** ******* ********** **
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
  • A anarkokapital:
    *** ********* **
  • A anarkokapital:
  • A anarkokapital:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital: