Yurtdisindan tohum getirme

octopuz

Yeni üye
Arkadaslar merhaba,

türkiye de sevdigim bi abime tohum getirecegim 50-60 adet, riski en aza nasil düsürebilirim? Ucakla geliyorum ve valize koymayi düsünüyorum

kaiser

Kıdemli Üye
bir ürünün içine falan saklayabilirsin tamamen şans işi valizini açıp bakmazlarsa sorun yok bakarlarsa da el koyarlar 50-60 taneyi bimiyorum ama 5-10 taneyi el bagajına atıp gelmek pek zor değil

Ü

Üye silindi 26274

Guest
çıtçıt poşete koy dümdüz çantanın içine at bir şey olmaz.. bazı şeyleri ne kadar çok saklar üstüne düşersen o kadar çok göze batıyor..

H0P3

Üye
Üzerine almanı tavsiye ederim ki tohumlar her hangi bi xray cihazından geçmesin. Gerçi uçuşun yoğun bi saatte ise kabin bagajının içine koyduğunu da muhtemelen fark etmeyeceklerdir ama yine de üzerine almak en geçerli yol, cihazdan geçerken ötmediğin sürece üzerini kimse aramaz. Kontuarda teslim ettiğin bagajlar ise sen teslim ettikten sonra xraydan geçerler. Askeriyeye telefon sokuyor misali sıkıştır boxerın içine gate bölgesine geçtiğinde al cebine koy hiç bi şey olmaz.

Üzerine falan alma orası Türkiye değil hangi ülkede yaşıyorsun bilmiyorum ama ben hollandadan aldığım tohumları direk çikolata kutusunun içine koyup üstüne giysilerimi koyduktan sonra uçak altı bagaja vermiştim. Binişi de düsseldorftan yaptım baya baya da 360 derece xrayden geçtim sıkıntı olur yani en temizi uçak altı bagaja vermen brom

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    * ******** hahahaha ******* ** ***** ********* ****** **** ******* ***** **** hahahaha****** ****** *** **** *
  • deyorke deyorke:
  • deyorke deyorke:
    ****** ******* ****** ***** * ** *** ** ** ** ******* *** * ******** hahahaha ******* ** ***** ********* ****** **** ******* ***** **** hahahaha****** ****** *** **** *
  • lavrens lavrens:
    ****** *** *** *** *** **** ********** ******* ***** ******** *** hahahaha **** ******* ******** *******
    lavrens lavrens: ****** *** *** *** *** **** ********** ******* ***** ******** *** hahahaha **** *******...