Yurtdışından sigara siparişi hakkında

lj34

Yeni üye
Merhaba Arkadaşlar. Forum çok iyi olmuş. Öncelikle yapanın emegine saglık diyorum.
Merak ettiğim bir konu var bilenler varsa yardımcı olabilir mi ?
Yurtdışından sigara gönderdiğini söyleyen bir sürü site var. Gerçekten gönderebiliyorlar mı acaba ? Bana mantıklı geldi ama güvenemedim. Bu kadar uygun fiyatlar varken yetiştirmeye gerek bile yok. Ama yine de bir bilene sormak her zaman iyidir.
Teşekkürler herkese.

S

silas

Guest
Günderen siteler var, hangisi ne kadar güvenilir bilemezsin. 20-30 gr sigara için o topa girmeni tavsiye etmem.

nasa

Doktor
Merhaba Arkadaşlar. Forum çok iyi olmuş. Öncelikle yapanın emegine saglık diyorum.
Yurtdışından sigara gönderdiğini söyleyen bir sürü site var. Gerçekten gönderebiliyorlar mı acaba ? Bana mantıklı geldi ama güvenemedim. Bu kadar uygun fiyatlar varken yetiştirmeye gerek bile yok. Ama yine de bir bilene sormak her zaman iyidir.
Teşekkürler herkese.
lsd bile zor geçiyorken cigara geçmez geçerse polisle gelir

Ü

Üye silindi 14517

Guest
Teşekkürler herkese.

sakın deneme bi kaç sene önceye kadar evet oluyordu fakat son zamanlarda uyandılar paket olursun

UpsBaby

Yeni üye
Bu iş için özel olarak ev tutup takipsiz kargoyla posta kutusuna bıraktırıyolardı. Artık günümüzde risk oranı %90 paket olursun ve direk uyuşturucu ticaretinden yargılanırsın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D despacito:
    ***** ***** **
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • S sspsps:
  • kkush kkush:
  • D despacito:
    *** *** ***** ***** ********* ****** ******* *** ******** *** ******** ******* ******* ******* hahahaha ***** *** hahahaha *** ******** *** ***** ***** *********
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • Carl Carl:
    hahahaha****** *** ***** ***** ********* ****** ******* *** ******** *** ******** ******* ******* ******* hahahaha ***** *** hahahaha *** ******** *** ***** ***** *********
  • S sspsps:
    hahahahahahahaha * ******* ***** **** ** ** **** ***** ****** *** **** **** ******* ** ******** ********
  • kkush kkush:
    ** ***** hahahaha* ** **** ********
  • D despacito:
    ** ******* ********** ** ****** ********* ** ****** ****** **** hahahaha**
  • Carl Carl:
    **** ****** ** ******* ********** ** ****** ********* ** ****** ****** **** hahahaha**
  • D despacito:
    hahahaha********** ******* ***
  • D despacito:
    **** ****** *** **** ******** **** ** *** ***** *** ***** ***** ********** ** ********** ** ****** ********* ****** ***** ******* hahahaha
  • kkush kkush:
    * ** ***** **** **** hahahaha***** ****** ********* ****** **** hahahahahahahaha******* * ******* ***** **** ** ** **** ***** ****** *** **** **** ******* ** ******** ********
  • Carl Carl:
    ********** *** hahahaha* ***** **********
  • kkush kkush:
    ******* ********** ***** **** hahahaha hahahaha* *** * ****** **** ******** * ***
  • D despacito:
    ********** *** hahahaha* ***** hahahaha* ***** **** **** ******* ***** ***** hahahaha ***** ******* ***** *******
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • kkush kkush:
    ******* ****** *** ********* ** **** **** ********* **** ** ********* **** **** *********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
  • Carl Carl:
  • S sspsps:
    hahahahahahahaha hahahaha* ******* **** ** **** ***** ** ** ***** ******* ******* ********* ** ***** ******** ******
    S sspsps: hahahahahahahaha hahahaha* ******* **** ** **** ***** ** ** ***** ******* *******...