YURTDİŞİNDAN GETİRİRKEN GÜMRÜKDE SORUN

Wolfgangg

Yeni üye
Merhaba,

Araç ile Sırbistan'dam Türkiye'ye geleceğim.Burda yasal olarak satan birkac yer var.

Aldiktan sonra Türkiye'ye girmem sorun olur mu?Gümrüklerde sorun yaşar mıyım?

Mutlaka tecrübe eden vardır yanitlarinizi bekliyorum,teşekkürler

Night owl

Müptezel
Merhaba,

Araç ile Sırbistan'dam Türkiye'ye geleceğim.Burda yasal olarak satan birkac yer var.

Knka araç varsa korkma hiç bir şey olmaz benim arkadaş almanyadan 50 gr getirdi kendine özel valizine banyo eşyalarını koy özellikle alışveriş yap işte fön aleti bir kaç krem taraklar diş macunu sonra duş jeli duş kremi ve 3 4 tane ayrı ayrı farklı şampuanlardan al şimdi knka taktiği veriyorum..

Knka 40 gr sigarayı böl bunları 1 2 gr olacak şekilde folyoyla iyice sar şampuanların içlerine doldur.. Ayrıca reçelin içinde de olur kilitli poşetin içinde folyoyla sar çilek reçeli xray okuyamaz ben cesaret ederdim knka aile kalabalıksa şampuan vs olayından yoksa zor

İyice grınder geçirip toz hale getirip ilaç şişelerinin içine basabilir 20 gr mesela üstüne normal ilaçla doldurxn

Tommy vercetti

Müptezel
Knka araç varsa korkma hiç bir şey olmaz benim arkadaş almanyadan 50 gr getirdi kendine özel valizine banyo eşyalarını koy özellikle alışveriş yap işte fön aleti bir kaç krem taraklar diş macunu sonra duş jeli duş kremi ve 3 4 tane ayrı ayrı farklı şampuanlardan al şimdi knka taktiği veriyorum..

Knka 40 gr sigarayı böl bunları 1 2 gr olacak şekilde folyoyla iyice sar şampuanların içlerine doldur.. Ayrıca reçelin içinde de olur kilitli poşetin içinde folyoyla sar çilek reçeli xray okuyamaz ben cesaret ederdim knka aile kalabalıksa şampuan vs olayından yoksa zor

İyice grınder geçirip toz hale getirip ilaç şişelerinin içine basabilir 20 gr mesela üstüne normal ilaçla doldurxn
Sakin bu taktigi deneme aklin varsa yakalanirsan direk ticaret derdini anlatamassin paket paket satisa hazir diye gecer hepsini bir arada bi cimonto harci yap icine at kurusun turkiyede kirarsin :D

Night owl

Müptezel
Sakin bu taktigi deneme aklin varsa yakalanirsan direk ticaret derdini anlatamassin paket paket satisa hazir diye gecer hepsini bir arada bi cimonto harci yap icine at kurusun turkiyede kirarsin :D
Buda mantıklı bak bi dekor yada çerçeve yapsan içine atıp alçıda olur benim arkadaş sıkıntısız gelmişti böyle

deyorke

Moderator
Merhaba,

Knkm uçakla çok tecrübem oldu arabayala hiç olmadı aile ilemi geliyorsun yekdenmi görüş açısı çok farkediyor misal 5,10 adet diyelim laylon poşet içine ambalaş bandıyla kot pantolun iç kısmına uzunlamasına yapıştıra bilirsin bu ara da sende orda olduğunu unutarak yolculuk yapman lazım en ufak mimik hareketlerin ele verir

szrlkrsii

Müptezel
sakın enayi gibi kanka bölüp sağa sola koyma arkadasın dediği gibi :D arabana güzel bi zula et sar sarmala devam et :) coluk cocuk isler yok sampuanmısta yok icine koyacakmısta yakalanmayan adam oldugu nası belli anlattıgı seyden

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 2 2008Grower:
    *** ******* * **** ***** ***** ****** hahahaha*
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    *** ** hahahaha **** ********** **** ******* hahahaha *** ****** *** * ******** *****
  • Probis Probis:
  • Probis Probis:
    **** ******* ********** ***** hahahaha ****** **
  • Probis Probis:
    *** ** ******** ******* ******** ******** *** ***** **** ***** ***** hahahaha ***** ******* *******
  • Probis Probis:
    ******* *** ****** hahahaha ******* **** ***** **** **** **** ** ****** **** *********
    ******* ******* ****** ** ****** *** ****** ** ******* **** ****** ****** ****** *********
    ******* ***** ******* ********** ******* **** ******* ***** *** ******** **** ***** ** *******
    +1
  • 2 2008Grower:
    *** ****** **** ******** hahahaha** ********* * ***** *** hahahaha* ** **** ****** hahahaha* ***** ******
    +1
    **** *** ***** ********* **** **** hahahaha*
  • Probis Probis:
    **** ****** ***** ***** ******* **** ******* ********* ****** hahahaha ********** ********** ******** ********** ****** * **** *****
  • Probis Probis:
    *** ** *** ******* ******* ***** **** ***** ******** ** ****** ****** **** ******* **
  • Night owl Night owl:
    ********* hahahaha**** ** **** hahahaha******** ******** hahahaha**** ** ***** **** ******** ********* ******
  • 2 2008Grower:
  • 2 2008Grower:
    ***** *
  • Probis Probis:
    ******* ******* ****** ** ****** *** ****** ** ******* **** ****** ****** ****** ********* *** ***** ******* ******* *** ** ** ******* ** ******* *******
    İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31: **** ******** ******* *** *******