Yurt disina sigara goturmek

MasterOf

Kıdemli Üye
Selamın aleyküm beyler haftaya bosna hersek e tatile gidiyorum tasaklarimda 3 5 gr sigara götürsem x ray de öter mi ? Bu konuda tecrübeli kankalarimdan yardım bekliyorum

Agabee39

Yeni üye
Aleykum selam Kanka karayolu kullanacaksan hıc bulasma kopekler oluyor.Turkıye ye gırerkende jandarma karakol kurdu kapıkule gumruk cıkısı camının orda narkotık kopegı var
Almanya’da sınıf arkadaşım var samimi dostum karısı kızanı aiyle olarak geliyor kara yoluyla geliyor ve nezaman gelse 15 gr altında gelmez kendi özel aracıyla geliyor

MasterOf

Kıdemli Üye
Aslında soru şu; 5 gr mariyi strece sarıp boxer a atsam uçağa binerken kemer falan çıkardığımız cihaz da oter mi ?
Daha once Türkiye içi götüren çok arkadaşım oldu ama yurt dışına götüren hiç bilmiyorum mevzu aynı gibi ama yurt dışı diye başka Bi önlem alıyorlarmı emin degilim

cemsid

Üye
Dostum illaki götürmek istiyorsan kokusunu da engelle. Şampuan ya da benzeri bir şeyin içine at guzelce strecleyerek.

Cashh

Doktor
Selamın aleyküm beyler haftaya bosna hersek e tatile gidiyorum tasaklarimda 3 5 gr sigara götürsem x ray de öter mi ? Bu konuda tecrübeli kankalarimdan yardım bekliyorum
Sana tecrübe mi aktarayım ben taşakta kese içinde dona ilişmiş 25 lsd kağıt 4 paket mantar 3 paket tsbi 4 paket tsui 15 gram kubar 3 paket dmt 5 extacy ile İstanbul dubai dubai bahrein oradan da ukraine ye bir tur yaptım ama ne maceralar, bahrein de polis durdurdu diyor ver diyor malı ver diyorum yok bende bir şey gözlerimi gösteriyor altı halka mor yalvar yakar ikna ettim de girdim ülkeye. Yani kendini ele vermez sen hiç korkma orada yokmuş gibi düşün var olduğunu unut kimse seni durdurmaz

Cashh

Doktor
Aslında soru şu; 5 gr mariyi strece sarıp boxer a atsam uçağa binerken kemer falan çıkardığımız cihaz da oter mi ?
Daha once Türkiye içi götüren çok arkadaşım oldu ama yurt dışına götüren hiç bilmiyorum mevzu aynı gibi ama yurt dışı diye başka Bi önlem alıyorlarmı emin degilim
Ötmez olasılığı bile yok

Sahipsiz

Yeni üye
Kesinlikle şampuan şişesi yapma ensağlamı üstünde olması.poşetlerken eldiven giy ve eldivenle ilk poşete koy sonra eldiveni çıkar ikinci poşete koy.mari ise ve normalde kokuyorsa üçüncü poşete koy.üstünde eminol en sağlamı ben çok gittim geldim avrupaya.Hiçbir zaman üstüm aranmadı ama çantam çokkez arandı ve xraye sokuldu

Agabee39

Yeni üye
Dostum illaki götürmek istiyorsan kokusunu da engelle. Şampuan ya da benzeri bir şeyin içine at guzelce strecleyerek.
Sana tecrübe mi aktarayım ben taşakta kese içinde dona ilişmiş 25 lsd kağıt 4 paket mantar 3 paket tsbi 4 paket tsui 15 gram kubar 3 paket dmt 5 extacy ile İstanbul dubai dubai bahrein oradan da ukraine ye bir tur yaptım ama ne maceralar, bahrein de polis durdurdu diyor ver diyor malı ver diyorum yok bende bir şey gözlerimi gösteriyor altı halka mor yalvar yakar ikna ettim de girdim ülkeye. Yani kendini ele vermez sen hiç korkma orada yokmuş gibi düşün var olduğunu unut kimse seni durdurmaz
kanka neyin kafası bu

Ü

Üye silindi 28492

Guest
Kanka hic girme o ise kopek herturlu yakar seni. Saray bosnada kimse sorsan bulur sana. Yakma kendini gerek yok

Ü

Üye silindi 28956

Guest
Xrayda otmesi icin metal olmasi gerekir , aleminyum folyaya sorarsan otebilir bi ihtimal ama poset icinde yada strec icinde otmez , ikinci husus sampuan icine attigin herhangi bisey bavulu yada cantani koydugun xray tunelinde sivinin icinde kati madde olarak gorunur daha havalimanina girerken paket. Tassak alti diyorsun onu sadece kopekli aramada bulunabilir yada yunuslar cikarir. Bol sanslar

Cashh

Doktor
kanka neyin kafası bu
O zamanlar gayrı meşru kovalıyorum milyonluk işler cezası da çok bunlar benim için o zamanlar sadece içki eğlence tabi o Arap ülkelerde o malları yakalatsam çok büyük tehlike altına girerdim o ayrı işte gençlik başımda duman zamanları dostum

Cashh

Doktor
Maasallah ne keseymis ..
Yakmayin adami haybeye. Ne gerek var gittiginiz her yerde turkiyeden daha rahat bulursunuz daha ucuza
Aslında torbacı bir kardeşim vardı o zamanlar yanıma aldığım yanıma alınca dedi ki al abi bu torba senin daha satmıyorum içersin diye o şekilde aldım yanıma içerim diye ayrıca mısır da sigara kolay çözülüyor ama diğer Arap ülkelerinde Ukraine de çözmek çok çok zor zaten ararken paket ederler cezası da 5 yıldan 15 yıla mış içicinin

Ü

Üye silindi 28492

Guest
Aslında torbacı bir kardeşim vardı o zamanlar yanıma aldığım yanıma alınca dedi ki al abi bu torba senin daha satmıyorum içersin diye o şekilde aldım yanıma içerim diye ayrıca mısır da sigara kolay çözülüyor ama diğer Arap ülkelerinde Ukraine de çözmek çok çok zor zaten ararken paket ederler cezası da 5 yıldan 15 yıla mış içicinin
Sen yabancisin sadece deport edebilirler.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Mordecai:
    hahahaha* *** ****** **** **** *** *** **** hahahaha ******* *******
  • B bongalov:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • Ş ŞekerBank:
    **** ********** ** hahahaha ********* ****** ********** **** **** ******* ********* **** ******* **** ********** *** **
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    hahahaha* ** ** ***** ** ***** hahahaha***** **********
  • B bongalov:
    ***** *** hahahaha**** *** ******** ******** **** ******** ** **** ********* ***** ********* *****
    ******** hahahaha* hahahaha***
  • Ş ŞekerBank:
  • B bongalov:
    *** ********* ***** ** * ** ********* ****** ** ** ******** ****** **** ********* ******** *** ********
    *** ***** ******** hahahaha*
    ***** **** *** ****** *** * ** hahahaha
  • B bongalov:
    ****** ***** ******* ** ***** ******* ****** * ***** ***** **** ***** * ***** ***** ****** ****** ********* **** ****** ******** *********
    +1
  • Ş ŞekerBank:
    ******* ******* **** ********* ********** ******** ***** ***** **** ******* ********* **** hahahaha ********** **********
    ******* **** ********** ******* **** ********* ********** ******** ***** ***** **** ******* ********* **** hahahaha ********** **********
  • Ş ŞekerBank:
    ***** ******** ******* ****** ******** ********** ***** **** hahahaha
    ** *** **** * ******** ******* ******** ********* ********** ***** ***** ********
  • B bongalov:
    ***** ******* ********** ******** ****** ** ****** ***** ** **** ****** hahahaha ****** ***** * ******* ****** ********
  • Ş ŞekerBank:
    Ş ŞekerBank: ******* **** **** ***** ********** *** ***** *********