Yurt dışından tohum

Ea64

Üye
Arkadaşlar yurt dışında yaşayan kuzenime zor bela bu konu hakkında bahsettim.
Bana tohum gönderecek sizce en güvenli yol hangisidir.
Nasıl saklayıp göndersin veya gizli mektup filan olayları var mis siz ne tavsiye edersiniz?
Tecrübeli arkadaşlar yardımınızı bekliyorum

cannabiscity

Kıdemli Üye
Nasıl saklayıp göndersin veya gizli mektup filan olayları var mis siz ne tavsiye edersiniz?
Kanka bir tane powerbank alsın içini söksün powerbankin içine koysun aynı şekilde geri kapatsın düzgün açıp kapatsın yalnız bağlantı yerlerine dikkat etsin hemen hemen her powerbankin içinde tohum sığacak kadar yer var

nasa

Doktor
Kanka bir tane powerbank alsın içini söksün powerbankin içine koysun aynı şekilde geri kapatsın düzgün açıp kapatsın yalnız bağlantı yerlerine dikkat etsin hemen hemen her powerbankin içinde tohum sığacak kadar yer var
pil içeren maddeler gümrükten geçmiyor gümrükte kargoyu açarlarsa eğer powerbank olduğu için geçmeyebilir onun yerinde bir mektup içinde gönderebilir

cannabiscity

Kıdemli Üye
pil içeren maddeler gümrükten geçmiyor gümrükte kargoyu açarlarsa eğer powerbank olduğu için geçmeyebilir onun yerinde bir mektup içinde göndereb

pil içeren maddeler gümrükten geçmiyor gümrükte kargoyu açarlarsa eğer powerbank olduğu için geçmeyebilir onun yerinde bir mektup içinde gönderebilir
ben defalarca pil içeren ürün getittirdin hiç sorun yaşamadım

Ü

Üye silindi 23638

Guest
kanka selam,

birtane t shirt alsın. ense etiketinin içine diksin. (kumas olan etiket)
dhl ile yollasın.

yıllardır ese dosta böyle tohum söylüyorum.

Ü

Üye silindi 24689

Guest
Ben kalin bir katalok icind gönderdim. normal posta ile. Yerine 27 günde gitti

nasa

Doktor
ben defalarca pil içeren ürün getittirdin hiç sorun yaşamadım
kardeşim gümrükte açılırsa uygulanacak yöntemi söyledim demek ki senin pakedin gümrükte açılmamış geçmiş. gümrükte kargosu açılırsa eğer powerbank geçmesi yasak bir ürün içinde pil olduğu için takılır yani geri iade gider boşu boşuna riske girmeye gerek yok farklı yöntemler var tişört içi mektup tarzı

cannabiscity

Kıdemli Üye
kardeşim gümrükte açılırsa uygulanacak yöntemi söyledim demek ki senin pakedin gümrükte açılmamış geçmiş. gümrükte kargosu açılırsa eğer powerbank geçmesi yasak bir ürün içinde pil olduğu için takılır yani geri iade gider boşu boşuna riske girmeye gerek yok farklı yöntemler var tişört içi mektup tarzı
zarflarıda acmıyorlarmı öyle olsa herkes mektupla zarfla gönderir yurt dışından sipariş verme sorunu ortaya çıkmaz

Kitabin icine koysun biraz delik acip koyup sitrecle sarsin kitabi kitap oldugu gorunucek kadar disina da kabarcikli posetlerden sarsin bi kat biseycik olmaz

Kitap sıkıntı ezilebilir kitabın icini oyması lazım ama şu eski tuslı telefonların sarj aletleri varya kablosu kendine baglı olan siyah olur rengi genel onu acsın onun icine koysun yer var orda koyacak hic Bi skntı da olmaz

Ü

Üye silindi 24689

Guest
Ceket cebi demiş. Ben de yurtdışına çıkarken kirli çorap koymalık kilitli büyük poşete grinderdan çekip serpip götürmüştüm 20 grama yakın. Risk aldım ama değdi Umman çölleri çekilmezdi ayık kafayla.
Arkadaslar topluigne basi kadar tohumu Türkiye ye girerken sakliyacak yer bulamadinniz mi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A aleksey:
    **** hahahaha** ******* ***** ********* ** ***** ****** ********* ********* *** **** ********* ****** ** hahahahahahahaha ****** ********* *** ****** ******* ** ****** ***** *** ***** ******** ******* **** ** ***** *********
  • Coke Coke:
  • universesingularity universesingularity:
    *** ******* *** ********* ** ***** ***** ***** *** ****** **** **** ********* ******* ********* *****
  • A aleksey:
    ***** hahahaha** ******* ******* * **** ***** ****** *** ** **********
  • Coke Coke:
  • Coke Coke:
    ***** hahahaha** ******* ******* * **** ***** ****** *** ** hahahaha**** *** hahahaha ****** ***** ****** ****
    ********* **** *** ***** ***** **** *** **** ******* *** **** ********** ** ***** ********* *****
  • Coke Coke:
    ********** ******* *** ******** **** **** ***** ********* **** hahahaha*
  • Coke Coke:
    hahahaha** ** *******
  • Coke Coke:
  • Coke Coke:
  • Coke Coke:
    *** hahahaha* **** **** ******** * **** * ******* *********
  • Coke Coke:
  • A aleksey:
    ***** *** hahahaha ****** ***** ****** **** hahahahahahahaha
  • Coke Coke:
    ***** ****** ********* *** ** ******** ********* ******** ********* ****** ***** ***** ***** ***** ****** hahahaha*
    hahahaha** ***** ****** **** *** ******** ******** hahahaha*
    +1
  • A aleksey:
  • Coke Coke:
    *** *** hahahaha***
  • Coke Coke:
  • A aleksey:
    **** ******** **** hahahaha* ***** ** **** **** ********* hahahaha****
  • A aleksey:
    ****** hahahaha* hahahaha* *******
  • A aleksey: