yurt dışından bong almak

desperto

Yeni üye
iyi forumlar yurt dışından bong aldım gümrüğe takılmış bunu geri alabilirmiyim yoksa gönderirlermi daha önce alan varsa lütfen beni bilgilendirsin

Ü

Üye silindi 14596

Guest
yasaklı ürün olarak geçtiği için direk geri gönderiyorlar brom

C

Canna

Guest
Bong diye geciyor ama gümrükte adam bilmiyor mu onun ne icin kullanildigin? Gümrekten gecebilicegini düsünmek bence saflik:D:DBence tanima bile o ürünü, bütün kisisel bilgilerin kayitalara gecti, amcalar kapini calarsa cay söylersin.:D:D

JAPANESE

Üye
Bu konuda yerli cam işleyen insanlara ihtiyaç var forumda bu konuya değinmek lazım. Bong alabileceğimiz biryer lazım hakkaten.

C

Canna

Guest
......yada yurt disnda yasayan tanidiklarin olacak ben simdie kadar pipoymus nargileymis 8-10 tane götürdüm valizde.

sativasever

Müptezel
yerli üreticiler var internetten satış yapıyorlar. Çeşit çok fazla olmuyor ama iş gören firmalar var

Woppy

Ordinaryüs
Brom bunları gördümde şu Mart ayındaki kargo takip baskınlardan sonra g*tüm yemiyor acıkcası böyle sitelerden böyle ürünler almak.

desperto

Yeni üye
kankalar aldığım ürün nostaji gibi bişe türkiyede olsa alırım bir kişi yaparım dedi saçma bir fiyat söledi yurt dışında bulmuşken alayım dedim urunu şu ki bong yasak ürün değil ve nargile olarak geçiyor ve daha önce aynı yerden bir arakadaşım aldı gümrüğe falan takılmadı son olarak ise bugün gümrükten aradılar ürünün gümrükten geçmeme sebebi faturanın olmamasıymış benden fatura istediler bende kart harcamamı ve sitedeki harcamamın faturalarını attım ona göre vergi kesilip yollancakmış galiba satıcı vergiden yırtmak için böle bişe yapmış bu forumdaki bazı kişiler acayip korkaklaşmış alt tarafı bi bong yasaksa ürünü geri gönderirler olur biter bunun için kimse beni takibe almaz

sativasever

Müptezel
her içici için kargo takibi yapılsa ülkenin memurları sadece o işe çalışmak zorunda kalır. :D Aldığın alt tarafı bong her 4 evden birinde var artık.

JAPANESE

Üye
kankalar aldığım ürün nostaji gibi bişe türkiyede olsa alırım bir kişi yaparım dedi saçma bir fiyat söledi yurt dışında bulmuşken alayım dedim urunu şu ki bong yasak ürün değil ve nargile olarak geçiyor ve daha önce aynı yerden bir arakadaşım aldı gümrüğe falan takılmadı son olarak ise bugün gümrükten aradılar ürünün gümrükten geçmeme sebebi faturanın olmamasıymış benden fatura istediler bende kart harcamamı ve sitedeki harcamamın faturalarını attım ona göre vergi kesilip yollancakmış galiba satıcı vergiden yırtmak için böle bişe yapmış bu forumdaki bazı kişiler acayip korkaklaşmış alt tarafı bi bong yasaksa ürünü geri gönderirler olur biter bunun için kimse beni takibe almaz
Dostum nereden aldığını bizimle de paylaşır mısın ? Bizde tedarik edelim Türkiye'de bong yok var ama yok küçük yani tatmin etmiyor. Filmlerdeki ortamı yakalamak lazım böyle kocaman kafamı içine sokavileceğim biseyler getirmek lazım. Lütfen paylaş bizde alalım kankam

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Brom bende uzun zaman önce gittim de görmüştüm Kale içince sanki tam nereydi yeri tarif edebilirmisin orada yasayan arkadaşım var ona aldırıp yollatayım.
Kaleiçinde hediyelik eşya satan bi dünya dükkan var hepsinde var dostum turistik bi yer zaten Kaleiçi Bizans dönemine kadar tarihi var Antalya merkezde otobüsle gidersen yada metroyla doğugarajında in kime sorsan tarif eder

Mecidiyeköy mercan yokuşunda yokuşun başında silahçıların falan başladığı yerde köşe başında bi dükkan vardı en son 4-5 sene önce gitmiştim ama baya bi çeşit vardı o büyüklerden falan da hala duruyor mu bilmem gidip bakmak lazım

Woppy

Ordinaryüs
Kaleiçinde hediyelik eşya satan bi dünya dükkan var hepsinde var dostum turistik bi yer zaten Kaleiçi Bizans dönemine kadar tarihi var Antalya merkezde otobüsle gidersen yada metroyla doğugarajında in kime sorsan tarif eder
Knk 8 yıl Antalya'da yasadım ama artık baska şehırdeyım orada yasayan tanıdıklarım var ondan sordum tam nerde yerini biliyormusun diye

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Antalya merkez de yaşıyorsa bilmiyor ihtimali bile yok Antalya limanına giden yol tam şehrin merkezi

Woppy

Ordinaryüs
Knkm antalyayı biliyorum 5 6 yıldır gitmiyorum antalyad yasamıyorum artık bildin yer varöı diye sormayın sebebi 5 6 yılda neler değişiyor ondan dedim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • WillWilliamsWinston WillWilliamsWinston:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • Coke Coke:
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ** ** ***** *******
    **** hahahaha** ********* ***** hahahahahahahaha
    hahahaha ****** *********
    **** hahahaha** ********* ***** ***** ***** hahahaha** hahahaha* * ****** **** ***** **
    +1
  • Coke Coke:
    hahahahahahahaha******** hahahaha********* ***** ** ******* * **** *******
    +1
    hahahahahahahaha******** hahahaha********* ***** ** ******* * **** ******* ********* **** ****** hahahaha**** *********
    +1
  • Coke Coke:
    ******** ***** hahahaha ******** *** ********* ******** ********* ***** **** ******* ******* **
  • Coke Coke:
    ******** ***** hahahaha ******** *** ********* ******** ********* ***** **** ******* ******* ** ***** **** ********** ******* ** **** ****
    +1
    ******** ** hahahaha* ***** ***** ***** ***** ***** hahahaha** hahahaha* * ****** **** ***** **
    ******** ** hahahaha* ***** ***** ***** ***** *** ******* ******** hahahaha***** ****** hahahaha* ** *
    ***** **** ****** ********** hahahaha **** *******
  • Coke Coke:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ** ** ***** ******* *** ********* ** *****
    hahahahahahahaha ** ** **** ******* **** hahahahahahahaha*** ** ** ******** **** *****
    ***** ***** hahahaha* ***** *** ********* ** *****
  • Coke Coke:
    ***** ****** **** ****** ***** ** ******* ** ****** ** ******** ** *** **** ***** **** **** ****** ***** ********* *****
    hahahahahahahaha ** ** **** ******* **** hahahahahahahaha*** ** ** ******** **** ***** **** **** ********** hahahaha****** ********* hahahaha***** ****** ****** ****** ********
    ***** ***** ****** ******* ******* ** **** **** ********** hahahaha****** ********* hahahaha***** ****** ****** ****** ********
  • Coke Coke:
    ** ***** ** ********** ** ***** hahahaha****
    ** ******** ****** **** **** ***** hahahaha**
    TabldotLife TabldotLife: ** ******** ****** **** **** ***** hahahaha**