Yumurta ve muz kabuğu( yarasa gübresi)

cemsid

Üye
Arkadaşlar merhaba ,
Benim iki tane bitkim var dışarda bakıyorum ama bir hafta içerisinde içeri alacağım. 5 hafta önce çiçeklenme başladı. Biobizz grow, bloom ve topmax kullanıyorum, ihtiyaç dahilinde de cal-mag. Çiçeklenme ye ilk girdiğinde 4 ml yarasa gübresi verdim . Bir kerede başladığım yumurtaların suyunu verdim ve kabuklarını parçalayıp saksilarina gömmeye çalıştım. Şimdi de muz kabuğu dan besin hazirliyorum. Bir kaç başlıkta okumuştum muz kabuğu suyu ve yumurta suyu her zaman değil , 2-3 hafta da bir verilmeli diye, aynı şeyi yarasa gübresi içinde duymuştum. Yarasa gübresi , muz kabuğu ve yumurta suyunu hangi sıklıkla vermeliyim? Ve bu kendi hazirladigim besinleri verdiğimde gübreli su yerine geçer mi ? Yani o hafta içerisinde ki gübre oranlarını azaltmali miyim ?Ekstra besin verip kitleme yapmayayım bir de.

cemsid

Üye
Kanka tıkabasa doldurmana gerek yok ki. grow gubrelerini kesip bloom gubresine başlamışsın zaten ? Sence biobizz bloom ile topmax yeterli degilmi ? Üstüne neden hem muz kabugu ve diğer şeyleri veriyorsun ?
Biobiz grow u keseyim mi ? Tabloda onu kullanmam gerektiği yazıyor, yanlış mı yapıyorum ?

Her başlıkta önerilerde ekstra onları da söylüyorlar , onun için kafam karıştı danışmak istedim. Özellikle yarasa gübresi ve solucan gübresini çok öneriyorlar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • T Turco:
    hahahaha **** ***** ******** ** ****** ******** ******* ****** ******** ****** ********** *********
  • T Turco:
  • H Heisenberg01:
    ***** ***** ********* * *** ******* ** ***** ******** **** ********** ********
  • H Heisenberg01:
    **** hahahaha ** *** **** **
  • H Heisenberg01:
  • Z zanova:
    ******* ******* ** *** **** hahahaha** ** *** ******* ***** ****** **** ******* ********* *******
  • Mordecai Mordecai:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
  • Mordecai Mordecai:
    **** ** **** **** ***** *** * ****** **** ******** ********** *** **
    +1
  • T Turco:
  • H happyworld:
    hahahahahahahaha
  • T Turco:
    ***** *** hahahaha **** ***** ***** ***** **** hahahaha***** ********** ****** *** ***** ****** ** ****** *** ***** **** ******* ********* *********
  • H happyworld:
    ****** hahahaha ******** hahahaha ***** ****** *** ***** **
  • T Turco:
  • H happyworld:
    *** ********** **** ********* ***** * ***** ********* ****** ******** *** ***** ****** *** ***** ******** **
  • T Turco:
    ********* **** hahahaha**** ****** **** *** ****** ** ***** ***** ** *****
  • H happyworld:
    ********** ******** hahahaha** ***** hahahaha** ** ***** hahahaha ***** **** ****** ********* ** **** ******* ****** **** ***** ******
  • H happyworld:
    *** ****** ****** hahahaha **** ****** **** **** ** ***** ** ********** ******* ******* ********
  • H Heisenberg01:
    ***** *** hahahaha **** ***** ***** ***** **** hahahaha***** ********** ****** ** * ***** ** ****** ****** **
  • T Turco:
    *** ***** ******* ****** hahahaha ****** ****** hahahaha **** ****** **** **** ** ***** ** ********** ******* ******* ********
  • T Turco:
    ********* ***** hahahaha** * ******* *** ********** *** hahahaha** ***** ** ****** ****** **
    T Turco: ********* ***** hahahaha** * ******* *** ********** *** hahahaha** ***** ** ****** ****** **