Yetiştirmeye Başlama Düşüncesi

auditor35

Yeni üye
Merhaba dostlar,

Uzun bir süre önce yetersiz bir ekipmanla lemon denemelerim oldu ve başarısızlıkla sonuçlandı. Şu sıralar daha profesyonel bir ekipmanla bir veya iki bitkiyle sadece kendim için yetiştirmeyi düşünüyorum. Elim yeteneklidir, çadırı vs kendim yaparım. Işık, gübre ve toprak gibi parçaları kaliteli alabilirim. Ama sizden fikir almak istediğim önemli bir nokta var. 1+1 evde kalıyorum ve çadır için tek uygun yer, yatak odasındaki kıyafetler için olan gömme dolap. 50x100x120 şeklinde bir çadır sığabilir. Gel gelelim soruna, gizlilik nedeniyle ben o gömme dolaptan dışarıya borularla havalandırma sistemi yapamam (aile ziyareti ve başka insanlar nedeniyle) ve çadırın dışında dolabın içinde kıyafetlerim de olacak. Tek yaşıyorum, o nedenle evde tekken dolabın kapağını açabilirim. Tüm bu ihtimalleri düşündüğümüzde bu evde yetiştirme işine girsem değer mi, değmez mi ? Yani verdiğim emeğe karşılık elle tutulur bir şey alabilir miyim, ne diyorsunuz ? İkilemde kaldığım için bir türlü girişemedim. Ayrıca sigara içen biri olmadığım için üründen genelde yağ cannabutter ve honeyoil yapar yemeklerde tatlılarda kullanırım. Benim gibi birine güçlü bir tohum önerisi de yapabilirsiniz.
Şimdiden düşünceleriniz için teşekkür ederim.

Knka alan konun problemin var bence yemek tatlı yerine kağıdına saracak bireylerin olsa yeterli dolabın içi felan diyon bence 400 w clf ampul ile 1 ağaç oda auto sıkı lsd ile öneririm hem birşey de yakmaz ampul 1 ağaç başına 2 ayda 60 90 g arası alsan her türlü içimliğin çıkar knka ama havalandırma nem şart araştır forumu gez biraz mantıklı olanı yap. Yok uğraşmam dersen genetik gram 200 lira bayıl knka

auditor35

Yeni üye
Knka alan konun problemin var bence yemek tatlı yerine kağıdına saracak bireylerin olsa yeterli dolabın içi felan diyon bence 400 w clf ampul ile 1 ağaç oda auto sıkı lsd ile öneririm hem birşey de yakmaz ampul 1 ağaç başına 2 ayda 60 90 g arası alsan her türlü içimliğin çıkar knka ama havalandırma nem şart araştır forumu gez biraz mantıklı olanı yap. Yok uğraşmam dersen genetik gram 200 lira bayıl knka
Aslında sorun benim uğraşmak istememem değil, şartlar doğrultusunda mümkün mü onu sormak istemiştim. Ben her türlü uğraşırım ama dolaptan havalandırma biraz zor olur gibi geldi. O şekilde dolabın içinde bir şeyler elde edebilir miyim, emin olamadım. Nem vs ayarlarım tabiki.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ***** *** *** * **** **** *** ***** ***** *** ******** ** ********* ***** ******** ******** ****** ********* ***** **********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** **** ****** ***** *** *** ***** ********* **
    +2
    hahahaha*** ****
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +3
    hahahaha ** hahahaha *** ***** ********* hahahaha***
    +2
    hahahaha *********
    +2
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +1
  • 420x 420x:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ****** * * ********** ***** ***** ***** ******
  • D Dalibor:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** *** **** ***** ****** ******** ******** ** ****** ** ******* ********* hahahaha** ***** ********** ***** ***
  • T Tropikal.MR:
    ********** ******* ***** ****** ****** hahahaha* ****** ***** *** ********* ******** ******* ******
  • D Dalibor:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****
    T Tropikal.MR: ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****