yetiştirdiğim bitkiler

• Konbuyu başlatan Üye silindi 18621
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 18621

Guest
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle tohum konusunda degenetica ya ışık konusunda @nasa tüm yetiştirmede yardım ettiği için @Kanka ya sonsuz teşekkürler sunarak günlüğüme başlamak istiyorum.
Bu benim 8. Grow um bundan önceki 7 growda hep biseylere bahane buldum yada bahane aradım tohumlarin kaliteli olmadığını düşünüp başka yerden aldım yine istediğim gibi olmadı. Bütçe hep kısıtlıydı 7 grow boyunca da hep bütçe kısıtlıydı hala da kısıtlı ama anladım ki forumda her yazılan ve verilen tavsiyeler doğru değilmiş. Kasten yanlış yapılmaya bile suruklenmisligim var bu yüzden bilen birinden bu işi öğrenmeye karar verdim. Ve ilk kez testereyle kesmek zorunda kalacağım bitkilerim oldu. Daha önceki growlarimda bu kadar hasat alabilmek için 30 kök bile dikmisligim var
Çadır 140*140*200cm
Saksı 30 lt
Işık 6 adet sponsor ışığı @nasa
Tohum 4 adet süper lemon haze 2 adet AK47 (uzun dönem)
Ekipmanların hepsini danışmanlık hizmeti veren @Kanka ne derse onu aldım ve yaptım. Kendim hiç bir şekilde yorum katmadim o nederse onu yaptım. Full otomasyon sistem kurdum sıcaklık hiçbir zaman 31 üstüne çıkmadı 25 derece altına inmedi. Nem 60 üzeri e hiç cikarmadim 40 dan aşağıda hiç inmedi.
2. Gün
7. Gün
14. Gün
18.gün
Işık almam gerektiği için telefonumu satmak zorunda kaldım ve 1 aylık fotoğraf yok bu yüzden
47. Gün
49. Gün
51.gün
52.gün
55.gün
58.gün
59.gün
60. Gün
64.gun
67.gün
69.gun
70. Gün
71. Gün
72.gun
76.gun
77.gun
79.gun
81.gun
83.gun
88.gun
89.gun
90.gun
91.gun
92.gun
96. Gün
98.gün
100. Gün
103. Gün
105. Gün
107. Gün
115. Gün
arkadaşlar bu postu son kez güncelliyorum terazim olmadığı ve almayacağım için Gr bilgisi zaten veremeyecektim hesabımı da kapatacağım hepinize
kazasız belasız growlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yesil088

Üye
brocum benim kızlardada ışığa en yakın olan dalların sadece teperindeki yapraklarda sarkma oluyor neden biliyor musun?
Işık mesafesinde sorunum yok
sulamada sorunum yok
hava akışı gayet iyi
an serisi bütün gübreler var sadece budcandy yerine karboloat kullanıyorum

Ü

Üye silindi 18621

Guest
brocum benim kızlardada ışığa en yakın olan dalların sadece teperindeki yapraklarda sarkma oluyor neden biliyor musun?
Işık mesafesinde sorunum yok
sulamada sorunum yok
hava akışı gayet iyi
an serisi bütün gübreler var sadece budcandy yerine karboloat kullanıyorum
Sararmaninin bı kaç sebebi olabilir bı fotoğraf atarsan daha iyi olur

Yesil088

Üye
Sararmaninin bı kaç sebebi olabilir bı fotoğraf atarsan daha iyi olur

konu açtım kanka kök sorunu ve sulama sorunu diyen arkadaşlarımız var
Sulamada sorun yok kök için bi yabancı formda voodoo ve piranhanın iyi geleceği yazıyor onlarda bende var önümdeki sulamada vericem

Ü

Üye silindi 18621

Guest

Sulamada sorun yok kök için bi yabancı formda voodoo ve piranhanın iyi geleceği yazıyor onlarda bende var önümdeki sulamada vericem
Buradaki fotoğrafi sulama yaptıktan sonra mi çektin yada sulama yapmadan ne kadar önce çektin ?

Ü

Üye silindi 18621

Guest

Ayrıca 1800 ml ve 2800 ml sulama yaptığını yazmışsın saksin kaç lt?

Ü

Üye silindi 18621

Guest
Çok fazla kök varmış gibi görünüyor neden öyle lsd yaptığın için hasat fazlalaştı ve yaygın gözüküyor da ondan mı?
Ne kadar kök okadar dal yani okadar iyi bişey benim saksılar 30 lt hasata 1 ay kaldı şuan parmağım toprağa girmiyor o derce sarmış durumda fazla sulama yapmaktan kaçın. Nem ve sıcaklığın durumuna göre toprak kuruluğuna dikkat et hele ki cicekteyse bı kaç saat bile susuz bırakma

Ü

Üye silindi 18621

Guest
100. Gün şuan uzun dönem besliyorum sen böyle sulama yaparsan 4 ila 6 günde anca kurur benimki iki güne kuruyor

speedYY

Yeni üye
Gerçekten 2 gündür buradaki entryden çıkamıyorum. Muazzam bitkiler, bakmak bile rahatlatıyor moruk. Sence 6 köklük ortalama bir setup'ın ortalama maliyeti nedir?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    hahahaha ** ********* ****** ****** ***** ******* ******* ******* *** hahahaha ********** ******** ***** **** ******* hahahaha ****** hahahahahahahaha*********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    **** ******** ***** ** ******* hahahaha**** ***** ******* ********* ***** *** ** ***** ***** *** ******* ****** ********* *********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    **** ******** ******** *** hahahaha** **** ********* *****
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • muadip muadip:
    ***** ***** ***** ******* ******* ********** ******* ***** ******* ********* ***** *** ** ***** ***** *** ******* ****** ********* *********
    +1
    ****** ****** *** ***** ***** ********* ******** ******** hahahaha hahahaha** **** ********* *****
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ***** ***** ***** ******* ******* ********** ** ***** ***** ***** **
    hahahahahahahaha
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    **** **** ****** **** hahahaha* *****
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    *** **** ********* ****** ** ******* *** ***** hahahaha **
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    *** hahahaha* ** **** *****
    ********* ***** **** ****** hahahaha* **** hahahaha*** **
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ***** ***** ********* ****** ****** hahahaha****
    *** * ***** * ****** ******* **** ****** ********* **** ****** ***** *********
    TroubleStyla TroubleStyla: *** * ***** * ****** ******* **** ****** ********* **** ****** ***** *********