Yer degistirme

ucuzyollucio

Yeni üye
Kankalar selamlar yavrularim cok tatli buyumeye basladi oncelikle yardim eden herkese tesekkur ederim. Simdik onemli bir durumum var 18-6 isik donemindeyim ve bulundugum evden tasinmam gerekiyor. Boyle bir sey yaptigimda -yapabilir miyim- nelere dikkat etmem lazim ?

Cashh

Doktor
Kankalar selamlar yavrularim cok tatli buyumeye basladi oncelikle yardim eden herkese tesekkur ederim. Simdik onemli bir durumum var 18-6 isik donemindeyim ve bulundugum evden tasinmam gerekiyor. Boyle bir sey yaptigimda -yapabilir miyim- nelere dikkat etmem lazim ?
Off işin zor. Bende çiçek 40 günlükken taşınmak zorunda kaldım mesafe 700 km olunca çare bulamadım kestim çiçekleri arkasından ağladım desem yalan olmaz.

Cashh

Doktor
Benim 300 kmfalan, hizli bir araba kiralayip uyku vaktinde uzerini guzelce kapatip goturmeyi planliyorum cok sorun teskil eder mi ki
Seyehat sırasında ne içinde muhafaza edeceksin ona çaren varsa korkma benim ona çarem yoktu kamyona da yükleyemezdim kestim mecbur. Birde yolda çevirmeye girsen nasıl yapıcaksın kapalı kutu yap o zaman geçersin ve yol zaman zarar vermez götür yani

ucuzyollucio

Yeni üye
Seyehat sırasında ne içinde muhafaza edeceksin ona çaren varsa korkma benim ona çarem yoktu kamyona da yükleyemezdim kestim mecbur. Birde yolda çevirmeye girsen nasıl yapıcaksın kapalı kutu yap o zaman geçersin ve yol zaman zarar vermez götür yani
Kankam zaten bitkim cok cicektir sebzedir falan o yuzden guzel kapali kutu muhafaza edecegim, 6 saatlik uyku suresinde mi yapmam lazim photo bitkiler 1 gunluk sekmede sorun yasar mi en kotu ihtimalli . Elektrik kesildigin idusunelim 1-2 gun boyunca olan seyler bunlar, sonucu cok yipratir mi ?

Cashh

Doktor
Kankam zaten bitkim cok cicektir sebzedir falan o yuzden guzel kapali kutu muhafaza edecegim, 6 saatlik uyku suresinde mi yapmam lazim photo bitkiler 1 gunluk sekmede sorun yasar mi en kotu ihtimalli . Elektrik kesildigin idusunelim 1-2 gun boyunca olan seyler bunlar, sonucu cok yipratir mi ?
Yolda başıma iş gelmez dersen kalacağı karanlık süre bir hatta iki gün olsa bile ölmez bir şey olmaz en fazla bir hafta geri atar o kadar. Taşınmayı planla sen

ucuzyollucio

Yeni üye
Yolda başıma iş gelmez dersen kalacağı karanlık süre bir hatta iki gün olsa bile ölmez bir şey olmaz en fazla bir hafta geri atar o kadar. Taşınmayı planla sen
Tasidim kankam birkac gun uykuda kaldi, suan bir sikinti yok. İsik kullaniyorum led degil, bu isigi degistirince mi meyveler baslayacak yoksa meyve vermeye baslayinca mi isigi degistirecegim

Cashh

Doktor
Ge
Tasidim kankam birkac gun uykuda kaldi, suan bir sikinti yok. İsik kullaniyorum led degil, bu isigi degistirince mi meyveler baslayacak yoksa meyve vermeye baslayinca mi isigi degistirecegim
Geçmiş olsun. Photo ise tohum ışığı 12/12 periyota alınca geçer yanlız beyaz ışık yetmez horticulture full specturm bir ışık gerekli

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********** **** ****** **
    +1
  • yoqyaa yoqyaa:
    **
  • D despacito:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    ********** hahahaha* **** ********
  • D despotdes:
  • B bluedream.an:
    ***** ****** ******* ******* ****** * **** ********* ********* hahahaha ***** **** ***** ******** hahahaha** ******** *** *** ****** ****** *** ****** ******* *** ******** ****** ******* ******* ********** **********
  • B bluedream.an:
    *** ***** **** hahahaha ***** hahahaha*** *******
  • B bluedream.an:
    ** *** ******** ***** ***** ********* ***** ****** *** ******** ******* *****
  • B bluedream.an:
  • B bluedream.an:
    **** ******** hahahaha *** ****** ***** * **** ******* ******* ****** ** ******** *** ** ******** ***** hahahaha****** ****** ********
  • Night owl Night owl:
    ***** ********** hahahaha**** *******
  • Night owl Night owl:
    ** ** ******** ******* ***** ** *** ******** ***** ***** ********* ***** ****** *** ******** ******* *****
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
  • M merto1835:
    hahahaha**
  • kawinnnz kawinnnz:
  • M merto1835:
  • M merto1835:
    hahahahahahahaha
  • M merto1835:
  • M merto1835:
  • M merto1835: