Yeniden mi başlayalım ? kurtulur mu ?

Refunnn

Yeni üye
Arkadaşlar sararmalar bir sorun teşkil eder mi daha bir kaç günlükler. Genetik kendi genetiğim. Doğal gübremi kendim yapıyorum. Kullanıyorum Şimdiden vermeye başladım. 27 derece 53 nem. sorun varsa söyleyin
https://ibb.co/yFdPHmQ

Refunnn

Yeni üye
Aynı saksıya Ekmen iyi olmamış dostum onları büyüyünce nasıl ayıracaksın kökler bir birini çok tutmadan ayır
İnşallah 3.boğumda ayıracağım şimdi toleransı az kaç tanesi çatlayacak bilmiyorum o yüzden toplu atıyorum. Kendi genetiğim. Bir eksikliği bulunuyor mu ?

C

Canna

Guest
Dostum kurtulur, o saramalar toprak kurumadan su vermissin kök cürümesi baslamis, hemen ayir kök gelistirci ver, nemi %80 yap yada kafalarina pet sise gecir, kurtulur, daha ölmemisler.

Refunnn

Yeni üye
Valla dostum 1 odada 10 kişi nasılsanz saksıda bitkilerde oyle smdi ayırmaya kalksan Gene strese gircek en iyisi kopar gelişmez bunlar çadırın varsa kur yoksa al paran yoksa yazı bekle balkonda yetistir
Kanka ayırdım zarar vermeden. Bakalım neler olacak. hps ışık var nem mak. var kabin yok onu beraber çalıştığımız bir terziye diktirdim. Vileda sopalariyla destekledim. Min maaliyet Max verim almaya çalışıyorum. Bu yavrucuklar yanda dursun ben yenilerini çatlamaya attım bunlarda bir önceki hasadın içinden çıkanlar. bakalım kendi zaman döngümü ve ürün döngümü kurmaya çalışıyorum

Refunnn

Yeni üye
Dostum kurtulur, o saramalar toprak kurumadan su vermissin kök cürümesi baslamis, hemen ayir kök gelistirci ver, nemi %80 yap yada kafalarina pet sise gecir, kurtulur, daha ölmemisler.
Hocam umarım kurtulur dediklerinizi yaptım toprağı 3/5 light mix karması bir toprak kullandım. Pet şişeleri yaptım biri yaprakları yukarı dikti bile kök güçlendirici diye de Ziraat mühendisi kardeşimin özel bir ilacını kullandım %100 doğal. Ortadan gelen minik yapraklar güçlü geliyor gibi kaç saat ışık vermeliyim hps lamba kullanıyorum.

C

Canna

Guest
Dostum 18/6 periyodunda isik ver ama HPS cok güclü bir isik, bebekleri yakma, bence su asamada cok az daha güclü bir isik kullan, ayrica HPS cicek dönemi icin uygundur, sana su anda 6500 K MH lazim. Kurtulucak dostum, ama bir daha ayni saksiya cok bitki ekme, al karton bardak teke tek dik.

Refunnn

Yeni üye
Dostum 18/6 periyodunda isik ver ama HPS cok güclü bir isik, bebekleri yakma, bence su asamada cok az daha güclü bir isik kullan, ayrica HPS cicek dönemi icin uygundur, sana su anda 6500 K MH lazim. Kurtulucak dostum, ama bir daha ayni saksiya cok bitki ekme, al karton bardak teke tek dik.
250 w hps hocam çok mu ki birde ortalama 1.4 metrede falan çiçeklenme için extra bı 250 hps daha var. Diğerlerini alabilecek durumum yok maalesef 1-2 bitki yetiştirmeyi istiyorum zaten elimine ola ola 1 en fazla 2 ye düşüyor bu yüzden fazla var.

C

Canna

Guest
Tamam 250 watt o mesafeden kurtarir, ama dikkat et eger yapraklarda her hangi bir kivrilma baslarsa hemen foto yükle danis dostum.

C

Canna

Guest
Petlere delik actin degil mi, havasizliktan öldürme kizlari.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bassman Bassman:
  • gorilladam gorilladam:
  • Bassman Bassman:
  • Bassman Bassman:
  • obeb obeb:
    ***** ****** *** ***** **** ***** ****** ******** *** ********** ******** ***
    **** ** **** **
  • Bassman Bassman:
    *** hahahaha* **** ********* ** ***** ***** ******* **** ****
  • obeb obeb:
  • obeb obeb:
  • gorilladam gorilladam:
    hahahahahahahaha
  • Bassman Bassman:
    ******* ******* hahahaha* *******
  • obeb obeb:
    * ****** ********** * ****** *** ******* hahahaha*
  • obeb obeb:
  • Bassman Bassman:
    ******* hahahaha** ******* hahahahahahahaha******
    +1
  • Bassman Bassman:
    *** ***** ****** hahahaha********* ***** ******** ****
  • Bassman Bassman:
    ******* *** ** ******* **
  • gorilladam gorilladam:
    **** ***** ******* hahahaha** ******* ******
  • Bassman Bassman:
    ******* ********** ********* ****** ********** ** ******* hahahaha** ********** hahahaha* *****
  • Bassman Bassman:
  • gorilladam gorilladam:
    **** ****** ** ******* ********** ********* ****** ********** ** ******* hahahaha** ********** ********
  • Bassman Bassman:
    **** ********* ****** * **
  • gorilladam gorilladam:
  • Bassman Bassman:
  • gorilladam gorilladam:
  • gorilladam gorilladam:
  • gorilladam gorilladam:
    gorilladam gorilladam: ***** ********* *****