Yeni kurulum destekk Please!!!

• Konbuyu başlatan Üye silindi 25993
  • Başlangıç tarihi

CahilKush

Doktor
O zaman çöz kanka üstüne bir şey sermez isen ısınmayacaktir kabine göre bir boy al üstüne battaniye at bir şey at ne biliyim yap işte şekiller sukullar

Ü

Üye silindi 25993

Guest
O zaman çöz kanka üstüne bir şey sermez isen ısınmayacaktir kabine göre bir boy al üstüne battaniye at bir şey at ne biliyim yap işte şekiller sukullar
Eywallah knk saol yinede varlığın yeter kabin içine termostatlı bı ısı ampulü koymayı düşünüyorum dediğini de bı dusunucem knk

Ü

Üye silindi 25993

Guest
Kankalar selam kurulumu yaptim Saksıda 5. Gün 3 taneden 1 tanesi çıktı diğerleri kabuklarını kırdılar uğraşıyorlar çıkmak için genetik sponsor seeds i süper lemon haze auto ısı 24.5 civarları nem 75 nem makinesi 3 güne elimde olucak fan çalıştırmıyorum calismalimi

https://imgbox.com/MgJGinzY.

Şakkir

Kıdemli Üye
Kankalar selam kurulumu yaptim Saksıda 5. Gün 3 taneden 1 tanesi çıktı diğerleri kabuklarını kırdılar uğraşıyorlar çıkmak için genetik sponsor seeds i süper lemon haze auto ısı 24.5 civarları nem 75 nem makinesi 3 güne elimde olucak fan çalıştırmıyorum calismalimi

https://imgbox.com/MgJGinzY.

Linke tıkladım çiçek hariç her şeyi gördüm.

Cümleten selamn aleykm kankalar daha önce outdoor tecrübem var fakat indoor a merak saldım
125x125x200 kabin
Cannalight 250w v4 ışık
15 lt bez saksı
Nem sıcaklık ölçer
4 ad 280m3 fan

Karbon filtre diy yapmayi planlıyorum
Sahip olduklarım bunlar Max verim almak için kaç bitki yapmam gerek ilk bitkilerim çorbacı olur sonrakiler genetik desteklerinize ihtiyacım var bilgili deneylimli kankalardan destekleri bekliyorum
Alışveriş listenin ilk sırasına mutlaka iş görür bi PH ölçer ekle. Ve bütcene uygun gübre seti. Dumanın bol olsun

Ü

Üye silindi 25993

Guest
2 tane daha tohum var onlar çatladı ama bitki çıkmadı henüz içinden bugün 6. Günü ama nem makinem yoktu 70 lerdeydi bugün geldi şuan 85 90 arası

Ü

Üye silindi 25993

Guest
Gübrelerin güzel, lakin fosfor açısından zayıf, çiçeklenme döneminde fosfora ihtiyacın olacak. Yarasa gübresi bu ihtiyacını karşılar. Forumda da y.g hakkında bilgilere ulaşabilirsin. +PH ölçeri ihmal etme
Yarasa gübresi bende mevcut turkuaz marka outdor zamanından kalma ph ölçer aldım ama ne kadar iş görür zamanla gorucem :)

Yarasa gübresi bende mevcut turkuaz marka outdor zamanından kalma ph ölçer aldım ama ne kadar iş görür zamanla gorucem :)
Yolun açık hasadın bol olsun öyleyse kanka :) Unutmadan bir şey daha eklemeliyim , olursa şahane olur.: Mikoriza! Ben bu sene ilk defa kullanıyorum mikorizayı ve çok memnunum.

Ü

Üye silindi 25993

Guest
Yolun açık hasadın bol olsun öyleyse kanka :) Unutmadan bir şey daha eklemeliyim , olursa şahane olur.: Mikoriza! Ben bu sene ilk defa kullanıyorum mikorizayı ve çok memnunum.
Çok saol Kanka nedir mikoriza neyin içerisinde mevcut sen neyle kullanıyorsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    **** ****** ****** ********* ***** ** ******** ** ***** ******* hahahaha ***** ******* *** * **** ******* ********** ******** **** *****
  • C clackster:
    * **** *** ***** ***** ** ***** *** ********** ***** ****** ***** ********* ********
  • C clackster:
    hahahaha ***** ***** ** *** *** ** **** ***** *******
    ****** ***** ******* ******** ** ********** **
    hahahaha ***** ***** ** *** *** ** **** ***** hahahaha* *****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha***** ** ***** ******* hahahaha ***** ******* *** * **** ******* ********** ******** **** *****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha***** ** ***** ******* ***** ****** ******* ***** ***** **
  • deyorke deyorke:
  • C clackster:
  • deyorke deyorke:
    ***** **** ********* ********** **
  • C clackster:
    ***** ****** ********* ****** ***** **** **** ****** ***** ** **** ********* **** ********** ******* ******* **
    +1
  • C clackster:
    ** ******* **** ***** ** ****** ****** ** ***** ******** ******* ****** ********* ********
  • O obeb:
    ******** ****** ****** *** ********* *** ** ******** ********** ********** ***** ********* ********* ** ******** **** ** ***** ** ********* hahahaha *****
    ** ******* **** ***** ** ****** ****** ** ***** ******** ******* ****** ********* ******** ******* ********* ****** ***** ***** ******* ********* ******** ****** ****** ***** ** hahahaha*** ***** **** ******* ****** ****** ** ***** hahahaha
  • C clackster:
  • C clackster:
    ***** hahahaha** **** ** *********
    ******** ****** ****** *** ********* *** ** ******** ********** ********** ***** ********* ********* ** ******** **** ** ***** ** ********* hahahaha ***** ********* ******* ** ******** ******* *** ****** ** **** *** ********** ****** ******** *** ********* ********* ******** ***** ********
    ***** hahahaha** **** ** ********* ********** ****** ***** *****
  • C clackster:
    *** ****** **** hahahaha* ******
  • C clackster:
    ****** ****** ****** ***** ********* ********* **
  • O obeb:
    ******** ***** hahahaha* ***** ** ******* ***** ********* ******* **** ****** ****** hahahahahahahaha
    ********* ******* ** ******** ******* *** ****** ** **** *** ********** ****** ******** *** ********* ********* ******** ***** ********
    O obeb: ******** ***** hahahaha* ***** ** ******* ***** ********* ******* **** ****** ******...