Yeni kurulum destekk Please!!!

• Konbuyu başlatan Üye silindi 25993
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 25993

Guest
Cümleten selamn aleykm kankalar daha önce outdoor tecrübem var fakat indoor a merak saldım
125x125x200 kabin
Cannalight 250w v4 ışık
15 lt bez saksı
Nem sıcaklık ölçer
4 ad 280m3 fan

Karbon filtre diy yapmayi planlıyorum
Sahip olduklarım bunlar Max verim almak için kaç bitki yapmam gerek ilk bitkilerim çorbacı olur sonrakiler genetik desteklerinize ihtiyacım var bilgili deneylimli kankalardan destekleri bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

CahilKush

Doktor
Cümleten selamn aleykm kankalar daha önce outdoor tecrübem var fakat indoor a merak saldım
125x125x200 kabin
Cannalight 250w v4 ışık
15 lt bez saksı
Nem sıcaklık ölçer
4 ad 280m3 fan

Karbon filtre diy yapmayi planlıyorum
Sahip olduklarım bunlar Max verim almak için kaç bitki yapmam gerek ilk bitkilerim çorbacı olur sonrakiler genetik desteklerinize ihtiyacım var bilgili deneylimli kankalardan destekleri bekliyorum
3 yap senin olsun 4 de gider beşte ama yine 3 bitki yapmakla aynı şey olur bitki artıkça hasat artmaz çünkü metre kareye düşecek ışık aynı ışık fakat sorun şurda çorbacı yapacaksın kaçı dışı çıkar belli değil

Ü

Üye silindi 27466

Guest
Filtreyi yapmayı deneme ben yaptım olmadı. Aktif karbonun bize gör e olanını dr.karbonfiltre yapıyor ordan al kafan rahat etsin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 25993

Guest
3 yap senin olsun 4 de gider beşte ama yine 3 bitki yapmakla aynı şey olur bitki artıkça hasat artmaz çünkü metre kareye düşecek ışık aynı ışık fakat sorun şurda çorbacı yapacaksın kaçı dışı çıkar belli değil
dostum tahmını 10 15 tohum patlatıp arasından secım yapacagım dısılerı

CahilKush

Doktor
Kanka seni onu bunu **** ette önce o sıcaklığa bir çözüm bul 16 olmaz katiyen bitki orada gelişmez 20 en düşük olmalı 22 26 arası harika bak halı altı ısıtıcı diye bir zımbırtı var acilen ondanl üstüne halı ser yada battaniye ser kabinin altında kalsın o zımbırtı ama burusturmican onu ışığın uzaklığı 60 cm dimmer 20 30 arası ilk 10 gün sonra elli al sonra artırsın kafana göre

Ü

Üye silindi 25993

Guest
Kanka seni onu bunu **** ette önce o sıcaklığa bir çözüm bul 16 olmaz katiyen bitki orada gelişmez 20 en düşük olmalı 22 26 arası harika bak halı altı ısıtıcı diye bir zımbırtı var acilen ondanl üstüne halı ser yada battaniye ser kabinin altında kalsın o zımbırtı ama burusturmican onu ışığın uzaklığı 60 cm dimmer 20 30 arası ilk 10 gün sonra elli al sonra artırsın kafana göre
Kanka termostatlı ısı ampulu yapayım dediydim

Ü

Üye silindi 25993

Guest
Birde kabin bugün geldi akşam kurdum yaktım ışığı yarın sabah bı kontrol edicem ışık ne kadar ısı veriyor kabine

CahilKush

Doktor
Kanka cob LED alsam 150w 200w falan isitirmi naslolsa ampul de halı altı da elektrik çekicek bunun faydası da olur ama kabini isitirmi ki
Odanı bile ısıtır fiyatıda çok çok ucuz halı altı ısıtıcın , cob LEDde olur ekstra ışıkta sağlar ama ısı için çokta bı zk olmaz daha asıl soğuklar başlamadı bile onuda hesaba kat bro

Ü

Üye silindi 25993

Guest
Kanka hali altı ısıtıcı için link atarmsn çok çeşit var kabin 120lik

CahilKush

Doktor
Aman ha gidip bunu ikinci el alma nasıl kullandılar bilemezsin tellerde çatlak kopukluk var ise çöp attığım yerden al narin narin kullan

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ***** hahahaha ****** ********** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** hahahaha* hahahaha** *** *** ******** hahahaha**** ** ********
    **** ******** **** ******** ***** ******** ****** ** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** hahahaha ***** ********** hahahaha*** **** ****** ** ******* ****** ***** ********* hahahaha ********* ******* ****** ******* **** hahahaha*
    ********* ** ****** ****** ***** hahahaha* ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ***** hahahaha** ** **** ****** ******* hahahaha***** ******** ******** **** ******** ***** ******** ****** ** **
    ***** ***** ****** ***** ** ****** ** ********** ** ****** *** * **** ********
    ******** ******** ****** hahahaha* ****** ****** ***** ***** ******* ****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    * ***** ******* hahahaha* ******* ***** ***** ****** *******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahahahahahaha
    ***** ******* ******* ********* ********** **** ********** ******** ***** ****** hahahahahahahaha
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** ******* hahahaha***
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ** hahahaha* ********** ******** ****** ***** ***** ******** **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahahahahahaha
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ** ****** ** ********* ***** hahahaha*** ** *