Yeni grower arkadaşınıza önerileriniz

lildevil

Yeni üye
Merhabalar sayın tohumsuz.com ailesi;

st.kushseed.net'den 5 adet lemon og autoflower tohum siparişi verdim yakın zamanda . Bunun için 100x100 bir çadır siparişi vericem henüz netleştiremedim onu bi tık daha büyük olabilir, bunun dışında ışık olarak 300 watt cob led yapıcam 6 tane 50 watt alıp, sıvı gübre ve toprak için bir arkadaşım yardımcı olucak ancak koku büyük problem benim için kendim nasıl karbon filtre yapabilirim veya nerden satın alıp kullanabilirim? Varsa benim göremediğim, şurası çokomelli dediğiniz konular için öneri ve tavsiye kutusuna yorumlarınızı bırakırsanız mutlu edersiniz, bol dumanlar :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • MusT+ MusT+:
  • MusT+ MusT+:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** *** hahahaha* ** **** *******
  • S sharkek:
    **** ***** **** ***** ****** ******** **** ****** ******* *
    ***** ****** ***** hahahaha* ********* ********** ***** hahahaha* *** **** * **** ***** ***** **** ** **** ****** ******* ** ****** **** ***** **** ***** **** ***** ****** ******** **** ****** ******* *
  • Ş ŞekerBank:
  • Ş ŞekerBank:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha ****** ********* ****** ****** **** **** ****** ***
  • S sharkek:
    hahahahahahahaha* hahahahahahahaha ****** ********* ****** ****** **** **** ****** ***
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • Ş ŞekerBank:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • powered powered:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********** ****** ***** ****** **** **
    ***** ********* ****** ******** ****** **** ********* ** ****** ***** **** ***** hahahaha* *** **** ********* *** ***** ****** ***** ****** *** *** ********* ***** ******** **** ******* ** ***** ****** **** ******
    **** ****** *** ******** ***** ********** ****** ***** ***** ******** *********
  • Night owl Night owl:
    ****** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********** ****** ***** ****** **** **
  • Night owl Night owl:
    ****** **** ****** ** ********* ****** **** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********** ****** ***** ****** **** **
  • S sharkek:
    **** ****** *** ******** ***** ********** ****** ***** ***** ******** ********* ***** ***** ******* *** ***** ******** *****
  • powered powered:
    ****** **** ****** ** ********* ****** **** *** ********** hahahaha ***** *****
  • Night owl Night owl:
    ****** *** ***** *** ********** hahahaha ***** *****
    Night owl Night owl: ****** *** ***** *** ********** hahahaha ***** *****