Yeni grow için öneriler

Arkadaşlar selamlar ben sadece tek bir bitki büyüteceğim kısa dönem olarak istediğim bir genetik ile devam edeceğim... Şimdi sorularımı yazıyorum

200w cob led alacağım gübre olarak elimde hâlâ an grow micro bloom cal mag big bud var

kabinim ya da nem isi gibi şeyler için hiç birşeyim yok sadece önümüzdeki hafta ışığı alacağım odama bez dolaplardan alsam temiz hava giriş çıkışı vs nasıl olacak neler yapmalıyım koku sorunu sıfır koksada problem olmaz şimdi tüm önerilerinize açığım ama masraf olarak dibinde dibi anladığıniz üzere ona göre birşeyler bekliyorum sizden

Bende 400 watt shp ile 3 auto bakmayı planlıyorum sadece ışık ile odada konuyu takip edeceğim olur mu acaba başka birşey olmadan malum ekonomiden dolayı

Shepard

Müptezel
https://www.havalandirmafanlari.com...0-luk-yuvarlak-kanal-tipi-plastik-govdeli-fan GİRİŞ FANIN

https://www.havalandirmafanlari.com...0-lik-yuvarlak-kanal-tipi-plastik-govdeli-fan ÇIKIŞ FANIN

https://www.hepsiburada.com/prado-slim-fit-varyant-celik-profilli-bez-dolap-gri-p-HBV00000OECQ8 YETİŞTİRME KABİNİN

Fanların boyutunda bez dolaptan parça kesip(dolabın iskeletinden destek alacak şekilde) oturt sisteme. Fanların elektrik bağlantısını kendin yap 0.75 kablo(Seyyar ışık kablosu) ile. Fiş bağlantısını da 0.75 kablonun diğer ucuna bağla. Daha önce bu sistem 200w cob ile yetiştirdim. Sorun olursa cevaplarım en ucuz yöntem bu.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
  • NewGardener NewGardener:
    ********* *** ***** **
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    ******* **** ****** hahahaha *** ***** **** *******
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    ****** ***** ** hahahaha* ****** *** **** ****** ** ********** hahahahahahahahahahahaha*****
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • Y yılmaz34:
  • Night owl Night owl:
    * * ***** ******** **** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
  • Y yılmaz34:
  • Y yılmaz34:
    ********* ********** hahahaha****
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ****** ***** *
  • Y yılmaz34:
  • Y yılmaz34:
  • Y yılmaz34:
  • Y Chat bot:
  • K kamasunqa:
    hahahaha ******* ****** ****** ** * ***** ***** ********** ********** *** ** ********* ******** ****** ******* **** ** ****** ***** ****** **** ****** hahahaha* ****** hahahaha ***** ******* ******** *** ***** ***** ****** *** *****
    +1
  • P puslu77:
    *** ***** ********* ******** ******* ***** ******* **** ***** ****** ****** * ****
    P puslu77: *** ***** ********* ******** ******* ***** ******* **** ***** ****** ****** * ****