Yeni filiz nemi dayıyorum %99-%100 ne dersiniz ?

Organik

Kıdemli Üye
Kankam idealden şaşma ya herşeyin fazlası zarar kısacası olay bu ama ölmez yani kızların o nemdede devam ederler serüvene :) %60-80 iyidir ilk 2 hafta :)

Cashh

Doktor
Kankam idealden şaşma ya herşeyin fazlası zarar kısacası olay bu ama ölmez yani kızların o nemdede devam ederler serüvene :) %60-80 iyidir ilk 2 hafta :)
Kanka kirli hava fanı ile çalışıp kapanacak bir şekilde tasarlıycam üzerinde düşünüyorum dokunmatik alet ille basınca açılıp kapanıyor söküp direk çalışmasını sağlıycam

Cashh

Doktor
Sonoff 16 bu cihazı bi araştır
Kanka dediğim gibi nem cihazı dokunmatik iki kademeli çalışıyor dokunmadan kapama açma yapmıyor onu direk fiş ile çalışır hale getiricem sonra havalandırma ile 15 dakika çalışmasını sağlıycam o zaman aşırı nem olmaz düşmede olmaz bu ürün benim cihazı çalıştır emri veremez çünkü ürün zaten dokunarak çalışıp kapanıyor

O nedir kanka. Aslına çok ta kasmamak lazım nem var işte bitki de üzerine düşeni yapsın büyüsün kanka
akıllı role kanka nem makinasının fişine bağlıyorsun rolenin nem ölçerini de bitkinin yanına uzatıyorsun istediğin ne aralığında tutuyor makinanın gereksiz çalışmasını da engelliyor zırt pırt su doldurmana gerek kalmıyor makinaya da

Cashh

Doktor
akıllı role kanka nem makinasının fişine bağlıyorsun rolenin nem ölçerini de bitkinin yanına uzatıyorsun istediğin ne aralığında tutuyor makinanın gereksiz çalışmasını da engelliyor zırt pırt su doldurmana gerek kalmıyor makinaya da
Güzel de kanka benim nem makina dokunmatik sistem yani dokununca çalışıyor dokununca kapanıyor elektrik kesintisi olunca mesela tekrar çalışmıyor Söküp fiş takınca direk çalışır hale getireyim dedim baktım Oluru yok kapattım. Yani Röle bunu açıp kapatmaz dokunulması gerekiyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • A Aklida:
    *** ** ***** ****** **** ****** *** *** ** *** hahahaha ******** **********
    +1
  • D despotdes:
  • A Aklida:
    ***** ******* ***** **** ******* ***** ********* ******* ********* ** ***** hahahaha*** ** ****** ** **
  • A Aklida:
    ********** ****** ** hahahaha***
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
  • İstanbul İstanbul:
    ****** ** *** ***** ********* ***** ******* ***** **** ******* ***** ********* ******* ********* ** ***** hahahaha*** ** ****** ** **
    ***** ********* ********* ******** ** ***** ******* ****** *** **** *** ******** *** *** **** **
    *** **** ** hahahaha* ****** ****
  • Q Qirve:
  • Q Qirve:
    ***** ****** ********* ** hahahaha* * **** ****** *** ***** ********* ****
  • Q Qirve:
  • Q Qirve:
    ***** ****** hahahaha**
  • A Aklida:
    hahahahahahahaha ***** hahahaha ***** ***** ****** **
    ***** ***** *** ***** *** *** ****** ** ****** ********* **** ******** **** **** ****** ******** ********* ** **** **** ********* **** ********
    ***** hahahaha**** ***** ******* hahahaha** ********* ***** *
  • A Aklida:
    hahahaha* ******* **** ********* ********** ***
    +1
  • lavrens lavrens:
    * ******** ******* ****** ******* **
    hahahaha ***** hahahaha
  • A Aklida:
    ***** hahahaha ********* ** ** hahahahahahahaha****** ***** hahahaha ***** ***** ****** **
    ***** ****** hahahaha** *** *
    TabldotLife TabldotLife: ***** ****** hahahaha** *** *