Yeni bir teknik.

esrarii

Müptezel
Aradığım bi teknik olabilir , bu 4 yetimi ayrı saksılara alcak zamanım yok , tek saksıda köklendirmeyi düşünüyorum, klonlarımı , kökler karışmadan nasıl çıkarırımki

Screenshot_2023-08-12-01-19-03-232.jpeg

bende yapmıştım aynı saksıda 3 bitki çok bekletmezsen veg döneminde bişey olmaz ama bisüre sonra kökler sıkıntı çıkarır diye düşünüyorum.

Yesil888

Ordinaryüs
Aradığım bi teknik olabilir , bu 4 yetimi ayrı saksılara alcak zamanım yok , tek saksıda köklendirmeyi düşünüyorum, klonlarımı , kökler karışmadan nasıl çıkarırımki

Ekli dosyayı görüntüle 17838
Gönderdigim linkteki bir medodu sec, yalniz kesmissin, hemen altlari capraz kes ve suya koy. Sadece üstteki yapraklar kalsin, ve direkt isiga degil aydinlik ama gögeye koy.

Yesil888

Ordinaryüs
Kankalar yorumlariniza tesekkürler, olur mu olmaz mi bilmiyorum. Hollanda dan gelen bir arkadasim tohum getirdi bu teknigi dene dedi, gösterdi bende yaptim. Günlük actim zaten gelismeleri buradan sizlere bildirecegim.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kanka bende benzer bir şey denedim balkonda güzel güneş alan bir yerim var 15 lt civarı bir saksıya 3 tane atıverdim. Pek bir beklentim yok açıkçası maksat yeşillik olsun

Yesil888

Ordinaryüs
Tesekkürler ben de deniyorum, Elbet bir hasat alirim diye düsünüyorum, Hollanda da bu sekilde yapan cokmus.Bakalim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • istr istr:
  • B biqisoo:
    **** *** ******** *** ***** ****** ***** hahahaha** hahahaha ***** * ******* ******* ******* *
  • G ganjasevdalısı:
    hahahaha***** **** *** ** hahahaha**
  • istr istr:
    **** ******** ** ***** ** ******** ********* ******* ***** ****** ******* hahahaha ****** **** ***** ****** ***** ******** ********* ****** ***** hahahaha*** ****** ******* ********* hahahaha**** ***** *** hahahaha** ********** hahahaha***** **** *** ** hahahaha**
  • istr istr:
    ***** ********** *** **** ** **** *** ******** *** ***** ****** ***** hahahaha** hahahaha ***** * ******* ******* ******* *
  • istr istr:
  • istr istr:
  • istr istr:
  • G ganjasevdalısı:
    ***** ** **** ******** ****** hahahaha* ********* ** ******* *** **** ****** ****** **********
  • istr istr:
  • G ganjasevdalısı:
  • istr istr:
  • istr istr:
  • istr istr:
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
  • istr istr:
    hahahaha* ****** ***** hahahaha** ********** ******** hahahahahahahaha* ******* ****** hahahaha*** ******
  • G ganjasevdalısı:
    hahahaha* ******** *** ******** ********* hahahaha
  • istr istr:
    hahahaha* ***** ******** ******* hahahaha* ******
  • istr istr:
  • istr istr:
    ****** ****** *** hahahaha **** *******
  • istr istr:
  • istr istr:
    **
  • istr istr:
    hahahaha****** ******