Yeni başlayan birine tavsiyeler

fathkn38

Yeni üye
Beyler kolay gelsin hepinize. Doğru yere mi konu açtım bilmiyorum ama bir sorum var. Yeni baslicam bu işe sokaktan artık değmeyen ürünlere gereğinden fazla para vermekten sıkıldım YouTube üzerinden bir videoda gördüm burayı bir kaç gündür okuyorum konuları az çok fikir sahibi oldum diyebilirim. Para konusunda sıkıntı yok her türlü öyle soyliyim. Hazır böyle set şeklinde kabin, isik, havalandırma malzemeleri bulabileceğim bir adres var mı ?

Byfendi

Kıdemli Üye
Beyler kolay gelsin hepinize. Doğru yere mi konu açtım bilmiyorum ama bir sorum var. Yeni baslicam bu işe sokaktan artık değmeyen ürünlere gereğinden fazla para vermekten sıkıldım YouTube üzerinden bir videoda gördüm burayı bir kaç gündür okuyorum konuları az çok fikir sahibi oldum diyebilirim. Para konusunda sıkıntı yok her türlü öyle soyliyim. Hazır böyle set şeklinde kabin, isik, havalandırma malzemeleri bulabileceğim bir adres var mı ?
Vaaaar tabi olmaz mii kanka zibil !! Ama biraz fazla oku kanka araştır.hazır setlerden uzak dur!yerin müsaitligine göre, seçerek kendi setini oluştur!. Hiç bir tesisatı almak için acele etme ! İnce doku, şu anda sadece sakin! Mantiği anladiğin da alış verişe başla.basarilar.

fathkn38

Yeni üye
120×120×200 bir kabin. 400 Wattlık LED bir ışık başlangıç için yeterli olur mu mesela. Dediğim gibi bütçede sıkıntı yok 5-10 arası felan hallolacak şeyler gibi. Ama genel olarak anladığım kadarıyla bitkiye dışarıda ki halini simule etmek gibi bir iş bu.. rüzgarı fanlar ile güneşi ışık ile nemi buhar makinesi ile topraktan karşıladığı şeyleri gübreler ile simule ediyoruz yanlış bir çıkarım yapmadım değil mi yaptıysam cahilligime verin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • O obeb:
    **** **
    ***** ******* ****** ****** *** ****** **
  • needrich10 needrich10:
    ***** ***** hahahaha* *** *** **** hahahaha ** ****** **** ********** hahahaha** *** ********** ****** ******* ********* **** ***** ****** ** *****
  • needrich10 needrich10:
    ** ********** ******* ***** ******* ** ****** ** ****** *** ***** hahahahahahahahahahahaha***
  • B bayfrodo33:
    ***** ******** hahahaha ******* **** ** ******** **** * ***** ******* ***** hahahaha* *** *** **** hahahaha ** ****** **** ********** hahahaha** *** ********** ****** ******* *********
  • needrich10 needrich10:
    ** *** ****** ***** hahahaha ******** hahahaha ******* **** ** ******** **** * ***** **
  • needrich10 needrich10:
    +1
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
    ********* ****** ** hahahaha** ******** hahahaha ******* **** ** ******** **** * ***** **
  • B bayfrodo33:
  • MusT+ MusT+:
  • C cio53:
  • B bayfrodo33:
    ***** ** ***** ***** hahahaha** ***** ***** **** **** ********* ***
  • O obeb:
    hahahaha**** ********* ******** ***** ***** hahahaha ***** ****** ********* ***** ********** ******** ***** ******** **
  • B bayfrodo33:
    **** **** ***** ******** *** hahahaha*** hahahaha****** ********** ***** ***** *** *******
  • O obeb:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • O obeb:
    ****** ***** *** ****** hahahaha**
  • O obeb:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • D doğadostu1004:
  • O obeb:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • clackster clackster:
  • O obeb:
  • O obeb: