Yeni başlayacak arkadaşlara öneriler

XQS

Yeni üye
Kanka yeni başladim yazin beni kafadan 4 ay ileri atti ellerin dert gormesin arastirmalara devam  :)

Newton

Yeni üye
Cvp: Yeni başlayacak arkadaşlara öneriler

Güzel tavsiye kanka ektim bakalım filizlendi nasıl gidecek merak ediyorum

26leader26

Yeni üye
.....

herkese merhaba kankalar ben de yeni başlayanlardanım bu ana sayfada ki linkten sipariş veren var mı acaba aranızda bilgilendirirseniz sevinirim iyi günler bool hasatlar.

Cimbombom

Yeni üye
Aynen kardeş temmuz ayında 10 kg ürünüm var kime satacam bilmiyorum

Aynen kardeş temmuzda 5 kg hasat var alıcı yok

Siasmino

Yeni üye
Kanka şu forumda zirve teknik yapıp beyin yakan growerların yanında inci gibi parlıyorsun,anlaşılabilir dil ve ifade tam biz yeni başlayanlar için,teşekkür ederim dostum ??

SuperSkunk

Yeni üye
Üstan en açıklayıcı şekilde anlatmışsın. Emeğine ve yazan ellerine sağlık ustam. Bu tarz paylaşımlarınla bizi aydınlatmaya devam etmeni bekliyorum.

Ozank01

Yeni üye

Selam kankalar bu zamana kadar papatya bile yetiştirm miş birisi olarak artık torbacıdan aldığım bok sigaralar dan sıkılınca yetştirme işine girmeyi düşünüyorum sıfırdan başlayarak en amatör şekilde bu işi nasıl yaparım yardımlarınızı bekliyorum kankalar dumanınız bol olsun

QuiT

Yeni üye
Merak ettiğim bi konu var bi odamızda yetiştirmeye başladık diyelim evimize gelen misafirlere kokarmı acaba ?

Saltoa

YÖNETİCİ
Arkadaslar cok guzel bir yazi ama ben kismen katilmiyorum. Ph degeri gubre toprak sicaklik nem isik  vs.. bunlar onemli detaylar yinede bunlara dikkat etmezseniz hasat alabilirsiniz fakat aldiginiz hasatin kalitesi dusuk olur ve sizi tatmin etmez.Emeklerinize yazik olur. 

Iyi growlar

redhacher

Yeni üye

karlibas' Alıntı:
Arkadaşım tebrikler güzel bir konu olmuş. Bu bahsedilen şeyler olmazsa olmaz değildir bunlar verimi arttırmak,tadı-kafayı güzelleştirmek içindir.
Autolar konusunda katılmıyorum, gerek fazla uzamaması gerekse çabuk hasat ile beni hep memnun etti otolar. Yanlız birkaç hatanda ölür gider orası var , ön planlama gerekli.

O birkaç hata nedir kankam? açabilirmisin?

Çeşme suyu ile, gübreye, toprağa doğru düzgün para vermeden sen 216watt cfl ampül ile auto bitkiden 115 gr hasat aldığına eminmisin? 
Yazım yanlışı olabilir mi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Olorin Olorin:
    ** ** ***** ***** ****** ***** *** ****** ****** ******* **
  • H happyworld:
    ****** ********* hahahaha* **** ********* ********** ********** ******
  • Olorin Olorin:
  • H happyworld:
    ******** ** ******* ***** ** *** ******* *** ***** *** hahahaha *** ***** ****
  • H happyworld:
    ******** ** ******* hahahaha* hahahaha*** ******* ******
  • Olorin Olorin:
  • H happyworld:
    ******** hahahaha ********
  • H happyworld:
  • H happyworld:
  • Olorin Olorin:
  • H happyworld:
    **** hahahaha* *** ********** ********** ***** ***
  • Olorin Olorin:
  • Olorin Olorin:
  • H happyworld:
    ********* ****** *** **** *** ***** ***** ****** ******* ****** ***** ********** ********* hahahaha*******
  • Olorin Olorin:
    +1
  • A ax-b:
    hahahaha**** ********** *** **** *** ***** ******** *** **** ***** ********* ****** ** hahahaha *** **** ***** hahahaha********* *** ***** ***** hahahaha******* ** ********** hahahaha ********* ******** *** ******** ******* ********* ******* *** **
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    *** *** ***** hahahaha ******** ** ***** ******* ***** **** ****** *** **** ***** **********
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ****** *** *** ***** **** ***** **** ******** ****** *** hahahaha* ****** *** *** *** ***
  • A ax-b:
    ***** ******* *** **** ****** hahahaha ******* *** ***** ******* *** ****** hahahaha *** * ** ******* ********** ***** **** ****** ****** ****** ****** ********* ****** hahahaha** *****
  • A ax-b:
    ******** hahahaha*** ****** ******** *** ********** ****** hahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
    ********* ***** ***** ** ******* ********* hahahaha ****** *** ** ******** *********
  • içiciadam içiciadam:
    *** ** ********* ********* ********** hahahaha*** ***** ****
  • A ax-b:
    *** *** **** ********** ***** ********* *** ********* **** ****** hahahaha*** **
    A ax-b: *** *** **** ********** ***** ********* *** ********* **** ****** hahahaha*** **