Yeni başladım , yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

ErdemRS6

Üye
Arkadaslar kafa kesme zamani gelmis mi ? Geldiyse nereyi keseceğimi fotoğraftan isaretler misiniz ? İlk grow hata yapmayayim.

Bazilarinda su yanma lekesi var , farkındayım dikkatsiz sulamadan oldu.

Yesil888

Ordinaryüs
Elinde hangi gübreler var, hangi gübre semasini kullaniyorsun? calmag ile diger gübreleri karistima. Calmag yaprakta verebilirsin.

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka onlar elindeki gübreler o gübre miktarlarini nasil suya karistiriyorsun,PH ayarliyormusun, sen salla PH perfect filan, her seferinde PH yi ölc.Gerkiriyorsa 6-7 arasi yap. Googlaya yaz " advanced naturalis düngeschema " karsina orjinal gübre semalri cikacak, o semalara göre gübreleme yap. Biobizzin 250 ml calmagi var, al ondan bir tane. Calmagsiz olmaz.

Son düzenleme:

ErdemRS6

Üye
Kanka onlar elindeki gübreler o gübre miktarlarini nasil suya karistiriyorsun,PH ayarliyormusun, sen salla PH perfect filan, her seferinde PH yi ölc.Gerkiriyorsa 6-7 arasi yap. Googlaya yaz " advanced naturalis düngeschema " karsina orjinal gübre semalri cikacak, o semalara göre gübreleme yap. Biobizzin 250 ml calmagi var, al ondan bir tane. Calmagsiz olmaz.
Evet kanka ph bakiyorum tabiki , tamamdir yarin calmag alacağım. Teşekkür ederim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • ax-b ax-b:
  • ax-b ax-b:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****