Yeni başlıyorum elimdekilerle ne yapmalıyım

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka zorlama kendini, gönderdim linkteki torsh ile icimlik yaparsin, hele bir etiketledigim kankanin cevabini bekle. Hatirlmiyorum simdi ama 2 saksidan 200 gr auto hasat aldi hernalede

pulsarx

Yeni üye
Kanka zorlama kendini, gönderdim linkteki torsh ile icimlik yaparsin, hele bir etiketledigim kankanin cevabini bekle. Hatirlmiyorum simdi ama 2 saksidan 200 gr auto hasat aldi hernalede
Benimkiler çorbacı işi yeter okadar olsa bakam ilerde auto yaparım diye düşünüyorum sağlam bir yer bulursam

günaydın cümletten @pulsarx kanka torch led kullanıcaksan
google toptanamupul yaz sitesine gir toplu alımlarda indirim yapıyor.
k2 kullandım burdan değerli bir kankamızın tavsiyesiydi.
2 adet auto bitki baktım ben 4 tane 50w beyaz 10 tane 60 w sarı torch
beyaz ışık 6500k sarı ışık 3000k
bir diğer diyeceğim şey ise bakacağın yerde klima vardır inşallah yaz dayız birde inanılmaz ısı problemi yapıyor haberin olsun önlemini ona göre almanı tavsiye ederim başka sorun varsa menuniyetle cevaplarım.

pulsarx

Yeni üye
günaydın cümletten @pulsarx kanka torch led kullanıcaksan
google toptanamupul yaz sitesine gir toplu alımlarda indirim yapıyor.
k2 kullandım burdan değerli bir kankamızın tavsiyesiydi.
2 adet auto bitki baktım ben 4 tane 50w beyaz 10 tane 60 w sarı torch
beyaz ışık 6500k sarı ışık 3000k
bir diğer diyeceğim şey ise bakacağın yerde klima vardır inşallah yaz dayız birde inanılmaz ısı problemi yapıyor haberin olsun önlemini ona göre almanı tavsiye ederim başka sorun varsa menuniyetle cevaplarım.
Teşekkür ederim alan ne kadardı verim ne oldu

YouDet

Üye
6500k projektör aldım bitane daha alasam aynı renk çok daha güçlü daha iyi olur mu kötü mü olur
kanka selam. bende projektör düşünmüştüm fakat forumda denemişler ve performans olarak yetmemiş. şimdi 12ye çıkaracağım beyaz torchları. eğer maliyeti düşük tutacaksan şuan için beyaz torch al

Grow Muhabbetleri
Help Users
    J jcklyhydee: ******** ***** ********** * * ** **** *********