Yeni başlıyorum elimdekilerle ne yapmalıyım

Klasman torf ts1 toprak 30 lt biobiz try pack bilinmeyen bikaç tohum resimdeki gibi ışıklar var ne yapayım nasıl yapayım
Kanka esrar yetiştirme genele bir gir sabit konuları okumakla başla çünkü birilerinin sana böyle böyle böyle anlatması daha uzun sürüyor bende yeniyim 10 gün forumda takıldım sonra kafamda bişeyler oturdu.. sonra iç mekanda yapıcaksıj sanırım kabinin hazırmı nerde yapacaksın tohumları çimlendirmesen giriş yap gerisi geliyor abi aslında bütün soruların cevabı forumda var..gerekli envamterlerin tam değil toprak gübre ışıklada bitmiyor ph ölçer lazım ph düşürücü lazım etrafı folyoyla kaplaman lazım eğer kabinde yapacaksan havalandırma ve karbonfiltre olayımı halletmen lazım gibi gibi önce bol bol oku kanka

pulsarx

Yeni üye
Full spektrum yazıyor 200 watt ama bence yalan 50 watt civarı diğeri gerçekte 80 watt anca çünkü 80 tane 1watt LED var Beyaz olanın spektrumunu bilmiyorum 100 watt

Full spektrum yazıyor 200 watt ama bence yalan 50 watt civarı diğeri gerçekte 80 watt anca çünkü 80 tane 1watt LED var Beyaz olanın spektrumunu bilmiyorum 100 watt
Kanka başlabgıçta gün ışığıyla başlanıyor sen esrar genel yetiştirmeye gir orda ışıkla ilgili net bilgiyi tam öğrenirsin kafanda soru işareti hiç kalmaz

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka projektöelerde kullanilan LED cip ile torsh LED ampukde kullanilan ayni degil. 50 watt torsh prizden 18 watt cekerken, 50 watt projektör 45 watt cekiyor. Bu bir.Renkler uymuyor. Inan hepsini denedim.

pulsarx

Yeni üye
Anladım ledlerin spektrumları farklı olabilir renk sıcaklığı yanıltabilir alıp deneyeyim büyüme dönemi 6500 çiçek zamanı 4000 veya 3600 kullanmam lazım sanırsam

Yesil888

Ordinaryüs
Evet kanka cok fark var, hepsini denedim QB lara cok para vermek istemedim, varsa para en iyisi QB ama bütce kisitli ise torshlarda iyi is cikartiyor. Yazdigim gibi sonunda parayi verdim mars hydroya.:) QB lar torsh a 5 ceker, bunu da bil.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    +1
  • muadip muadip:
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    +1
  • muadip muadip:
    ******** ********* hahahaha***** ********** ** ******** ******* ********** ********** **** **
  • muadip muadip:
    ********** ***** *** ******* hahahaha*
  • deyorke deyorke:
  • deyorke deyorke:
    ********* ** *
  • ax-b ax-b:
  • muadip muadip:
    ** ******** ****** ***** ****** ***** ** **** *** ****** ***** ***** hahahaha*** ** *
    +1
  • muadip muadip:
    **
  • muadip muadip:
  • S sodamoda:
    ******** ******** ********* ******** **** *** ******* **
  • T tarimbakani33:
    ********** ** **** *** ******** *** ** *** *** ** * **** ***** ******* ** ******* **** *** ****
  • T tarimbakani33:
    hahahahahahahaha****
  • E escobar78:
    ********* hahahaha* *** ***** ******* *** **** **** ***** ***** ******* ***** ******* ******* *** ******* ********* ******* ******* **** **** ** *********
  • bafici bafici:
  • bafici bafici:
    hahahahahahahaha***
  • bafici bafici:
  • Yesil888 Yesil888:
    hahahaha*** ***** *** * ******* *** **** * **** ***** * ***
  • Yesil888 Yesil888:
  • bafici bafici:
    bafici bafici: ** ******