Yavrular 2 ayı geçti ama hiç büyümüyor Yardım lütfen!!

sercan53

Yeni üye
Merhabalar. 2 ayı geçti ama yavrular forumda gördüğüm arkadaşlarınki gibi büyümemiş. Çok küçük kalmış. 3-4 günde bir su veriyorum. Balkonda yeterince güneş alıyor sanki ama bilmediğim için müdahale etmedim hiç. Bi akıl verebilir misiniz ne yapmam gerek? 3 adet ektim bu arada

MalrukLord

Doktor
az ışıktan dolayı böyle olmuşlar çoğunlukla gölgede kalmış belli. Zaten o çamurdan bozma toprakta da çok köklenmezmiş

Artık cok gec bu bitkiler için. Güneş alıyor sanmışsın ama toprak saksının yarısında. Saksının duvarı engellemiştir hep güneşini doğrudan almasını. Baksana erkek bile olgunlaşmış. Heosi minyatür kalmış evreyi nerdeyse tamamlayacak. Dedikleri gibi 3. Erkek olanı taşakları olanı kesin bi kere sök atta. Diğerlerini bilemem. Ama sakın sarsma. O kesecikleri delme yırtma patlatma. Digerlerini döllerse olacak olan da olmaz. Olacani sanmıyorum artık birşey ama. 2 aydir bekliyormussun hevesini kirmak istemem .s ışık kabin tarzı birsey ayarlamani tavsiye ederim. Yeniden daha uygun kosullarda bak. Ve bir daha saksiyi tam doldur tamammi :) saksiyi tam doldurmadigin icin gelismedi diye dusunebilirisn gonul rahatligiyla .d

MoneyB

Üye
Abicim gerekli bilgiler verilmiş ama bir önerim daha bu bitki saksılarını kullanıyorsan yanlardan ya da alttan ekstra delikler aç kökler hava alsın, zaten toprak olacağı için ışık almayacaktır köklerin bunda bir sıkıntı yok, ama bunlarda kök gelişmiyor garip şekilde haberin olsun, imkanın varsa sana airpot saksılardan öneriyorum daha verimli sonuç alabilirsin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • I ichbinkrytpon:
    **** *** **** **** hahahaha*** ***** ***** ******* ********** hahahaha****
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    ****** *
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • I ichbinkrytpon:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • I ichbinkrytpon:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    ** ********* *** ***** ********** ** *** ** ** * *** *** * **** ****** ******* ******* ***** **** ******
  • I ichbinkrytpon:
  • Narkotik Narkotik:
    ********** **** ******* ***** ***** ********** **** **** hahahaha
  • I ichbinkrytpon:
  • Narkotik Narkotik:
  • I ichbinkrytpon:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • TabldotLife TabldotLife:
  • TabldotLife TabldotLife:
    hahahaha ******** ******* ********* ********

hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    * ********* ** ******* ******* ******** ****** ********* ***** **** ****** *** hahahaha*
  • I ichbinkrytpon:
    I ichbinkrytpon: ** ********* ******** ******** ** ********* *****