Yasal yonden

Melodirdy

Yeni üye
Kaygı ankisetiye ve sinir var cigarayi bıraktım citoles diye hapa başladım ama bana çok yan etki yaptı yorumlarınızı okudum bana yasal yönden doğal ne önerirsiniz lütfen

Tuzsuz Bekir

Müptezel
Kaygı ankisetiye ve sinir var cigarayi bıraktım citoles diye hapa başladım ama bana çok yan etki yaptı yorumlarınızı okudum bana yasal yönden doğal ne önerirsiniz lütfen
Ne tesadüf kanka. Bende 1 hafta önce ara verdim cigaraya. Ve aynı ilaca başladım. 1 haftadır kullanıyorum. Daha önce de bıraktığım zaman bu ilacı kullanmıştım. İlk günler biraz terleme hafif bulantı. İştah kaybı yapıyor ama vücut alışınca hepsi geçmişti bende. Ve gerçekten hayattan zevk alamadığım bir zamanda bana bayağı iyi gelmişti. Bence en iyi anksiyete ilaçlarından biridir citoles. Gerçekten tedavi edici bir ilaç.

Kolpa.

Üye
Aynı ilacı bende kullanıyorum yaklaşık 7 ay oldu inan tedavinin bitmesini bekle.15 gün boyunca ilaç etkisini tam gösterir alışırsın.Bu ilaç da en sevmediğim şey ise bende ki yaratıcılık ve hareketi engelledi.Ama genel anlamda öfkemi dizginleyebiliyor ve takıntılarımdan dolayı artan kaygımı azaltıyor.Yani eğer kaygı varsa indica tür kullanmanı tavsiye ederim.yada hibrit kullanabilirsin.Yasal yol ise doktorunla ilacı kullandıktan sonra geçmeyen yan etkiler için tekrar görüşmen Ve Farklı ilaç uygun görürse doktor kullanman.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!