yardim lutfen

popeye61

Yeni üye
pistillerin uçlarinda kurumalar var ve kahverengine donmus ...sebebi nedir acaba?
ne yapmam gerekir...bilgili arkadaslar cevap verirse cok makbule gecer

higthead

Jolly Green
Dostum hasata doğru gitmesinin göstergesi=))) pistiller kahverengileşicekki hasata doğru git yani kahverengileşmesi normal. Yapıcağın birşey yok bitkinin doğası bu. Sen mikroskop ile trikom takibine devam. trikomlar rakılaştımı iş tamamdır.

kaiser

Kıdemli Üye
eğer sentetik gübre kullanıyorsan bi pk veya overdrive tarzında yükleme yapabilirsin harici bir sorun yok doğal süreç işliyor

popeye61

Yeni üye
Dostum hasata doğru gitmesinin göstergesi=))) pistiller kahverengileşicekki hasata doğru git yani kahverengileşmesi normal. Yapıcağın birşey yok bitkinin doğası bu. Sen mikroskop ile trikom takibine devam. trikomlar rakılaştımı iş tamamdır.
trikomlara bakiyorum ama o damlaciklar bende cok kucuk olarak gorunuyor...uclarindada kurumayi gorunce eyvah dedim

popeye61

Yeni üye
x45 mikroskop yeterli olmayacak galiba dogrumu kanka

kaiser

Kıdemli Üye
o pistillerin %30u falan kızıllaştığında overdrive vermeye başlayabilirsin takvimde, ona göre aklında bulunsun alırsan

higthead

Jolly Green
şuan tamda o durumdalar ama maalesef alamayacagim...tsk ederim kanka

onerebilecegin bir mikroskp varmi bro linkini atsan sana zahmet
Normalde 100x yeterli ama sana onercegım lınktekı hem uygun hemde cepteli tutan aparatı ters cevırerek cıkarıyosun ve cıplak gozle mıkroskop ıle bak nasıl net görüceksin. Ha ben telefondan bakıcam dersen 2. linke bak efsanedir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • clackster clackster:
  • O obeb:
  • O obeb:
  • kokokoco kokokoco:
    **** ******** ******* ****** ****** ******** ****** **** ***** ******* ********** *** ****** *** ****
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    ****** hahahaha**
  • NewGardener NewGardener:
    hahahaha ********** *****
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    **** ***** hahahaha** ******* *****
    **** hahahaha****** ***** **** ***** ********* ********** hahahaha*** ******** ********* ********** ***** *********
    hahahaha *** hahahaha ***** ******* **** ***** ****** ***** ********* ******** **
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ********* ***** hahahaha* **** **** ***** ******** hahahaha*
    hahahaha* **** ** **
  • Narkotik Narkotik:
    ***** ** * ***** ***** **** **** **** hahahaha* ******* *****
  • içiciadam içiciadam:
    ***** *** hahahaha*** ********** * ********** hahahaha*** ******** ***** hahahaha *** hahahaha ***** ******* **** ***** ****** ***** ********* ******** **
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha **** ****** ******
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ***** ***** ***** ** * ***** ***** **** **** **** hahahaha* ******* *****
  • B Bobmarlon:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ****** ** hahahaha* **** ** **
    ******** ***** **** ***** ** * ***** ***** **** **** **** hahahaha* ******* *****
    ******** ********* hahahaha **** ****** ******
  • Narkotik Narkotik:
    ***** ******* **** ********* ****** ******* **
  • _sansar _sansar:
    hahahahahahahaha
    _sansar _sansar: hahahahahahahaha