YARDIM! Bu bebeklerin sorunu ne?

CANIMANAM01

Yeni üye
Royal Dwarf (uzun olan) ve Quick One 2 auto tohumum. 20 gün olacak böyle kaldılar. Royal dwarf uzadıkça uzadı. Quick one baya iyi gidiyordu üstüne tshirt düşünce boynu bükülmüş. 3 gündür hayata bu şekilde tutunmaya çalışıyor.

İkisi için de yardıma ihtyiacım var.

Selamlar

Son düzenleme:

CANIMANAM01

Yeni üye
Kanka sen napmışsın o ledler çok yakın ve o tekniğin hiç işe yarıycağını dişünmüyorum güzel bi ışık alman lazım toprağın üstünü niye folyoladın nem 60 ın altına düşmiycek çiçeklenmede sıcaklık 20-28 olması lazım benimde ilk growum https://www.tohumsuz.com/threads/İlk-grow-lemon-haze-photo-10-gün.30542/Sıcaklık iyi, fan da var. nem %40larda. Sulama bu dönemde nasıl olmalı peki? suladıkça uzadı diye korktum:/

Senin sorunun ışık dostum en büyük sorun o nemi sıcaklığı üstüne şişe kapayarak ayarlarsında o ledleri öyle sararak bişey elde edemezsin :(

Kanka 1 bitki için min 100w olması lazım para varsa yancıkta el oynar neyse qb yada cob led al bez saksı kullan kökler hava almasın toprak kurumadan sulama sularken dibine değilde etrafında çember olucak şekilde toprağı çamur yapmadan yapmalısın

CANIMANAM01

Yeni üye
Tamamdır önerileri dinledim,
Kanka 1 bitki için min 100w olması lazım para varsa yancıkta el oynar neyse qb yada cob led al bez saksı kullan kökler hava almasın toprak kurumadan sulama sularken dibine değilde etrafında çember olucak şekilde toprağı çamur yapmadan yapmalısın

Bez saksıya geçiyorum, 2saate alırım diğer saksıya.
100w cob led aldım 2 adet
Soğutucu aldım 2 adet

Tamamdır önerileri dinledim,

Bez saksıya geçiyorum, 2saate alırım diğer saksıya.
100w cob led aldım 2 adet
Soğutucu aldım 2 adet
Soğutucu derken sıcak bi yerdemi yaşıyosun kanka sıcaklık 22-20 min 27-28 max olucak çiçeklenme süresinde nem 60-80 olucak uygun iklimi sağlıycağın malzemeler al

CANIMANAM01

Yeni üye
Aleminyüm da alman lazım cobları ve soğutucuyu yerleştireceğin almışken 150 alsaydın güçlü ışık o kadar çon hasat
Kalmamıştı. ALimnyum bloklu aldım. Bu arada bu kadar uzamasının sebebi ışık yetersizliğiymiş. Işığı yaklaştırdım ledler gelene kadar ışık takviyesi yaptım artık

Ü

Üye silindi 25993

Guest
Kanka tohumlarına yazık ya cfl falan.bi ampul ayarla ledler gelene kadar üstlerine de birer pet şişe koy arada petlerin içini nemlendir falan

CANIMANAM01

Yeni üye
Kanka tohumlarına yazık ya cfl falan.bi ampul ayarla ledler gelene kadar üstlerine de birer pet şişe koy arada petlerin içini nemlendir falan
İdareten 50w çektim ledler gelene kadar. 6 7 saatteki gelişim inanılmaz. Asma lede güvendim iş görmedi. Şuan keyifleri yerinde yapraklar genişlemeye başladı. o ledler de gelene kadar ortamı nemli tutacağım. (anlık sıcaklık 24, nem 88 )

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********