Yarın ilk denetim

• Konbuyu başlatan Üye silindi 30129
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 30129

Guest
Yarın kağıdımın geldiğinin 29. Günü olucak yarın denetim büroya gidip kaydımı yaptırcam son dumanı mı çektim çok içliydi be

CahilKush

Doktor
Yarın kağıdımın geldiğinin 29. Günü olucak yarın denetim büroya gidip kaydımı yaptırcam son dumanı mı çektim çok içliydi be
Kankam denetimliye gidicen ve Duman mı aldın çok mantıklı XD sana iki sorum var üzerinde kaç g ve kaç paket halinde yakalattın birde denetimliden sonra bana söylesene telefonuna baktılar mı diye

CahilKush

Doktor
Ne biliyim benim arkadaş denetimli aldı telefonda telefon diyor dedim ne telefonu mk hiç duymadım öyle bir şey

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** **** * ***** ****** **
  • G gardastohumlazim:
    ***** **** ****** ********** ******* ****** ***** ****** *** * ***** ******** **
  • içiciadam içiciadam:
    hahahahahahahaha**
  • G Groww:
    hahahahahahahaha* **** ***** ***** ****** ***** ********* ********** ********* ***** * ******* ****** **** *** ** **********
  • içiciadam içiciadam:
    ********** ****** ******* ********* hahahaha** ****** ******* ****** ** **** *** ******* ******* ********* *** **** ******* *** ********* hahahaha* ****** ***** **** ****** ********** ******* ****** ***** ****** *** * ***** ******** **
  • içiciadam içiciadam:
    **** ******* ****** ***** ** ** ***** ****** ******* ********** ******* hahahaha**** ******** ****** ***** **** ******** hahahahahahahaha* **** ***** ***** ****** ***** ********* ********** ********* ***** * ******* ****** **** *** ** **********
  • G Groww:
    *** * *** hahahaha***
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ****** * **** **** ***** **** ********** ********* * **** ** **** *** ****** ****** ***** ** ******* hahahaha*** ** ******** hahahahahahahaha**
  • G Groww:
    hahahahahahahaha*** ****** *** ****** ******* ** **** **** ******
  • içiciadam içiciadam:
    **** *** hahahaha** **** *** ******* ********* ********* ****** ******** ***** ******** hahahaha*** *** * *** hahahaha***
  • H Holland*:
  • içiciadam içiciadam:
  • H Holland*:
  • G Groww:
    ****** * ***** ***** *** ****** * ***** ******** ** *** ****** ** *** ********* hahahaha *** **** ********** ********* ****** ********** ***** **** ********** **** ********* ****** ******* *** ****** ********* ******** ***** *** ****** ********* ** **** ********** ******** ***** ******** ******
  • H Holland*:
  • H Holland*:
    ****** hahahaha* hahahaha* hahahaha*** **** ****
  • G Groww:
    +1
  • H Holland*:
    ** ******* ***** ********* ** ********* **
  • H Holland*:
    ******* ********* hahahaha***
  • içiciadam içiciadam:
    ******** **** ******** ***** hahahaha***** ******** ********* ** ** ******* ***** ********* ** ********* **
  • içiciadam içiciadam:
  • H Holland*:
    hahahaha****** ***** ********** ****** ******
  • H Holland*:
    *** ** ********* ******* hahahaha ****** hahahaha **** ******** ***** hahahaha***** ******** ********* **
  • D despotdes:
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ***** ***** ***** ******* ****** **** ********* *** ***** ****** *** **** ******* ***** ***** *** ** ********* ******* hahahaha ****** ***
    içiciadam içiciadam: ****** ***** ***** ***** ******* ****** **** ********* *** ***** ****** *** **** ******* *****...