yarın idrar vereceğim

n0mad

Yeni üye
sigara hariç her bok var hala içiyoruz bunlar sadece thc mı bakıyor yoksa hepsine mi bilgisi olan var mı ?

n0mad

Yeni üye
kanka mary den yakalandım. 30 gündür içmiyorum. fakat diğer tüm uyarıcı maddeler devam benden 1 idrar istiyor ds ilkine gitmedik 2.yarın diğer maddelere bakılıyorsa yarın da gitmeyeceğim 2 uyarı hakkım olduğunu öğrendim. konuları okuyunca ds bürosunda bir arkadaş uyardı beni mary den yakalanmış testte coco çıkmış aslı var mı merak ettim

ryder

Yeni üye
1 uyarı hakkı diye biliyorum birini bir kere uyarırsın ikinciye sıkıntı çıkar değil mi babacan :)

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Keşke hiç takılmayaydın kanka lsd ve mantar hariç hepsi çıkıyor diye biliyorum.

Lsd, mantar, ketamin bunlar testte çıkmaz. Ekstazi, mdma, kokain, crack gibi maddeler de 3-5 günde atılıyor idrardan zaten korkma. yine bunlar kötü şeyler diyelim de tepki çekmeyelim tabi :D

2 uyarı ha

2 uyarı hakkımız varmış. 3.olursa dosya kapanıyormuş. başıma geldiği için kesin bilgi.
Kanka nasıl yaptın ne oldu anlatır mısın biraz bende ilk uyarımı derse gitmedigim için aldım bende yarın sürpriz test isteniyor gitmesem nasıl bir şey olur , sen nasıl yaptın bu süreçte

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K Krall34:
    hahahaha* ******* ** **** ****
  • K Krall34:
  • K Krall34:
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha** ***** **** ****** ***** ****** ****** ****** hahahaha**** * ***** ********
    +1
  • ax-b ax-b:
    ***** ** hahahaha*** *** hahahaha****** ***** ***** ****** ******* ******** ******
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** ***** ***** ** hahahaha*** *** *********
  • ax-b ax-b:
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha ********** hahahaha ******* *** **** ***** ******
    +1
  • ax-b ax-b:
    *** ***** ********* ********** * ** ******* ***** hahahaha
  • T Tropikal.MR:
    ******** **** hahahaha*** ***** ****** ****** * **** **** ******* ******* ******
  • ax-b ax-b:
    *** ****** *** ********** ********* ****** ********* ** ****** ********** *** ***
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha** *****
  • ax-b ax-b:
    ****** ***** ***** **** ***** hahahaha* ********** *****
  • ax-b ax-b:
    ***** **** ***** ****** ** *** ***** hahahaha
  • L lityum:
    +1
  • L lityum:
    ** ******** ***** ******** ** ********* *** ***** ********* ******* ********
  • ax-b ax-b:
    **
  • ax-b ax-b:
  • L lityum:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • L lityum:
  • L lityum:
  • deyorke deyorke:
    ***** **** *** ***** *** **** ***** **** ***** **** ***** ********* hahahaha****** **** **********
  • K Krall34:
    ****** **** hahahaha* ********* hahahaha** hahahaha*
  • K Krall34:
    ******** hahahaha* *** ****
  • K Keyifcihtiyar:
    ******* hahahaha**** ***** ********** ****** hahahaha** ********* ***** **** ****** *** **** ********* **** ********** ***** ***** ********** ******* ********** ********
    K Keyifcihtiyar: ******* hahahaha**** ***** ********** ****** hahahaha** ********* ***** **** ****** ***...