Yapraklarda renk değişimi kıtırlaşma

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Ne zaman verdin calmag, düzelmesi lazim,Yapraklardaki o renk degisimi calmag eksikliginden

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Bekle düzelmesi lazim, eger düzelmez ise gene yeni konu ac. Benim gördügüm sadece magnezyum eksikligi. Sicaklik, nem,isik ne durumda

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Hasta bitkiden yaprak kesilmez iyice icene sicarsin bitkinin icine ve su anda senin bitkin hasta

Hasta bitkiden yaprak kesilmez iyice icene sicarsin bitkinin icine ve su anda senin bitkin hasta
Yok bro kesmem zaten bloom 2. Haftasinda lolipop yapicam bide ilerde isigi kesenleri budarim daha once bu kadar magnezyum eksikligi yaşamadım onceki sulamamda 12/12 ye aldim 4 litreye 8 ml call mag 5 ml bloom verdim sonraki sulamamda sade mi gubre limi versem 9 cesit gubre vericem oyle dusun yoksa toplayana kadar agirdanmi aliyim

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Hayir dostum o alttaki yapraklar gübre yanigi degil, ama bitkine yukaridaki yapraklarda gördüm cok hafif gübre yanigi baslamis gübreyi %10 azalt. O alttaki yapraklarin sararip cürümesi normal. Bitkin ihtiyaci olan azotun bir kismini eski alttaki yapraklarda cekiyor ve isi bittiginde atacak o yapraklari

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    ******** ***** ******** ***** ********** ****** ******** hahahaha****** ** **** ********
  • fenomenbey fenomenbey:
  • Didrug Didrug:
    ***** ***** **** ***** ** **** ***** ****** ***** *** ******* ** hahahaha* **
  • B bongalov:
  • fenomenbey fenomenbey:
  • B bongalov:
    ***** *** ****** ***** *** ****** ******** **** ******** **** **** hahahaha***
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • Didrug Didrug:
    ** ******* ********** ** *** ******** ***** ****** ** ****** ****** *** ****** hahahahahahahahahahahaha
  • fenomenbey fenomenbey:
    **** ******* ********* ******* hahahaha ********** **** ****** ** ** **** ****** ******* ** hahahaha* ** ******* **** ******** ***** **** **** ***** ********** ***
  • B bongalov:
  • fenomenbey fenomenbey:
    hahahaha
  • B bongalov:
    ***** *** ** ****** ******** * *** hahahaha ** ** **** hahahaha**** hahahaha****** ***** ********** ***
  • fenomenbey fenomenbey:
  • B bongalov:
  • Didrug Didrug:
    **** ***** ***** *** * ***** ***** *** ** ****** ******** * *** hahahaha ** ** **** hahahaha**** hahahaha****** ***** ********** ***
  • B bongalov:
    ********* ******* ******* ***** ***** hahahaha* ** hahahaha
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    *** hahahaha** *******
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    ******* hahahaha* hahahaha**** ******** ****** ******** ******** ********
  • B Chat bot:
  • B Chat bot:
    B Chat bot: ******** *** ****** *** *****