Yapraklarda kıvrılma var sadece 1 ağaçta

Captain07

Yeni üye
[attachment=1684]
Merhaba arkadaşlar keyfiniz bol olsun
Bi tane kızımda böyle pençeleme gibi içe kıvrılma gibi bi sıkıntı var boyu uzayınca fana daha yakın oldu acaba ondan mı ? Yoksa başka bir problem mi var :/ 
Teşekkürler

Ekli dosyalar

• B9AECEFD-CE3B-4348-BC75-BACA07E048A3.jpeg
    B9AECEFD-CE3B-4348-BC75-BACA07E048A3.jpeg
    356.7 KB · Görüntüleme: 133

Vedoo

Kıdemli Üye
Cvp: Yapraklarda kıvrılma var sadece 1 ağaçta

[font=Arial,]Merhaba kankam Esrar bitkisi çiçek vakti sömek yaparken yarı yarıya veya daha az nitrojene gereksinim duyar nitrojen azot gübresini kesmiyorsun bu kıvrılma ondan oluyor, mesela gelişim vakti için verdiğin gübreyi yarıya düşür[/font]
[font=Arial,]şuan için grow gübreleri verme bitki yanmak üzere gübre vaktin gelince veya su verme vaktın gelşnce şuan sadece ph ı 6.3 su ver sonrakı gübre vakti[/font]
[font=Arial,]bloom çiçek gübreleri ver böyle devam edersen sömeklerin buyumesi duracak[/font]
[font=Arial,]çünkü azot gübresine ihtiyaci yok.[/font]
[font=Arial,]big bud biobloom topmax bud factor x[/font]
[font=Arial,]verebilirsin sadece su ver bu defa gübre verme bundan sonra ver çiçek gübrelerini[/font]

Captain07

Yeni üye

Vedoo' Alıntı:
[font=Arial,]Merhaba kankam Esrar bitkisi çiçek vakti sömek yaparken yarı yarıya veya daha az nitrojene gereksinim duyar nitrojen azot gübresini kesmiyorsun bu kıvrılma ondan oluyor, mesela gelişim vakti için verdiğin gübreyi yarıya düşür[/font]
[font=Arial,]şuan için grow gübreleri verme bitki yanmak üzere gübre vaktin gelince veya su verme vaktın gelşnce şuan sadece ph ı 6.3 su ver sonrakı gübre vakti[/font]
[font=Arial,]bloom çiçek gübreleri ver böyle devam edersen sömeklerin buyumesi duracak[/font]
[font=Arial,]çünkü azot gübresine ihtiyaci yok.[/font]
[font=Arial,]big bud biobloom topmax bud factor x[/font]
[font=Arial,]verebilirsin sadece su ver bu defa gübre verme bundan sonra ver çiçek gübrelerini[/font]

Kanka AN grow bloom micro seti b52 ve big bud verdim bugün o zaman bir sonraki sulamada sadece big bud mı vermeliyim yada sadede su mu ?

Vedoo

Kıdemli Üye

bloom gübresi ver big dan başka şeylerde al 
ama önce su ver toprak kuruyunca

Bendede aynı sorun var kanka 5 litre normal su verdim biraz temizlensin diye toprak nerdeyse kurudu bugün gübreli su günü nitrojeni kestim bende bloom gübreleri veriyorum sadece big bud , nirvana , bud candy , rhino skin , sensyzm falan veriyorum içlerinde azot yok 1-2 ml an bloom katarsam katarım o kadar.

Buda son hali kanka : https://imgur.com/a/k5CFGBZ

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
    Mordecai Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********