Yapraklarda küf benzeri beyaz

pogi

Üye
Dostlar şuan kameram kaliteli fotograf cekemedigi icin biraz betimleyerek anlatmışım yine de fotolar mevcut

Bitki şuan 26. Gününde gayet sağlıklı sayılır 22cm kadar boyu var lakin 29 haziran sabahı dümdüz yaprağın üstünde beyaz tabiri caizse meniye benzeyen bi kalıp vardı su ve peçete ile sildim geçer gibi oldu ama çizgilerin diplerinde hala beyazlıklar var geçmiyor.
Bugün sabahda bi başka bir yaprağın üstünde bi nokta kadar yanık birşey gördüm fotoğrafını da koyuyorum. Bitkinin sadece ufak bi kismında bu pislikleri görüyorum, erkenden yapabileceğim bildiğiniz çözümler varsa teşekkür ederim

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum o resimlerden pek bir sey görünmüyor flash yansima yapmis ve 2. resim net degil. Anlasilir foto yükle lütfen

pogi

Üye
Reis onu sabah çekebilirim şuan tek bu telefon var evde, ilk resimdeki çizgilerdeki beyazlıklar belli oluyor biraz kanka bir çıkarımın var mı acaba

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum gördügü kadar ile büyük bir sorun yok ama düzgün resim görmeden de yorum yapmak yalnis olur.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******** ***** **** ******** ***** ******* hahahaha ******** hahahaha*** ****
    +3
  • NewGardener NewGardener:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ***** *** *** * **** **** *** ***** ***** *** ******** ** ********* ***** ******** ******** ****** ********* ***** **********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** **** ****** ***** *** *** ***** ********* **
    +2
    hahahaha*** ****
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +3
    hahahaha ** hahahaha *** ***** ********* hahahaha***
    +2
    hahahaha *********
    +2
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +1
  • 420x 420x:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ****** * * ********** ***** ***** ***** ******
  • D Dalibor:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** *** **** ***** ****** ******** ******** ** ****** ** ******* ********* hahahaha** ***** ********** ***** ***
  • T Tropikal.MR:
    ********** ******* ***** ****** ****** hahahaha* ****** ***** *** ********* ******** ******* ******
  • D Dalibor:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********
    D Dalibor: ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********