Yapraklar ne diyor?

Mertali54

Doktor
Bitkin auto heralde ama 1 aylık bitki diye okudum çok şaşırdım tekrar okudum çiçekte 1. Ayı olduğunu anladım sararmalar normal ama benden daha iyi bilenler illaki yardımcı olacaktir

Ü

Üye silindi 18784

Guest
Kök çürümesi var . PH dengesizliği var . EC Çok yüksek yani tuzlanman . Stabil hale getirmelisin ec Metre kullan

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Çiçekte ikinci ayın başında bende yaşadım 3 saksı nın üçündede kök çürümesi aklıma gelmedi bu yüzden. hepsi fan yapraklarından başlıyor ilk büyük yapraktan küçüğe gidiyor. Gidenleri ayıkladım bitki bildiğin kendini budatttı bana. Eğer kök çürümesi ise 1 ay sonra aynı problem sömeklerine ulaşacak. 9 hfta çiçekte tutmuştum. Sömeklere zarar gelmedi bende. Yapraklar tam ölmeden ayıklama kanka fan yapraklarında önemli. stres yaparsa kafa raporun değişir.

Trabzonspor07

Yeni üye
Çiçekte ikinci ayın başında bende yaşadım 3 saksı nın üçündede kök çürümesi aklıma gelmedi bu yüzden. hepsi fan yapraklarından başlıyor ilk büyük yapraktan küçüğe gidiyor. Gidenleri ayıkladım bitki bildiğin kendini budatttı bana. Eğer kök çürümesi ise 1 ay sonra aynı problem sömeklerine ulaşacak. 9 hfta çiçekte tutmuştum. Sömeklere zarar gelmedi bende. Yapraklar tam ölmeden ayıklama kanka fan yapraklarında önemli. stres yaparsa kafa raporun değişir.
Tamamdır kanka sağolasın . Sence flusha ihtiyaç var mı şuan ?

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Valla ben attım bana süreç hızlandı gibi geldi. Sonrada gübre takviyesi yapmadım zaten son iki gihafta flush atacaksın gübreler gitsin diye. Senin hemen hemen 6 hafta var sanırım max.
Tamamdır kanka sağolasın . Sence flusha ihtiyaç var mı şuan ?
Kaç hafta varsa hasata yarısını flush at istersen içim daha iyi oluyor yakmıyor

Trabzonspor07

Yeni üye
Valla ben attım bana süreç hızlandı gibi geldi. Sonrada gübre takviyesi yapmadım zaten son iki gihafta flush atacaksın gübreler gitsin diye. Senin hemen hemen 6 hafta var sanırım max.

Kaç hafta varsa hasata yarısını flush at istersen içim daha iyi oluyor yakmıyor
Aynen kanka 6 hafta gibi bi sürecim var . Ben de bi ufak flush atayım gübreleri yarım doz devam ederim

Grow Muhabbetleri
Help Users
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!