Yapraklar enteresan ve çok kısa kaldılar

• Konbuyu başlatan Cannabistürkiye
  • Başlangıç tarihi
C

Cannabistürkiye

Guest
Kankalar herkese merhaba;
Bitkiler Mart 15 de gülümsediler 
600w cobledin altında mesafe 50cm 18/6 
Auto gdp
Auto slh
27 lt saksıdalar
Gübre olarak hesi kullanıyorum pH 6.2  - 6.5 
24 saat vantilatör üflüyor ve sürekli olarak dışardan taze hava cekiyorum kabine,
Gece sıcaklık 20-22 nem 55-60
Gündüz sıcaklık 24-28 nem 65-70 
Bitkilere 3.katta topping uyguladım stresi atlattılar ancak boyları kısa kaldı uzamıyor,yapraklarının orta kısımları açık yeşil ve marul gibi kıvırcık gelişiyor tecrübeli kankalar daha önce başına bu problem gelen varmıdır?

Ekli dosyalar

• DC50B353-6C83-498C-BF17-FB694597C588.jpeg
    DC50B353-6C83-498C-BF17-FB694597C588.jpeg
    215.2 KB · Görüntüleme: 60
  • F3AAFE03-5772-448A-A369-6B049CA75603.jpeg
    F3AAFE03-5772-448A-A369-6B049CA75603.jpeg
    222.6 KB · Görüntüleme: 48
  • 993261C7-288A-4B2B-B658-21DF49F58D8B.jpeg
    993261C7-288A-4B2B-B658-21DF49F58D8B.jpeg
    180.2 KB · Görüntüleme: 70
  • DCFE1A35-392D-44EF-8BC5-6715DC2AEBEC.jpeg
    DCFE1A35-392D-44EF-8BC5-6715DC2AEBEC.jpeg
    181.3 KB · Görüntüleme: 82

Kanka

Administrator
Yönetici
herhangı bı sıkıntın yok kanka artık dırekt olarak boya dogru uzamadıgı ıcın gözlemleyememış olabılırsın

C

Cannabistürkiye

Guest
Cvp: Yapraklar enteresan ve çok kısa kaldılar

rabbit13' Alıntı:
herhangı bı sıkıntın yok kanka artık dırekt olarak boya dogru uzamadıgı ıcın gözlemleyememış olabılırsın

Yani tribe girme diyorsun,sağolasn

Kanka herşey normal gibi duruyor greenblue kuzenin de dediği gibi sulamadan veya nemden kaynaklı bir durum olabilir. Nemi 50 den yukarı pek çıkarma derim geri kalan hersey gayet güzel duruyor ellerine sağlık :)

C

Cannabistürkiye

Guest

greenblue53' Alıntı:
Kanka autoflower için saksıların fazla büyük bide yapraklar biraşz aşağıya düşmüş gibi bu fazla sulamadan kaynaklı da olabilir veya nem ara ara çok fazla oluyorsa ondanda olur. Bide kelle aldığın içinde stres yaşar auto bitki.

Knka önceki growları 12lt de yaptım ancak deneme amaçlı 27lt bu grow verimi etkileyecek mi diye denemek istedim,fotoğrafları sulamadan hemen sonra çektiğim için yapraklar düştü biraz, topping in stresini atladılar ancak bana biraz fazla kısa kaldılar gibi geldi bide yeni çıkan yapraklar tuhaf görünüyordu

weedlover' Alıntı:
Kanka herşey normal gibi duruyor greenblue kuzenin de dediği gibi sulamadan veya nemden kaynaklı bir durum olabilir. Nemi 50 den yukarı pek çıkarma derim geri kalan hersey gayet güzel duruyor ellerine sağlık :)

Knka veg dönenimde 60 civarlarında tutmaya çalışıyorum 15 gün sonra 45-50 ye sabitlerim,yorumun için tşkr ederim :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • MalrukLord MalrukLord:
  • MalrukLord MalrukLord:
  • L Levrekbaz45:
    *** ** ****** ********* *** ******* ******** ******** ********* hahahaha** *******
  • L Levrekbaz45:
  • L Levrekbaz45:
    hahahahahahahaha***
  • Probis Probis:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha
  • Probis Probis:
    hahahahahahahaha
  • Probis Probis:
    ******** ****** ****** hahahaha hahahaha** ********** ***** ****** ***** ******
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha*** ** ******** *******
    +1
  • T Turco:
    hahahaha* ****** ****** hahahaha hahahaha** ********** ***** ****** ***** ******
  • Probis Probis:
    hahahahahahahaha
  • T Turco:
  • T Turco:
  • Probis Probis:
  • D despacito:
    ******** ****** hahahaha**
  • T Turco:
    ****** ****** ********* ******* ***** **** ***** ********** ***** ******* *********
  • Probis Probis:
    * ******** ********* ***** ********** ** ** hahahaha** hahahaha**** *** **
  • Probis Probis:
  • T Turco:
    ***** ******* *** ***** ******** ******** ******* * *** ***** ********** *** *** ******** *** *** * ****** ******
  • T Turco:
    *** ***** hahahaha ******** ********* ******** ********** hahahaha*
  • T Turco:
    ******** ******* ******** **** ****** **
  • T Turco:
    ********* * ***** ********* ***** ******* ********* **** ***** ******* * ******* ******* hahahahahahahahahahahaha ** ******** *******
    +1
  • T Turco:
    ****** * ****** ***** ****** ******* ***** ****** ******* ***** **** ******* ** ******* ***** ****** *********
  • Probis Probis:
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** ********* ***** ******** ****** **** **** hahahaha ******* ********* **** ******* ******* ******** hahahaha***** * ***** ********* ***** ******* ********* **** ***** ******* * ******* ******* ********
    T Tropikal.MR: ***** ****** ********* ***** ******** ****** **** **** hahahaha ******* ********* ****...