Yaprak uçlarında sarı noktalar

iyi günler arkadaşlar bir sorunum var fotoğrafta görebileceğiniz üzere yaprak uçlarında anlamlandıramadığım yanıklar var sizce neden kaynaklanıyor 3 günde bir 2 litre su veriyorum bir gübreli bir gübresiz çeşme suyu kullanıyorum bekletmiyorum biobizz bloom ve callmag ı kullanıyorum

Grock007

Yeni üye
iyi günler arkadaşlar bir sorunum var fotoğrafta görebileceğiniz üzere yaprak uçlarında anlamlandıramadığım yanıklar var sizce neden kaynaklanıyor 3 günde bir 2 litre su veriyorum bir gübreli bir gübresiz çeşme suyu kullanıyorum bekletmiyorum biobizz bloom ve callmag ı kullanıyorum
Suyun muhtemelen çok ph lı birde üstelik boğazını sıkıp daha çok nefes almasını beklemek gibi birşey yaptığın toprağı bir güzel yıka sonra da başka gübrelere yönelmeye çalış biobiz üzerinden onlar toparlatıcaktır

Suyun muhtemelen çok ph lı birde üstelik boğazını sıkıp daha çok nefes almasını beklemek gibi birşey yaptığın toprağı bir güzel yıka sonra da başka gübrelere yönelmeye çalış biobiz üzerinden onlar toparlatıcaktır
11 litre saksıyı az önce 8 litre ph ayarlı suyla folloşladım kanka ph öçlüm 5.5 coco kullanıyorum calsiyum eksikliğinden şüphelendim ben başta senin bir fikrin varmı kankam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • zero00 zero00:
    ** *** ********* *** *** *** hahahaha*
  • zero00 zero00:
    *** hahahaha ******** ***** ***** *** ********** hahahaha** *****
  • zero00 zero00:
    ***** ***** ******* *** ******* hahahaha**** **** *** hahahaha**
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** *** **** ********* ****** **** hahahaha***** *** **** **********
    ***** **** **** ******* *** hahahaha*** *******
  • zero00 zero00:
    ****** ***** ****** ***** **** ****** ***** **** ********* ******* *** ***** ********** ***** *** *** ******** *** hahahaha
    *** ***** ****** hahahaha
  • zero00 zero00:
    * ** ****** ****** *** ***** ****** hahahaha
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    ***** **** ****** hahahaha **** **** *** ******
    ***** **** ***** **** ******** ***** ******* ******* ******** hahahaha *** *** ** **** hahahaha ******* ****** ******** ***
  • zero00 zero00:
    *** **** ****** **** ***** *** ****** ***** ******* ****** hahahaha ** ***** ***
  • zero00 zero00:
    ********* ********* ****** ******** ******** ********* **** ********** hahahaha**
  • NewGardener NewGardener:
    ***** **** ******* ***** ********** ***** *** ******* hahahaha ********* ***** ***** ***** *****
  • zero00 zero00:
    ******* *** **** ** ******* ***** ********** ***** ********* ***** ***** ** ********* *** ******* ****
    ***** **** ******* ***** ********** ***** *** ******* hahahaha ********* ***** ***** ***** ***** ** ***** ****** **** ****** ****** ***** **** ****** ***** **** **** ******* hahahaha ** ***
  • zero00 zero00:
    *** *** *** hahahaha*
  • zero00 zero00:
  • Almora Almora:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    ***** ** ****** hahahaha*** *** ****** ********* ******* **** **** hahahaha hahahaha
  • zero00 zero00:
    ******* * ******** ***** hahahaha* ******* ********* hahahaha*** ********
    zero00 zero00: ******* * ******** ***** hahahaha* ******* ********* hahahaha*** ********