yaprak kivrilmasi

clackster

Yeni üye
beyler elektrikler bi kac kez gitti geldi anasini satayim boyle kivrilmaya basladi yapraklar daha fidan yani buyuk de degil

Sinarit

Müptezel
Geçmiş olsun kanka ,alt yapraklar kıvrılmış. Bende merak ettim,acaba fazla besin mi verdin?

clackster

Yeni üye
Isı Nem foto daki gibi sabit mi yoksa değişiyormu ne kadar sulama yapiyosun toprak all mix mi coco mu bu şekil olmaz kanka naptiğini ne etiğini söylersen Daha iyi yardimci oluruz ben elimden geleni yapmaya çalışırım Üstatlarımız çok Hepsi seve seve yardimci da olur
kusura bakma biraz gec donuyorum yanita isi ve nem degisiyor evet ama isi yada nemden olduğunu hic sanmiyorum sebebi ise elektriklerin gidip gelmesiyle bi anda bu sekle girdiler kendi gözümle gordum toprak kurudukca 30ml veriyom
torf normal sade toprak bahceciden aldim

Son düzenleme:
kankalar kivrilan yapraklar suan sanki daha esnek mi nasi desem gergin degil rahat duruyolar yere dogru egildiler hafif
Kanka üstlerde bir problem yoksa son gaz devam eyerüst yapraklarda görürsen bilki ters birşey yapiyosun çok titiz olmak gerekiyo bu işte en en ufak bir terslik sorun çıkarabiliyo ve bu zorluk seçtiğin Genetiğe göre çok değişir kanka 3 growdayım tohum patlatamadim kanka artık genetikten mi ben mi yapamadim anlamadim piskolojim bozudlu 5 hediye genetik heba eyer güceleme yaparsan takipteyim kusura bakma bende bazen geç yazabiliyorum iş güc hayırlı growlar Sana

kusura bakma biraz gec donuyorum yanita isi ve nem degisiyor evet ama isi yada nemden olduğunu hic sanmiyorum sebebi ise elektriklerin gidip gelmesiyle bi anda bu sekle girdiler kendi gözümle gordum toprak kurudukca 30ml veriyom
torf normal sade toprak bahceciden aldim
Kanka kafam çok iyi valla görmedim bahçe toprağı çok yanlış Bir seçim kanka içinde ne olduğu belli değil böcek mi desen zararlı bakterilermi desen sen hesap et eyersaksın küçükse ve biraz maddi durum varsa coco geçmeni öneririm Çok başarılı birşey 50 litresi 600 700 tabi ucuza da vardır veya güzel bir toprak alabilirsin kanka çiçekciden hatta yeni tohum patlatsan daha iyi olabilir

clackster

Yeni üye
Kanka üstlerde bir problem yoksa son gaz devam eyerüst yapraklarda görürsen bilki ters birşey yapiyosun çok titiz olmak gerekiyo bu işte en en ufak bir terslik sorun çıkarabiliyo ve bu zorluk seçtiğin Genetiğe göre çok değişir kanka 3 growdayım tohum patlatamadim kanka artık genetikten mi ben mi yapamadim anlamadim piskolojim bozudlu 5 hediye genetik heba eyer güceleme yaparsan takipteyim kusura bakma bende bazen geç yazabiliyorum iş güc hayırlı growlar Sana
sponsorun gonderdigi hediyeler zaten çıkmıyor onun bende farkindayim ust yapraklar da bi sorun yok ama yavas gelisiyorlar baya yada bana oyle geliyor bunlar 9 gunlukler gozume kucuk geliyor photo bi bitki simdiye 6/8 yaprak atmisti bile

clackster

Yeni üye
Kanka kafam çok iyi valla görmedim bahçe toprağı çok yanlış Bir seçim kanka içinde ne olduğu belli değil böcek mi desen zararlı bakterilermi desen sen hesap et eyersaksın küçükse ve biraz maddi durum varsa coco geçmeni öneririm Çok başarılı birşey 50 litresi 600 700 tabi ucuza da vardır veya güzel bir toprak alabilirsin kanka çiçekciden hatta yeni tohum patlatsan daha iyi olabilir
zaten cicekci den aldigim toprak bro oyle gidip de tarla dan almadim

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • NewGardener NewGardener:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ***** *** *** * **** **** *** ***** ***** *** ******** ** ********* ***** ******** ******** ****** ********* ***** **********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** **** ****** ***** *** *** ***** ********* **
    +2
    hahahaha*** ****
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +3
    hahahaha ** hahahaha *** ***** ********* hahahaha***
    +2
    hahahaha *********
    +2
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +1
  • 420x 420x:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ****** * * ********** ***** ***** ***** ******
  • D Dalibor:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** *** **** ***** ****** ******** ******** ** ****** ** ******* ********* hahahaha** ***** ********** ***** ***
  • T Tropikal.MR:
    ********** ******* ***** ****** ****** hahahaha* ****** ***** *** ********* ******** ******* ******
  • D Dalibor:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****
  • T Turco:
    * *
    T Turco: * *