Yaprak budama

Yaklasik 70.gunlerde photo bitkim Ana govdedeki buyuk yapraklari budamistim simdide dallardaki yapraklarda fazlalik ve kalabalik yapio gibi denemek icin birkac tane kestim zarari olmadi gibi ve acan cicekler daha iyi isik aliyo gibi yorumlarinizi bekliyorum20210321_220451.jpg

Ü

Üye silindi 24695

Guest
hiçbirşey olmaz büyük fanları hep alırım.

DopamiN

Üye
fan yaprakları bi yana ışıgı kesen şeker yapraklarınıda alıyorum ben tek sorun tek seferde alma hepsini zamana yay kademeli olarak. yapraklara gidecek olan enerji sömeklere gidiyor daha iyi oluyor çok konuda denk gelmiştim ama her budamadan sonra calmag verın dıyorlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Kanka Chat bot:
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
    H happyworld: hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * *****...