Yaparak üzerinde beyaz noktalar

nazgül

Yeni üye
Selam herkese dumanınız sigaranız bol olsun.

3x sourthangie auto
1x pink kush ( auto diye söyledim photo cikti 68.gun hala ciceklenmedi.)
1x deadhead OG ( photo )

Öncelikle sponsor tohumları kullanıyorum 2. Growum sponsor sponsor duy sesimi ilk growda 5tane grand daddy purple soyledim zikkitlezz geldi bu growda da Pink kush auto soyledim photo geldi ... üzüyorsun bizi...

Herneyse krallar reisleri tüttüren kardeşlerim coco medya da % 30 perlit karışımlı toprağım da plagronun cocosu air saksıya ektim suan hersey tuhaf gidiyor pek anlamıyorum yaprakların bazıları tam yesil değil sarımtirak bazısında da magnezyum sorunu var gibi sararıyor ufaktan ama en çok anlamadığım nokta beyaz noktalar var yapraklarda bu nedir anlayamadım resimlerini ekliyorum kizlarimin.

Donanım ve gübreler:
100x100x200 cadir
600w full speactrume grolux lamba var
K.filtre var giriş fan yok çadırın giriş yerini kullanıyorum fan siparis ettim geliyor.

Gubre olarak snoopspremium full seti var. Arti revive callmag var bir snoop abinin gübrelerle sulama takvimine göre suluyorum bir günde callmag revive veriyorum. Azot ve magnezyum sorunu olduğunu biliyorum callmag revive veriyorum sadece beyazliklar var tam onu anlayamadım birde somekler şişmesi icin öneri alabilirim

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 16241

Guest

burayı bir incele kankam

nazgül

Yeni üye

burayı bir incele kankam
Bakiyorum hemen kanka seri donus ici teşekkür ediyorum

S

silas

Guest
Alan dar, bitkiler ortamı işgal etmiş, güzelde nem bulmuşlar iyi büyümüşler ama toprak tam kurumadan su verdiğinden yapraklar aşada bazılarının. Hepsine aynı gübreyi verdiğinden kimi gübreyi tolere etmiş kiminin yaprak uçları yanmış, yaprak kenarları pençeleşmeye başlaşmış gübreyi yarı yarıya azalt.
3. fotodaki bitkideki saramaların nedeni ph. Ph yanlış olduğundan ve toprak tam kurumadan su verdiğinden kökler oksijensijensiz kalmış. Bitki ne calmagı ne verdiğin besinleri alamadığından yaprak calmag eksikliği gibi kurumaya başlamış. Ph düşürücün ne? Ph metreni kalibre et.
Birde anlaşılır dilde yazarsan snoop falan herkes her şeyi bilmek zorunda değil, biz de açıklayarak anlatıyoruz, anlaşılır dilde yaz.

nazgül

Yeni üye
Alan dar, bitkiler ortamı işgal etmiş, güzelde nem bulmuşlar iyi büyümüşler ama toprak tam kurumadan su verdiğinden yapraklar aşada bazılarının. Hepsine aynı gübreyi verdiğinden kimi gübreyi tolere etmiş kiminin yaprak uçları yanmış, yaprak kenarları pençeleşmeye başlaşmış gübreyi yarı yarıya azalt.
3. fotodaki bitkideki saramaların nedeni ph. Ph yanlış olduğundan ve toprak tam kurumadan su verdiğinden kökler oksijensijensiz kalmış. Bitki ne calmagı ne verdiğin besinleri alamadığından yaprak calmag eksikliği gibi kurumaya başlamış. Ph düşürücün ne? Ph metreni kalibre et.
Birde anlaşılır dilde yazarsan snoop falan herkes her şeyi bilmek zorunda değil, biz de açıklayarak anlatıyoruz, anlaşılır dilde yaz.
Üstadım kızdırdım seni k bakma snoopspremium adında gübreler var snoopdog çıkarttığı bir seri içerisinde kok tat vitamin Bloom grow ve heavy hearvest olarak set mevcut bunlardan siparis ettim toprakvesudan coco toprak olarak istemiştim hydro icin yollamışlar npk bir citir az geliyor o yüzden onerilenin bir tik uzerinde veriyordum o halde bir iki gün bekletip hicbirsey vermeyeceğim. Daha sonra bir tik azaltarak devam edeceğim ama someklerim yeni yeni oluşuyor bazıları çok iyi bazıları yeni başladı sismeye sence bu somek gelişimini bozmamak için ne kadar sure bekliyim suan toprakların uzeri kuru alt biraz nemli dun saksi başına 0.5lt olacak şekilde callmag revive verdim. Bugun off yarin off diger gün gubrelerini veriyim mi sence bu arada meraklısı icin siteyi bırakıyorum snoopspremium.com

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha* ******* ** ***** hahahahahahahaha*******
    +1
  • lavrens lavrens:
    ****** ****** ******* ********** hahahaha*** hahahaha ***** **** ***** ** **** **** ****** **** ****
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ********** ****** ** ******* hahahaha* ***** **** ***** hahahaha ***** **** ***** ** **** **** ****** **** ****
  • içiciadam içiciadam:
  • Lew4nd0w5k1 Lew4nd0w5k1:
    *** *** ****** hahahaha* hahahaha**** *** ***** *** ***** ********* ****** ***** *** ******* ******** * ***** ******* ** hahahaha******** ******* ** *****
    +1
  • Houp53 Houp53:
  • içiciadam içiciadam:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    ***** **** **** ********** *** **** ** ***** *** *** ****** hahahaha* hahahaha**** *** ***** *** ***** ********* ****** ***** *** ******* ******** * ***** ******* ** *******
    ***** ******* * ***** ****** ****** *** ********** **** **** ********** *** **** ** *****
    +1
    **** **** **
  • NewGardener NewGardener:
  • Houp53 Houp53:
    ***** ******* ********** ****** ****** **** ****** ***** ********* ****** ****** ********* **** hahahaha* **** *********
  • içiciadam içiciadam:
  • NewGardener NewGardener:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** *** hahahaha**** ***** ***** hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    ** ******** ******* ***** ******* ******* **** ****** ******* ******* **** *******
    ***** * ** ****** **** ****** *** ********* ***** ******** hahahaha **** *** ******* ***** ****** **** ** ******* **** hahahaha* ****** ******* ********* ***** ******** **** *********
    +1
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha ****** ***** ********* ****** ******* ******* ********** hahahaha ****** ****** **
    ****** ** hahahaha*** hahahaha* ***** *** hahahaha**** ***** ***** hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    *** ****** hahahaha*** *********
    ***** hahahaha* **** ********* ********* *** **** *******
  • T Turco:
    * *
    T Turco: * *