YALAN OLDUK

pogi

Üye
son tohumum 15 günlük canım kızımı bu sabah kontrol ettiğimde yerinde olmadıgını gördüm herhalde @mk kuşunun biri gelip yemiş inşallah düşüp ölmüştür
neden konu açtım bilmiyorum içimde kalmasın istedim söyleyecek dostta kalmadı artık yeni tohum alacagız yapıcak birşey yok iyi growlar dilerim herkese

pogi

Üye
moruk kuşun neden ölmesını ıstıyosun ki oda güzel bi canlı ve doğası gereği böyle besleniyor , senin dikkat etmen gerekirdi.
moruk terasta soğan biber domates falan yetiştiriyorum onları yemiyor yandaki evin bahçesinde 10 tane ağaç var onların yapraklarını yemiyor geliyor benim sigaramı yiyor müptezel midir nedir arkadaş kendimize mi çekiyoruz anlamadım

cannabis

Yeni üye
Terasta yapıyorsan 5 litrelik pet su şişesini dibinden kesip şapka yapsan iyi olurdu. Ayrıca biraz büyüdükten sonra yanına çubuk dikip kırmızı poşet bağlarsan kuş gelmez. Serçeler taze fideleri yemeye bayılır, önlem almak şart. Geçmiş olsun.

zeko dayi

Müptezel
son tohumum 15 günlük canım kızımı bu sabah kontrol ettiğimde yerinde olmadıgını gördüm herhalde @mk kuşunun biri gelip yemiş inşallah düşüp ölmüştür
neden konu açtım bilmiyorum içimde kalmasın istedim söyleyecek dostta kalmadı artık yeni tohum alacagız yapıcak birşey yok iyi growlar dilerim herkese
hahaha valla güldüm yaw kuş yemiş he inşallah bayılmadı :)

Ü

Üye silindi 15628

Guest
Kuşlar, köpekler ve kediler hepsinin bu bitkiye ilgisi var kanka. Sonuç olarak yaratılışdan biliyorlar belki hastadır şifa olsun diye yemiştir. Ağrı kesici olarak kullanmıştır. Kusura bakma kanka koptum gülmekten yarılmış durumdayım...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********