Yakalandım

alowalowalow

Yeni üye
Arkadaşlar ben evimde bitkilerin yetiştirmekte idim lakin öğenmemesi gereken mahkemelik oldugum biri öğrendi bende ihbar edeceğini bildiğim için bitkilerimi ormana gömdüm lakin biri beni görmüş ve ormandaki bitkilerimi de amcalar buldu ihbar yediğim gün ormandaki kızlarım bulundu hepsi ağaç gibiydi 9 kök çiçeklenmiş 25 kök te çitil bulundu tabiki kabul etmedim ama evim de ışık sistemim ve peçete nin içinde patlamış Esrar tohumu bulundu ışık sistemime el koydular gübreler saksılar falan  benim hem köyde hem şehirde evim var bu olanlar köyde oluyor Konuya gelelim 1 gün nezarette yattım olanları kabul etmedim ama içiyorum dedim tohumları ve ışık sistemini heves ettim aldım pişmanım içiciyim dedim mahkeme olacak lakin ben köyde bu sefer kimseden habersiz baskından 1 Hafta sonra tekrar yetiştirmeye başladım ama ışık yok outdoor bahçem büyük şuan çok güzel kızlarım var ama korkuyorum ihbar olmadan tekrar baskın yermiyim ve acaba telefonlarım falan dinleniyor mudur 
dSurzi.jpg

Psychedelic81

Yeni üye
Cvp: Yakalandım

alowalowalow' Alıntı:
Arkadaşlar ben evimde bitkilerin yetiştirmekte idim lakin öğenmemesi gereken mahkemelik oldugum biri öğrendi bende ihbar edeceğini bildiğim için bitkilerimi ormana gömdüm lakin biri beni görmüş ve ormandaki bitkilerimi de amcalar buldu ihbar yediğim gün ormandaki kızlarım bulundu hepsi ağaç gibiydi 9 kök çiçeklenmiş 25 kök te çitil bulundu tabiki kabul etmedim ama evim de ışık sistemim ve peçete nin içinde patlamış Esrar tohumu bulundu ışık sistemime el koydular gübreler saksılar falan  benim hem köyde hem şehirde evim var bu olanlar köyde oluyor Konuya gelelim 1 gün nezarette yattım olanları kabul etmedim ama içiyorum dedim tohumları ve ışık sistemini heves ettim aldım pişmanım içiciyim dedim mahkeme olacak lakin ben köyde bu sefer kimseden habersiz baskından 1 Hafta sonra tekrar yetiştirmeye başladım ama ışık yok outdoor bahçem büyük şuan çok güzel kızlarım var ama korkuyorum ihbar olmadan tekrar baskın yermiyim ve acaba telefonlarım falan dinleniyor mudur 
dSurzi.jpg

Moruk geçmiş olsun evine hasımlarını sokma bu konuyu kendinden başka kimseye söyleme. Bence ortalık bir durulsun mahkemen sonuçlansın ona göre hareket et. Bu growun senin için tehlike hayatından önemli değil kesip at. 3-4 ayda tekrar yaparsın herşeyi.

Yakalanmışsın 1 hafta sonra tekrar dikmişsin cami duvarına işesen şansın daha yüksek olur..

Bir diğer konu da şu. 
Lambalar, kabinler vs.. sadece cannabis için mi üretiliyor. 
Ben bugün bir süs bitkisi alayım dedim kendi kendime. Kenarda dursun. Bir sıkıntı olursa cannabisleri kökler atarım camdan yerine süs bitkisini koyarım kabinin içine kapıyı açarım. 
Bir sıkıntı olmaz süs bitkisi yetiştiren de insan var bu sistemde. Yanlış mıyım esrar ile ilgili evde birşey bulunmadığı sürece ne yapabilirler.

alowalowalow

Yeni üye
Cvp: Yakalandım

Psychedelic81' Alıntı:
alowalowalow' Alıntı:
dSurzi.jpg

Moruk geçmiş olsun evine hasımlarını sokma bu konuyu kendinden başka kimseye söyleme. Bence ortalık bir durulsun mahkemen sonuçlansın ona göre hareket et. Bu growun senin için tehlike hayatından önemli değil kesip at. 3-4 ayda tekrar yaparsın herşeyi.

Resolut1on' Alıntı:
Yakalanmışsın 1 hafta sonra tekrar dikmişsin cami duvarına işesen şansın daha yüksek olur..

Bir diğer konu da şu. 
Lambalar, kabinler vs.. sadece cannabis için mi üretiliyor. 
Ben bugün bir süs bitkisi alayım dedim kendi kendime. Kenarda dursun. Bir sıkıntı olursa cannabisleri kökler atarım camdan yerine süs bitkisini koyarım kabinin içine kapıyı açarım. 
Bir sıkıntı olmaz süs bitkisi yetiştiren de insan var bu sistemde. Yanlış mıyım esrar ile ilgili evde birşey bulunmadığı sürece ne yapabilirler.

Haklısın ama duramıyorum ışıkta sıkıntı yok ama tohum falan da olunca mecbur içiciyim demek zorunda kaldım sabıka olmadığı için sıkıntı olmayacak gibi bu dakikadan sonra takibe alınır mıyım

Vallahi takibe alınma ihtimalin %1 bile olsa gerek yok.
Madem diktin, yapacağım diyorsun telefondan vs.. ot çöp muhabbeti yapma kimseyle hatta bu foruma bile girme bence bir süre biz dr etiket olmayalım.  :D

cannabis16

Ordinaryüs
olay mahkemeye intikal etmiş..artık Devlet Baba seni fişlemiş..sen hüküm giysen de giymesen de bu olay GBT de çıkacak.
hala daha takibe alınır mıyım diye sorma..çünki artık narko timlerin işisin..
şu mahkeme sonuçlanana kadar bi sabret,elin ayağın rahat dursun..sök at o köydekileri de..

Olm sen kamilmisin ne demek alinirmiyim 2 3 agacla yakalanmamisinki bilader sen o kadar agac yapmisin bide takibe alinirmiyim diyosun 7 sulaleni izliyolardir simdi alcaklar elinden telefonunu ondan sonra basina is bizide yakican sur kardesim kendini amanos daglarina bu kadar cahil olmayin arkadaslar birak bi sure icme cezalar ole katlanilcak gibi degil benden sana demesi guzel kardesim

alowalowalow

Yeni üye
Bu formu takibe alamazlar hem zaten başka telefon dan giriyorum kendi telefonum dan hiç bir şey yapmıyorum takibe alındığım düşüncesi ile

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kawinnnz kawinnnz:
  • K kamasunqa:
    ******* hahahaha ***** *** hahahaha* ****** ******** hahahaha**** *** ***** ****** * **** ******** ***** ****** ******* ** ***** hahahaha ****** hahahaha ********* ********* ********* ** hahahaha**** ***** ***** ********** ****** ****** ****** hahahaha**
  • ax-b ax-b:
    ******* *** ********* hahahaha***** ******** ***** ** * ********* ***** ** ** ******** ********* ***** ******* hahahaha*****
  • K kamasunqa:
  • K kamasunqa:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • ax-b ax-b:
  • ax-b ax-b:
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • K kamasunqa:
    hahahaha** ****** **
  • içiciadam içiciadam:
  • ax-b ax-b:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • ax-b ax-b:
  • ax-b ax-b:
  • içiciadam içiciadam:
    ** **** *** *** ****** ****** ********** ******* **** ********** ******** hahahaha ****** ********* ***** ****** ***** *** ***
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ****** hahahaha hahahaha* ****** *** ***** ****** **** ******* **** ****** ****
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha *** ***** **
  • içiciadam içiciadam:
    içiciadam içiciadam: **** ***** ****** *******