Yabancı bir youtuberın video günlüğü

G_man

Kıdemli Üye
Merhaba ilk grow umun hasat almaya yakınken keşfettiğim, baştan sona ne yaptığını temiz bir şekilde kayıt alarak anlatan ve gösteren bir kişiyi, sizle de paylaşmak istedim. İngilizce fakat tane tane konuşuyor çat pat ingilizcesi olan yada hiç anlamasanız bile ne yaptığına bakarak anlaya bilirsiniz.

Bu şekilde sizin de bildiğiniz düzenli bir şekilde baştan sona video paylaşan varsa bizimle paylaşın bilgilenelim.

1. Sezon 3 tane Bitki yetiştiriyor ve hepsinin timelapse şekilde ayrıyetten paylaşıyor

Timelapse of Gorilla Glue Auto from **** - 165 grams dry​

Timelapse of Purple Lemonade Auto from **** - 156 grams dry​

Timelapse of Gelato Auto from **** - 158 grams dry​

How I Grow -Season 1(1. sezon günlük)​

2. sezona başladı 2 tane video yükledi devamı zamanla gelir

bende 2. grow uma başladım ve gösterdiği bütün her şeyi birebir uyguluyorum

Son düzenleme:

Yesil088

Üye
kanka arkadaş acayip çok suluyor bitkiyi sanki :D aga 10 günlükk bitkilere foşur foşur boşaltıyor valla :D bi anlamadım gitti şu sulama olayını abi herkes ayrı telden çalıyor **** :D

G_man

Kıdemli Üye
kanka arkadaş acayip çok suluyor bitkiyi sanki :D aga 10 günlükk bitkilere foşur foşur boşaltıyor valla :D bi anlamadım gitti şu sulama olayını abi herkes ayrı telden çalıyor **** :D
benimde kafama en çok takılan o 20 lt. saksısı var.
Önemli olan bitkinin suyu ve besini kullanması istedikçe veriyor co2 vardır bu setup ta
co2 desteği yok. Hatta General Hydroponics FloraNova grow ve bloom dan başka gübrede kullanmıyor ve kullanım oranları forumdaki tablolardan kat kat daha fazla 6 katı felan diye hatırlıyorum. Direk üreticinin tavsiye ettiği miktarı koyuyor. Ama sömekler kocaman adamın hiç öyle bloombastic, 14/15, Big Bud işte aklına artık sömeği şişiren ne geliyor yok adamda. Veg Bittene kadar FloraNova grow. Bloom a girince flush atana kadar sadece FloraNova Bloom. Boş sulama yok, cal mag bile yok. Anlayacağın bol su bol gübre 82 günde auto 150 gr. Şuan gösterdiği bütün eğitimleri uyguluyorum elimdeki gübre bittince bende FloraNova alacam

Night owl

Müptezel
benimde kafama en çok takılan o 20 lt. saksısı var.

co2 desteği yok. Hatta General Hydroponics FloraNova grow ve bloom dan başka gübrede kullanmıyor ve kullanım oranları forumdaki tablolardan kat kat daha fazla 6 katı felan diye hatırlıyorum. Direk üreticinin tavsiye ettiği miktarı koyuyor. Ama sömekler kocaman adamın hiç öyle bloombastic, 14/15, Big Bud işte aklına artık sömeği şişiren ne geliyor yok adamda. Veg Bittene kadar FloraNova grow. Bloom a girince flush atana kadar sadece FloraNova Bloom. Boş sulama yok, cal mag bile yok. Anlayacağın bol su bol gübre 82 günde auto 150 gr. Şuan gösterdiği bütün eğitimleri uyguluyorum elimdeki gübre bittince bende FloraNova alacam
Anladım knka fp diyorsun yani Silas ustanın da bş tekniği vardı ad ile baştan sona sadece connoisseur serisi ab ve yanına tek bir yan ürün onu hatırlamıyorum big bud, bud candy B52 overdrive bunlardan birisi ama calmag değil bence overdrive.

Hepsini içeriyor connoisseur ab Bloom ve grow sonra overdrıve bitir işi tabi mikoriza ve bakteri unutma eklemeyi ayrıca toprakta yarasa gübresi vs karışımın iyi olursa neden olmasın üst elbise de yapabilirsin bitkiye katyon muhbbtleri için toprağa gıdaya uygun diyatomlu toprak ekleyebilirsin 20 litreye yarım su bardağı kadar oda besin alımını etkiliyor diye düşünüyorum yüzde 80 Silika içeriyor oda başlı başına oyun kurucu bıochar eklwyeblrsin hem mikroplar yuva yapar hem besinleri tutar yüzde 5 oranında total hacmin bitkinin köklerinden itibaren 5 - 8 cm lik olan yere en alta vs değil bokashı eklersen otomatik olarak probiotic eklemiş olursun oda zaten başlı başına bir oyun değiştirici kazandırıcı haricinde toprağa özellikle bulabilirsen langbeinite yafa azomit gibi bir kaya bulabilirsen harika olur mineral olayı bambaşka boyuta taşıyor işleri

Night owl

Müptezel
Anladım knka fp diyorsun yani Silas ustanın da bş tekniği vardı ad ile baştan sona sadece connoisseur serisi ab ve yanına tek bir yan ürün onu hatırlamıyorum big bud, bud candy B52 overdrive bunlardan birisi ama calmag değil bence overdrive.

Hepsini içeriyor connoisseur ab Bloom ve grow sonra overdrıve bitir işi tabi mikoriza ve bakteri unutma eklemeyi ayrıca toprakta yarasa gübresi vs karışımın iyi olursa neden olmasın üst elbise de yapabilirsin bitkiye katyon muhbbtleri için toprağa gıdaya uygun diyatomlu toprak ekleyebilirsin 20 litreye yarım su bardağı kadar oda besin alımını etkiliyor diye düşünüyorum yüzde 80 Silika içeriyor oda başlı başına oyun kurucu bıochar eklwyeblrsin hem mikroplar yuva yapar hem besinleri tutar yüzde 5 oranında total hacmin bitkinin köklerinden itibaren 5 - 8 cm lik olan yere en alta vs değil bokashı eklersen otomatik olarak probiotic eklemiş olursun oda zaten başlı başına bir oyun değiştirici kazandırıcı haricinde toprağa özellikle bulabilirsen langbeinite yafa azomit gibi bir kaya bulabilirsen harika olur mineral olayı bambaşka boyuta taşıyor işleri
Senin dediğin olaya bakarsak Silas usta bekliyoruz @Silas silas knka connoisseur ab ve overdrıve haricinde ekstra olarak bud candy ekleyip turu güzel bir şekilde tamamlayabilir miyiz

DarthVader

Yeni üye
Merhaba ilk grow umun hasat almaya yakınken keşfettiğim, baştan sona ne yaptığını temiz bir şekilde kayıt alarak anlatan ve gösteren bir kişiyi, sizle de paylaşmak istedim. İngilizce fakat tane tane konuşuyor çat pat ingilizcesi olan yada hiç anlamasanız bile ne yaptığına bakarak anlaya bilirsiniz.

Bu şekilde sizin de bildiğiniz düzenli bir şekilde baştan sona video paylaşan varsa bizimle paylaşın bilgilenelim.

1. Sezon 3 tane Bitki yetiştiriyor ve hepsinin timelapse şekilde ayrıyetten paylaşıyor

Timelapse of Gorilla Glue Auto from **** - 165 grams dry​

Timelapse of Purple Lemonade Auto from **** - 156 grams dry​

Timelapse of Gelato Auto from **** - 158 grams dry​

How I Grow -Season 1(1. sezon günlük)​

2. sezona başladı 2 tane video yükledi devamı zamanla gelir

bende 2. grow uma başladım ve gösterdiği bütün her şeyi birebir uyguluyorum

Benim İzlediğim professional grower YouTube channelları.

CANADİAN GROWER

MR CANUK GROW

CANNA CRİBS (Bilgi)

BASSDROPKEYS YFNN

CALİ İT GROW

SPONGE GROW FARMER

İngilizcen iyi bir seviye’de ise harika organik-inorganik bilgiler alabilirsin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Didrug Didrug:
    +1
  • istr istr:
  • içiciadam içiciadam:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • Almora Almora:
    hahahaha ********* **** ****** *** ** *****
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Almora Almora:
    ********* *** **** **** ** ***** ******* ********** **
  • ROCCO ROCCO:
    ****** hahahaha** ****** ****** ***** ******
  • istr istr:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***** *****
  • istr istr:
    ** **** ****** hahahaha* ** ***** **** ***** *** *** ***** **
  • istr istr:
    **** ****** ********* *** ** ****** hahahaha** ****** ****** ***** ******
  • Almora Almora:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ****** ***** ** ***** ***** *** ***** ******* hahahaha ********* **** ****** *** ** *****
  • içiciadam içiciadam:
    ***** **** **** ** *** ******** ***** ******** ******* ** hahahaha* ****
  • H Heisenberg01:
  • içiciadam içiciadam:
    ** ******* ** **** ****** ********* *** **
  • istr istr:
    ****** ****** **** ********** ***** ****** ***** ********** hahahaha ********** ******* **** ****** hahahaha* hahahaha*** ****** ***** **** ***** ** ** ** ****
  • Almora Almora:
    ****** ****** **** ********** ***** ****** ***** ********** hahahaha ********** ******* **** ****** hahahaha* hahahaha*** ****** ***** **** ***** **
  • Almora Almora:
    ******* *** ***** ***** hahahaha*
  • istr istr:
  • istr istr:
    **** ********* ***** ******* hahahaha** ***** ********** **
  • Didrug Didrug:
    **** **** ***** ******* *** *** ***** ***** ******* **
    Didrug Didrug: **** **** ***** ******* *** *** ***** ***** ******* **