Yıllar sonra gelen süpriz idrar

Kanka 3. İdrarımı verdikten 15 20 gün sonra yine idrar verdiğim hastaneye gitmiştim ama neden gittiğim konusunda olay örgüsünü hatırlamıyorum.

Kanka o arada yani 3. İdrarı verdikten sonra eve gittiğim gibi takılmaya başladım ve her gün minimum 3 4 gram içmişimdir.

4. İdrardan neden haberim yoktu çünkü kimse sizi arayıp 4. İdrarı vermen gerekiyor demiyor. Tahminimce ilk idrarı pis vermiş olabilirim. Gerçi oldukça titiz davranıyordum o konuda ama aklıma bir tek bu seçenek geliyor.

Kanka sen maydonoz suyunu bir an önce yap ve içmeye başla bana güven tertemiz olacak. İdrar söktürücü falan hiç denemedim ve maydonoz var olduğu sürece de denemem muhtemelen.
Kankam öncelikle burda insanlara yardımcı oldugun için çok sağol. inan ki son 2 aydır bu supriz idrar meselesi yüzünden saçlarım beyazladı yabancı dilim de oldugu için okumadık bilimsel makale bırakmadım fakat maydanoz suyu olayıyla hiç karşılaşmadım. ben son 1 aydır günde 0.5 den takılıyorum tahminim en az 10 gün lazım oldugu yönünde. Sence bu içimle ve maydanoz suyuyla 1 haftada temiz verebilir miyim ? Bir de hastaneye gittiğini nasıl hatırlamıyorsun onu anlamadım durup dururken de gitmessin ki hastaneye. 4.idrarında idrarı verirken idrarın rengi nasıldı?

A Lone

Kıdemli Üye
Kanka kurumsal yerler hamilelik testi gibi bir teste idrarınızı damlatıp test ediyorlardır diye tahmin ediyorum bunun için kaba işediğiniz idrara %10u kadar(fazla katmayın idrarın rengi kokusu değişir) sirke ekleyin kartlar negatif veriyor.
Nasıl yani kankam bunu bana acarmisin biraz . 45 gün ertledim isi . hem idrar hem kan tahlili istiyor şirket

A Lone

Kıdemli Üye
Kanka kurumsal yerler hamilelik testi gibi bir teste idrarınızı damlatıp test ediyorlardır diye tahmin ediyorum bunun için kaba işediğiniz idrara %10u kadar(fazla katmayın idrarın rengi kokusu değişir) sirke ekleyin kartlar negatif veriyor.
Anlaşmalı kurumlarda yapılıyor kankam tahliller . banada arkadaş söyledi 1 ay veya 45 gun içinde kullandiysan hiç gitme dedi kırmızı kalem yememek için bende gitmedim . proje bazinda çalışan bir şirket çok sıkıyorlar is kazası muhabbetine . projeye giderken tahlil veriyorsun birde proje bitiminde şirkete dönüşte yine tahlil veriliyor . askeriyede bile yok anlamadım . özellikle sordum idrar istiyor mu diye aldığım cevap "evet " oldu . en az 30 gun ağzıma sürmemem gerek sanırım .

doko19

Yeni üye
En son pazartesi günü içtim kanka sence kaç güne temizlenirim
kanka uzun süredir takılıyosan kolay kolay atılmaz idrarından bol bol su iç kreatin diye bi supplement var onu kullan bide b vitamini kullan en kötü arkadasından falan rica et bi tüpe işesin test sırasında çaktırmadan onu dök içine

Kankalar iyi forumlar öncelikle. Sizlere 2 sorum olacak.
1. Ben 2021 de denetim yedim denetimi sıkıntısız atlattım onda bir problem yok ama askerlik için muayeneye gittiğimde geçen yıl sağlık ocağı beni psikoloğa sevk etti. Yeni yasaya göre aaskerlik içinde negatif vermen gerekiyormuş geçen sene pozitif verdim 1 yıl erteleme verdiler ve dave mahkeme savcılık gibi herhangi bir problem olmadı. 2. kez pozitif verirsem acaba muaf mı tutulurum? İleri de işe girerken karşıma çıkar mı ?
2. Bu idrarın temiz çıkması için bir kaç tüyo verebilecek var mı? cezaevinden arkadasımın anlattığı kadarıyla limon tuzunu dil altında eritip idrara tükürüyolarmış negatif çıkıyor dedi. Pek güvenemedim açıkcası.

diagrow

Yeni üye
@ferthoru ne demek kanka tamamen tecrübeyle sabit. Kanka bak kür ne biliyor musun kendine yapıyorsun bir tencere maydonoz suyu sek ve ılık bir şekilde içiyorsun. Onu içerken yanında bira olmasını şiddetle tavsiye ederim birde bunu yatmadan önce yaparsan zaten gecede 3 defa çişe kalkıyorsun ve ben maksimum 2 günde idrardan çıkacağına eminim

Tuzsuz Bekir

Müptezel
Kankalar iyi forumlar öncelikle. Sizlere 2 sorum olacak.
1. Ben 2021 de denetim yedim denetimi sıkıntısız atlattım onda bir problem yok ama askerlik için muayeneye gittiğimde geçen yıl sağlık ocağı beni psikoloğa sevk etti. Yeni yasaya göre aaskerlik içinde negatif vermen gerekiyormuş geçen sene pozitif verdim 1 yıl erteleme verdiler ve dave mahkeme savcılık gibi herhangi bir problem olmadı. 2. kez pozitif verirsem acaba muaf mı tutulurum? İleri de işe girerken karşıma çıkar mı ?
2. Bu idrarın temiz çıkması için bir kaç tüyo verebilecek var mı? cezaevinden arkadasımın anlattığı kadarıyla limon tuzunu dil altında eritip idrara tükürüyolarmış negatif çıkıyor dedi. Pek güvenemedim açıkcası.
Limon tuzunu dil altında eriteceğine direk işediğin şeyin içine atsan daha mantıklı kanka. Bakma sen cezaevlerinde herkes profmuş gibi davranır. Değişik heyecan yaratan şeyleri anlatmayı severler. Eğer o kadar zeki olsalar zaten cezaevine girmezler. çok saçma birşey. 2. olarak askerlikten muaf olursan iş hayatında askerlikten muaf olduğun gözükür ama sebebini bulamazlar. Artık işyerleri askerlik muhabbetine bakmıyor zaten. 3. İdrarın temiz çıkması için çektiğimizde ve ağzımızdan boğazımızdan başlayıp bütün organlarımıza yapışan thc yi. vücuttan sökmek lazım. Biz her su içtiğimizde vücudumuza yapışan madde yavaş yavaş sökülüp idrar yoluyla vücuttan atılıyor. Şekersiz asitliler bira soda vs gibi şeyler bu temizliği daha çabuk yapıyor çünkü asit söküp atıyor pisliği. Bol su içmek asitli şeyler tüketmek çabuk temizlenmek için birebir şeyler. Her gün içen bir müptezel ortalama 20 günde temiz çıkar. Tek tük kullanan biri ise 1 hafta 10 gün arası her türlü temiz çıkar. İdrar vereceğin gün sabah ilk idrarını verme onu tuvalete yap. Sonra bol su iç ve 2. idrarını ver. Temiz çıkarsın

harmangenc

Kıdemli Üye
Limon tuzunu dil altında eriteceğine direk işediğin şeyin içine atsan daha mantıklı kanka. Bakma sen cezaevlerinde herkes profmuş gibi davranır. Değişik heyecan yaratan şeyleri anlatmayı severler. Eğer o kadar zeki olsalar zaten cezaevine girmezler. çok saçma birşey. 2. olarak askerlikten muaf olursan iş hayatında askerlikten muaf olduğun gözükür ama sebebini bulamazlar. Artık işyerleri askerlik muhabbetine bakmıyor zaten. 3. İdrarın temiz çıkması için çektiğimizde ve ağzımızdan boğazımızdan başlayıp bütün organlarımıza yapışan thc yi. vücuttan sökmek lazım. Biz her su içtiğimizde vücudumuza yapışan madde yavaş yavaş sökülüp idrar yoluyla vücuttan atılıyor. Şekersiz asitliler bira soda vs gibi şeyler bu temizliği daha çabuk yapıyor çünkü asit söküp atıyor pisliği. Bol su içmek asitli şeyler tüketmek çabuk temizlenmek için birebir şeyler. Her gün içen bir müptezel ortalama 20 günde temiz çıkar. Tek tük kullanan biri ise 1 hafta 10 gün arası her türlü temiz çıkar. İdrar vereceğin gün sabah ilk idrarını verme onu tuvalete yap. Sonra bol su iç ve 2. idrarını ver. Temiz çıkarsın
kanka her gün içen müptonun 7-10 günde temiz verme şansı yok mu ya zayıfsa vs

Sen ya fazla terliyorsun kankam yada sürekli wc de tahliye desin :D detoks falan varmı bildiğin kankam
kanka dediğim gibi sadece bol su ve spor sürekli wc ye gittim idrar söktürücüye gerek yoktu spor yaparkende kat kat giyindim kendimi terlettim 8 günde ilk testim temiz çıktı böyle

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!