Yıllar sonra gelen süpriz idrar

Mariko

Yeni üye
Kankalar 2018de denetim aldım bütün süreçleri sorunsuz şekilde bitirdim pazartesi karakoldan aradılar çarşamba gelip idrar vermen lazım diye 5 sene geçmiş denetim alalı böyle birşey başına gelen varmı

Hocaam

Üye
Benim eskiden dosyası olan her arkadaşımı çağırdılar ve evine kadar geldiler temizlenene kadar gitmedi en güzel öyle yapman

Kilo boy önemli diye biliyorum ve kanka biraz üstüne düş hamam yap salatalık maydanoz su birde idrar söktürücü olayları var ama onları tam bilmiyorum 8-9 güne çıkmaz mı ?
Gidip direk idrar sükücü ilaç araştır idrara gitmeden 1 2 saat önce tuvaletini yapmadan 3 litre ye yakın su üç bide yanına d ve c vitamin hapı iç 3 litre suyu içerken idrar rengini sarı yapsın yoksa beyaz idrar çıkarsa anlarlar geçersiz sayıyorlar d ve c vitamin içince sarı olacak o zamana kadar da hiç cigara içme hergün 3 litre su tüket temiz çıkar ilk söylediğim veya 2 . Söylediğimi yaparsan 2 sindede bi sonuç çıkmaz takma kafana

Hocaam

Üye
Kanka polis arıyor gel idrarın var diye bu 1 hafta sallıyor sonra tekrar arıyorlar en son ev adresine ekip gönderiyorlar. Yakalama çıkartırız felan gelsin diye sonra 3-5 gün sonra gidiyor annesinde evde yok il dışında diyor o şekilde 10 gün oyalanıp temiz idrar verdi

Kanka polis arıyor gel idrarın var diye bu 1 hafta sallıyor sonra tekrar arıyorlar en son ev adresine ekip gönderiyorlar. Yakalama çıkartırız felan gelsin diye sonra 3-5 gün sonra gidiyor annesinde evde yok il dışında diyor o şekilde 10 gün oyalanıp temiz idrar verdi
Kanka çok enteresan ilk defa duydum ben de. Bu olay ne zaman oldu ? Bu arkadaşın istanbulda mı ikamet ediyor orda mı olmuş olay? Acaba ufak şehirde o yüzden mi yapmışlar

Kankalar 2018de denetim aldım bütün süreçleri sorunsuz şekilde bitirdim pazartesi karakoldan aradılar çarşamba gelip idrar vermen lazım diye 5 sene geçmiş denetim alalı böyle birşey başına gelen varmı
Kanka burdaki insanlara da yardımcı olması açısından

1-Saat kaçta aradılar? Sabit telefonla mı cep numarasıyla mı aradılar?
2-Ne kadar süre verdi?
3-Denetimin ne zaman bitmişti?
4-Arayan memurun tavırları nasıldı? Zaman istemedin mi?
5-İstanbulda mı ikamet ediyorsun?

Gidip direk idrar sükücü ilaç araştır idrara gitmeden 1 2 saat önce tuvaletini yapmadan 3 litre ye yakın su üç bide yanına d ve c vitamin hapı iç 3 litre suyu içerken idrar rengini sarı yapsın yoksa beyaz idrar çıkarsa anlarlar geçersiz sayıyorlar d ve c vitamin içince sarı olacak o zamana kadar da hiç cigara içme hergün 3 litre su tüket temiz çıkar ilk söylediğim veya 2 . Söylediğimi yaparsan 2 sindede bi sonuç çıkmaz takma kafana
Kanka daha önce denedin mi bu yöntemi? nasıl uyguladın öncesinde ne içiyordun biraz açar mısın?

Mariko

Yeni üye

2-Ne kadar süre verdi?
5-

2-Ne kadar süre verdi?
5-İstanbulda mı ikamet ediyorsun?
Sabit numaradan akşamüstü aradılar pazartesi günü çarşamba gelmen lazım dediler işten izn alabilirsem gelirim dedim denetim 2018de aldım 2019da süreç başladı 2020de bitti istanbulda değilim

Mariko

Yeni üye
Denetim bittikten sonra 5 sene geçmediyse eğer herkesi arayıp çağırcaklar arkadaşlar ona göre önleminizi alın bence bir kerede değil senede 2 kere çağırıyorlarmış sanırım

A Lone

Kıdemli Üye
Herkeze geçmiş olsun arkadaslar , bu 1 yılı aşkın belki 2 yıldır günlük 1gr ve üzeri içenler kandan temizlenmesi 90 gun yeterlimidir . iş için gerekli

Sabit numaradan akşamüstü aradılar pazartesi günü çarşamba gelmen lazım dediler işten izn alabilirsem gelirim dedim denetim 2018de aldım 2019da süreç başladı 2020de bitti istanbulda değilim
Kanka şuan öyle bir belirsizlik var ki en doğru bilgiyi iddaa ediyorum burdan başka bir yerde bulamazsın diğer konuları da oku ben bir özet geçeyim sana,

nisan ayında çıkan yeni yasayla birlikte kişiler erteleme süresi içinde hatta ilk yılki denetim süreci devam ederken savcılık tarafından kolluk aracılığıyla aranıp kan ve idrar tahlili isteniyor. Arayıp ulaşamayınca önce aile fertleri aranıyor ardından ikamet adresine polis gidebiliyor. Bu sebeple telefon gelirse açılmalı ve en az 1 hafta istenmeli ki zaten veriliyor çünkü insanların haberi yok ve işi gücü olan çok. Fakat uygulama çok düzensiz kollugun nasıl hareket edeceği belli değil.

Sen de mutlaka büyük küçük demeden başından geçenleri burda paylaşırsan çok sevinirim

diagrow

Yeni üye
Kankalar bakın belgeli bir içiciyim ve daha önce 3 denetim bitirdim şunu söyleyebilirim ki kandan ne kadar sürede çıktığı kimseyi bağlamıyor çünkü kan almıyorlar. İdrardan bol sıvı tüketildiği takdirde 15 günde çıkıyor fakat bunun kısa yolunu söyleyeyim.

Yine bir denetimlik sırasında üç temiz idrar vermenin gururuyla hastaneye gidiyordum. 3 temizden sonra başka alınmadığını bildiğim için rahattım ve tabiki takılmıştım. Hemde yeni hasat almıştım ve gerçekren Fakat gittiğimde orada ki hemşire abla bir tane daha idrar vereceğimi söyledi. O an kafamdan aşağı kaynar sular döküldü ve bir sigara içmek için dışarı çıktığım sırada boşluğu yakaladığım an atladım motora kaçtım hastaneden. Eve gidince hastaneyi aradım ve şehir dışında olduğumu söyleyip iki gün zaman istedim. Hemşire sesimden tanıdığı halde sağolsun bana o süreyi verdi. Alternatif tıbba kafayı takmış bir abiden Maydonoz Suyunu öğrendim. İki gün içinde belki 5 litreden fazla tükettim. Tadı berbattı kokusuda öyle. Yapılışı da uzun sürüyor Maydonozu kaynatıyorsun baya bir süre su iyice yeşil olunca ocağı kapatıp bekletiyorsun 15 20 dk sonra şişelere ayırıyorum. Ilıdığı zamanda soğutmadan içtim ve idrara gittim korkarak idrarımı verdiğimde sonuç negatif çıktı. O yüzden kankalar Maydonoz Suyu bir nimettir. Kesinlikle tavsiye ederim.

Not: maydonoz suyu ile beraber bira tüketilirse daha sık idrara kalktığın için daha etkili olduğunu düşünüyorum ben öyle yapmıştım.

A Lone

Kıdemli Üye
kurumsal ve uluslar arası şirketler kan ve idrar (uyuşturucu ve uyarıcı için ) istiyor kankalar bilginiz olsun . bana denk geldi şaşırdım ve bir okadar da üzüldüm .

Kankalar bakın belgeli bir içiciyim ve daha önce 3 denetim bitirdim şunu söyleyebilirim ki kandan ne kadar sürede çıktığı kimseyi bağlamıyor çünkü kan almıyorlar. İdrardan bol sıvı tüketildiği takdirde 15 günde çıkıyor fakat bunun kısa yolunu söyleyeyim.

Yine bir denetimlik sırasında üç temiz idrar vermenin gururuyla hastaneye gidiyordum. 3 temizden sonra başka alınmadığını bildiğim için rahattım ve tabiki takılmıştım. Hemde yeni hasat almıştım ve gerçekren Fakat gittiğimde orada ki hemşire abla bir tane daha idrar vereceğimi söyledi. O an kafamdan aşağı kaynar sular döküldü ve bir sigara içmek için dışarı çıktığım sırada boşluğu yakaladığım an atladım motora kaçtım hastaneden. Eve gidince hastaneyi aradım ve şehir dışında olduğumu söyleyip iki gün zaman istedim. Hemşire sesimden tanıdığı halde sağolsun bana o süreyi verdi. Alternatif tıbba kafayı takmış bir abiden Maydonoz Suyunu öğrendim. İki gün içinde belki 5 litreden fazla tükettim. Tadı berbattı kokusuda öyle. Yapılışı da uzun sürüyor Maydonozu kaynatıyorsun baya bir süre su iyice yeşil olunca ocağı kapatıp bekletiyorsun 15 20 dk sonra şişelere ayırıyorum. Ilıdığı zamanda soğutmadan içtim ve idrara gittim korkarak idrarımı verdiğimde sonuç negatif çıktı. O yüzden kankalar Maydonoz Suyu bir nimettir. Kesinlikle tavsiye ederim.

Not: maydonoz suyu ile beraber bira tüketilirse daha sık idrara kalktığın için daha etkili olduğunu düşünüyorum ben öyle yapmıştım.
Kanka tam anlamadım. 3 tane temiz verdikten sonra kaç gün sonra 4.yü verdin o arada kaç gün kaç gr içtin ? çünkü aralıklı içilerse de çabuk çıkıyor. Bir de 4.den haberin yok muydu nasıl oldu anlatır mısın ?

diagrow

Yeni üye
Kanka tam anlamadım. 3 tane temiz verdikten sonra kaç gün sonra 4.yü verdin o arada kaç gün kaç gr içtin ? çünkü aralıklı içilerse de çabuk çıkıyor. Bir de 4.den haberin yok muydu nasıl oldu anlatır mısın ?
Kanka 3. İdrarımı verdikten 15 20 gün sonra yine idrar verdiğim hastaneye gitmiştim ama neden gittiğim konusunda olay örgüsünü hatırlamıyorum.

Kanka o arada yani 3. İdrarı verdikten sonra eve gittiğim gibi takılmaya başladım ve her gün minimum 3 4 gram içmişimdir.

4. İdrardan neden haberim yoktu çünkü kimse sizi arayıp 4. İdrarı vermen gerekiyor demiyor. Tahminimce ilk idrarı pis vermiş olabilirim. Gerçi oldukça titiz davranıyordum o konuda ama aklıma bir tek bu seçenek geliyor.

Kanka sen maydonoz suyunu bir an önce yap ve içmeye başla bana güven tertemiz olacak. İdrar söktürücü falan hiç denemedim ve maydonoz var olduğu sürece de denemem muhtemelen.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!